dotساختمان راهداری گرمی کنگ زنی می شود

عکس,تصویر,علی رحمتی,
راهداری و حمل و نقل جاده‌ای,

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: با توجه به نبود ساختمان اصلی اداره راهداری در این شهرستان در ماه‌های آتی کلنگ احداث ساختمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گرمی مغان در شهرک ولیعصر (عج) به زمین زده خواهد شد.

dotتابلو بزرگراه قفقاز گرمی سرکاری بوده است

عکس,تصویر,ابراهیم امامی,
محبوب حیدری,
فرمانداری گرمی,
راه و شهرسازی,
بزرگراه قفقاز,

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل در رابطه با اظهارات فرماندار گرمی که گفته بود، بزرگراه قفقاز منطقه مغان را متحول می‌کند، گفت: هیچ مصوبه‌ای به نام بزرگراه قفقاز وجود نداشته و تابلو نصب شده نیز بدون مجوز لازم است و طرح در حال اجرا بهسازی سه راهی صحرا، رضی و امیرکندی است.

dotراهکار توسعه گرمی از دیدگاه نماینده این شهر

عکس,تصویر,حمایت میرزاده,

نماینده مردم گرمی مغان در مجلس شورای اسلامی گفت: چهاربانده کردن ورودی گرمی، بهترین راهکار ممکن برای توسعه آتی این شهر خواهد بود.

dotگلخانه‌ های گرمی بخاطر جانمایی غلط از بین رفت

عکس,تصویر,عظیم احمدی,
گلخانه,

مدیر جهاد کشاورزی گرمی تصریح کرد: علیرغم ظرفیت بی‌نظیر منطقه در پرورش گیاهان دارویی و میوه‌های گلخانه‌ای، داشتن خاک حاصلخیز و آب فراوان، 8 واحد غیرفعال گلخانه‌ای اکنون با نبود نظر علمی به کلی از بین رفته است.

dotتولید برق در گرمی به روش سی اچ پی

عکس,تصویر,علیرضا علیزاده,
اداره برق,
اقتصاد مقاومتی,

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل از تولید برق در گرمی به روش سی اچ پی به ظرفیت 6/5 مگاوات در انگوت گرمی و احداث نیروگاه خورشیدی به ظرفیت 55 کیلوولت به همراه احداث نیروگاه زمین گرمایی در مشگین شهر به ظرفیت 5 مگاوات خبر داد.

dotدلیل عمده عدم توسعه شهر گرمی اعلام شد

عکس,تصویر,موسی کنعانپور,

مدیرکل دفتر فنی استانداری اردبیل گفت: بزرگترین مشکل گرمی شیب تند داخل شهر است که مانع توسعه فیزیکی شده است.

dotاسکان غیرقانونی جهاد دانشگاهی در ساختمان اداره کار گرمی

عکس,تصویر,قاسم رحیمی,
اداره کار,
آزادلو,

مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان اردبیل با انتقاد از اسکان غیرقانونی جهاد دانشگاهی در ساختمان اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی گرمی، تصریح کرد: خود اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی گرمی مغان با ۱۵ نفر نیروی کاری، مکانی برای آموزش و استقرار کارکنان ندارد.

dotعاید 100 میلیاردی برای چند دلال تعاونی ها

عکس,تصویر,ابراهیم امامی,
فرمانداری گرمی,
تعاون,
آزادلو

فرماندار گرمی تصریح کرد: متاسفانه شاهد ضعف نظارت در تعاونی مرزنشینان شهرستان‌های مرزی هستیم که باعث می‌شود بیش از ۱۰۰ میلیارد ریال خارج از دست اعضا به دست چند نفر دلال برسد. 

dot46 گونه گیاهان دارویی در گرمی وجود دارد

عکس,تصویر,جهاد کشاورزی,
گیاهان دارویی,
عظیم احمدی

مدیر جهاد کشاورزی گرمی مغان گفت: بیش از 46 نوع گونه گیاهی دارویی در این شهرستان وجود دارد که به صورت طبیعی رشد می‌کنند.

dotدلیل عدم برگزاری مسابقات کشوری در گرمی

عکس,تصویر,ایوب بهتاج,
ورزش و جوانان

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل با اشاره به اینکه در صورت تامین اعتبار استاندارد کردن اماکن ورزشی گرمی در دستور کار است، بیان کرد: نبود باشگاه استاندارد در این شهرستان یکی از دلایل کمرنگ بودن برگزاری مسابقات کشوری و منطقه‌ای در این شهرستان است.

dotگرمی به پایانه صادرات محصولات کشاورزی استان می شود

عکس,تصویر,ابراهیم امامی,
گرمی,

 استاندار اردبیل گفت که با هماهنگی های صورت گرفته پایانه صادارات محصولات کشاورزی در گرمی ایجاد می شود و با این اقدام تحول اقتصادی را در این منطقه مرزی شاهد خواهیم بود.

dotاعضای مدیریت بحران گرمی روسفید نشدند

عکس,تصویر,

به منظور ارزیابی توان و آمادگی اعضای مدیریت بحران شهرستان گرمی مانور لحظه صفر در روستای بنه از توابع بخش مرکزی شهرستان گرمی برگزار شد ولی اعضای مدیریت بحران این شهرستان روسفید نشدند.

dotگرمی هم به صاحب پیاده شهر می شود

عکس,تصویر,

سرپرست فرمانداری گرمی گفت: کوی بازارچه سعدی و محدوده خیابان جانبازان به طرف محله قلعه باشی بعنوان نخستین پروژه پیاده شهر در گرمی به مرحله اجرا در می آید.

dotشاخص باسوادی در گرمی ‌پائین‌تر است

عکس,تصویر,

فرماندار گرمی با اشاره به اینکه شاخص باسوادی در شهرستان گرمی ‌پائین‌تر از استان اردبیل است، گفت: ارتقای سطح باسوادی در بین روستائیان شهرستان گرمی باید جزو اولویت باشد.

dotآثار هنرمندان گرمی زیر غبار بی توجهی خاک می خورد

عکس,تصویر,

متأسفانه هنر هنوز جای خود را در میان مردم منطقه و افکار عمومی باز نکرده و اکثر اهالی با نگاه های سنتی به این قضیه می نگرند.