علی قاسمیان کردلر,
سایت آزادلو,

dotگرمی، شهر باستانی که موزه ندارد

طبق آمار اعلام شده این شهرستان بیش از ۱۸۶ آثار تاریخی و میراث فرهنگی ثبت شده دارد که تاکنون به دلیل بی‌توجهی متولیان محل مشخصی برای این آثار وجود ندارد.

ابراهیم امامی,
انتخابات شورای اسلامی شهر

dotنتایج پنجمین دوره انتخابات شورای گرمی اعلام شد

از مجموع آرای اخذ شده علی میکائیلی، علی دولتخواه، بهمن قهرمان‌زاده، عباس عزیزی، ابراهیم محققی، نرگس خاقانی و سجاد کریمی بعنوان هفت عضو اصلی شورای شهر گرمی انتخاب شدند.

صبح مغان,

dotغرامت باغ های خسارت دیده پرداخت نشده است

باغدار نمونه شهرستان گرمی گفت: خبر پرداخت غرامت به کشاورزان باغداران و دامداران مغان از سوی سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل صحت ندارد.

dotبیش از 50 خانه در گرمی زیر سیلاب/ فیلم

شدت سیلاب به حدی بوده که علاوه بر صدمه به باغات و مزارع کشاورزی، در شهر گرمی نیز به تأسیسات زیربنایی از جمله آسفالت خسارت زده است برخی از شهرواندان گرمی متروکه بودن آبروها و تجمیع زباله در آن را علت جاری نشدن آب و تبدیل آن به سیل در شهر اعلام کردند.

ابراهیم امامی,
سیفار,

dotمعاون فرمانداری شهرستان گرمی نیز تغییر یافت

با حضور معاون سیاسی، امنیتی استانداری اردبیل لطفی از معاونت فرمانداری گرمی تودیع و کامل کریمی به عنوان معاون فرماندار جدید این شهرستان معرفی شد.

حوادث

dotنگهبانی که سارق اموال امکان دولتی گرمی بود

سارق دستگیر شده فردی معتاد و سابقه‌دار بوده و در باشگاه ورزشی مشغول نگهبانی بود، پس از سرقت با همدستی یک نفر دیگر، اموال مسروقه را در روستاهای اطراف شهرستان به قصد فروش مخفی می کردند

دیابت

dot19 درصد مردم گرمی به بیماری دیابت مبتلا هستند

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان گرمی گفت: 19 درصد مردم این شهرستان به دلیل تغذیه غلط وعدم تحرک به دیابت مبتلا هستند.

آب منطقه ای,
اصغر سلیمان زاده,
سد خداآفرین,
سد عمارت

dotپروژه ای که منطقه مغان را متحول خواهد کرد

مدیر آب منطقه ای استان اردبیل گفت: با افتتاح شبکه پایاب خداآفرین نزدیک به ۲۵ هزار نفر شغل ایجاد خواهد شد که با این اوصاف هیچ بیکاری در این منطقه وجود نخواهد داشت.

تصادف,
حجت فتاحی

dotمحور رضی - گرمی در استان اردبیل بار دیگر حادثه آفرید

محور مواصلاتی رضی – گرمی در استان اردبیل که در تعطیلات نوروزی منجر به کشته شدن یکی از هم استانی‌ها شده بود ، امروز نیز بار دیگر حادثه آفرید و یک قربانی دیگر گرفت.

ابراهیم امامی,
انتخابات شورای اسلامی شهر

dotاسامی کاندیداهای شورای اسلامی شهر گرمی

 از مجموع داوطلبان شوراهای اسلامی شهرستان گرمی تعداد 48 نفر در شهرها و 952 نفر در روستا ها ثبت نام كرده اند که از این تعداد 4 نفر زن و 996 نفر مرد می باشند.

صمد نوتاش,
تصادف,

dot تصادف در گرمی 5 کشته و زخمی برجای گذاشت

 در یک سانحه رانندگی در جاده اردبیل - گرمی مغان رییس هیات فوتبال اردبیل به همراه 2 فرزندش مصدوم شده و همسر وی نیز جان باخت.

رسول حسن زاده,
شهرداری گرمی,

dot روزانه ۴۰ تن انواع زباله در شهر گرمی تولید می شود

شهردار گرمی گفت: روزانه ۴۰ تن انواع زباله در شهر گرمی تولید می شود که پیش از این به صورت سنتی و به ۳۵ نفر از خدمه شهرداری گرمی جمع آوری و به محل دفن زباله انتقال می یافت

اقتصاد مقاومتی,
عدیل سروی,
جهاد کشاورزی,

dotیک سوم ماشین‌آلات کشاورزی استان در گرمی است

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل با اشاره با بیان اینکه میزان سرمایه‌گذاری بخش کشاورزی گرمی در طول ۳ سال اخیر ۴۸ درصد پیشرفت داشته است، گفت: یک سوم ماشین‌آلات کشاورزی استان در شهرستان گرمی مغان است.

اقتصاد مقاومتی,
حامد عاملی,
سازمان صنعت معدن و تجارت,
صنعت,

dotبخش صنعت در شهرستان گرمی مغان کمرنگ است

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل با اشاره به اینکه در شهرستان گرمی مغان ۲۸ پروانه بهره برداری معدن و ۱۹۳ سرمایه‌گذاری در بخش‌های مختلف را داریم، گفت: حوزه صنعت و معدن در شهرستان گرمی مغان کمرنگ بوده و نیازمند توجه است.

حمایت میرزاده,
نمایندگان استان اردبیل,
گمرک آزادلو,

dotحرکت سیاسی مانع راه اندازی کمرگ آزادلو نباشد

نماینده گرمی با اشاره به اینکه گمرک آزادلو سابقه تاریخی تردد مرزی دارد، تصریح کرد: ما پیگیر تلاش‌هایی که در گذشته در این حوزه صورت گرفته هستیم و اجازه نمی‌دهیم هیچ فکر و حرکت سیاسی مانع حرکت ما شود.