کریم خسروی,

dotرونق شهرک‌های صنعتی بیله‌سوار با ایجاد بازارچه مشترک

معاون فرماندار شهرستان بیله‌سوار گفت: راه‌اندازی بازارچه مشترک مرزی در شهرستان بیله سوار زمینه رونق شهرک‌های ‏صنعتی این شهرستان را فراهم خواهد کرد.‏

اداره برق,

dotعشایر بیله‌سوار از پنل‌های خورشیدی بهره‌مند می‌شوند

 رئیس امور عشایری شهرستان بیله‌سوار گفت: براساس توافقات انجام شده با اداره برق، عشایر شهرستان بیله‌سوار از پنل‌های خورشیدی بهره‌مند می‌شوند.

مجید فرزین

dotدرج نام ورزشکار اهل بیله سوار در کتاب رکوردهای گینس

در حالی که اخباری مبنی بر ثبت، نام مجید فرزین قهرمان پارالمپیکی کشور در کتاب رکوردهای جهانی گینس منتشر شده، مسئولان ورزشی استان و خود این ورزشکار از این اقدام ابراز بی‌اطلاعی کردند.

صبح مغان,
حوادث,

dotحمله کنندگان به مامور نیروی انتظامی دستگیر شدند

ماموران انتظامی شهرستان بیله سوار چندی پیش چهار تن از اراذل و اوباش و اخلال گران نظم عمومی را که اقدام به درگیری و چاقوکشی کرده بودند، دستگیر و به مراجع قضایی تحویل دادند.

کریم خسروی,
مواد غذایی

dotکشف سه تن مواد غذایی فاسد در بیله سوار

 معاون فرماندار بیله سوار گفت: بدنبال بازرسی های ماموران بهداشت و امنیت غذایی سه تن مواد غذایی فاسد و غیر بهداشتی در این شهرستان امحا شد.

مجید فرزین,
صبح مغان,

dotگلایه های دردناک مدال آور المیپک ریو از مسئولان استان اردبیل

مجید فرزین می گوید: آن استخدام و پاداش ده میلیونی کجا رفت؟ آن جوایز نفیس که هنگام استقبال در حضور مردم وعده دادید کجا رفت؟ حالا می فهمیم چرا ورزشکاران ما فوج فوج به کشورهای دیگر می روند؟

آرام حلیم,
قاچاق,

dotافزایش پنج برابری پرونده های قاچاق کالا و ارز در بیله سوار

 فرماندار بیله سوار گفت: تعداد پرونده های قاچاق کالا و ارز در این شهرستان از لحاظ تعداد پرونده ها 10 درصد کاهش و از لحاظ ارزش ریالی و پولی پنج برابر افزایش دارد.

علی قاسمیان کردلر,
گردشگری,

dotشهرآفتابگیر استان؛ محروم از تدبیر ویژه دولت

بیله‌سوار كه با نام شهر همیشه آفتابگیر و شهر دشت‌های سبز بهاری شناخته شده است، با وجود داشتن شرایط ویژه و منحصر به فرد آنطور که باید و شاید در زمینه مناطق نمونه گردشگری توسعه نداشته است.

dotصدور روادید در مرز بیله‌سوار نهایی شد

استاندار اردبیل  از صدور روادید در مرز بیله سوار خبر داد و گفت: تردد بازرگانان و تجار با سهولت خواهد بود.

شورای اسلامی شهر بیله سوار,
صبح مغان,

dotشورای شهر عاملی برای عقب ماندگی بیله سوار

شورای اسلامی شهر بیله سوار در این چند سال به دلایل متعددی نتوانستند فردی را بعنوان شهردار انتخاب نمایند و شهرداری در این مدت بدون شهردار به سر برد و مردم در کارهای اداری سردرگم شدند 

شهرداری بیله سوار,
صبح مغان,
سعید قادری,

dotشهردار بیله سوار استعفاء داد

شنیده ها حاکیست سعید قادری شهردار بیله سوار مغان پس از شش ماه حضور در مسند شهرداری از سمت خود کناره گیری کرده است.

بازارچه مرزی,
صبح مغان

dotاینجا خيابان بازارچه مرزی بیله سوار است/عکس

تصاویر و گزارشات مردمی از اوضاع خيابان بازارچه مرزی بیله سوار حاکی از آن است که این مناطق وضعیت مناسبی نداشته و لازم است ستاد تسهیلات سفر نوروزی فکری به اوضاع غمبار محوطه بازارچه بکند.

شهرداری بیله سوار,
صبح مغان

dotشهردار بیله سوار اوضاع نامساعد شهر را دریابید

وضعیت نامناسب و اسف بار آسفالت خاک گرفته کوچه‌ها و خیابان‌ها در شهر مرزی بیله سوارنارضایتی مردم را به دنبال داشته و اهالی رسیدگی به این مشکل را خواستارند.

حسن عاملی,

dotهشدار امام جمعه اردبیل به رئیس جمهور و وزیر نیرو

سید حسن عاملی گفت: برای آبادانی آن به رئیس جمهور و وزیر نیرو نیز به خاطر برداشت آب از رودخانه ارس که حقابه این مردم است هشدار داده و تاکید کردم  این حقابه باید برای آبادانی این منطقه صرف شود. 

شکور پورحسین,

dot جاده بیله سوار به بنیاد مستضعفان سپرده می شود

نماینده پارس آباد و بیله سوار با اشاره به اینکه مشکل راههای مواصلاتی یکی از دغدغه های نمایندگان مجلس است افزود: توافق هایی با بنیاد مستضعفان در خصوص اجرا، هبود و احداث جاده های مواصلاتی صورت گرفته است.