عکس,تصویر,ذکی‌ الله خوشبخت,
شورای اسلامی شهر اردبیل,
سبلان ما,
آتش نشانی,

dotآتش نشانی اردبیل با کمبود تجهیزات مواجه است

رئیس پارلمان محلی اردبیل خود معترف است که وقتی تعداد ایستگاه های آتشنشانی در این شهر حد نصاب استاندارد را ندارد، کمبود تجهیزات هم قطعا وجود دارد.

عکس,تصویر,نیریمیز,

dotضرب و شتم دانش آموز دختر نیری توسط معلم

یک دختر دانش آموز در یکی از مدارس روستاهای نیر توسط یک معلم مرد مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

عکس,تصویر,آنفلوانزا,
صادق صالحی

dotشیوع آنفلونزای حاد پرندگان در استان اردبیل

مدیر کل دامپزشکی استان اردبیل از شيوع جهانی آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در روستایی كوچك در شهرستان گرمی و احتمال شیوع آن در استان اردبیل به عنوان سيزدهمين استان درگير در كشور خبر داد.

عکس,تصویر,سالار شاکر,
شورای اسلامی شهر اردبیل,

dot تبلیغات زودهنگام با حضور در مجالس مختلف!

سالار شاکر عضو شورای شهر اردبیل با بیان اینکه در این مقطع منصفانه نیست که ما به دنبال تبلیغات زودهنگام انتخابات شورای شهر باشیم تصریح کرد:  به جای حضور در مجالس و محافل سطح شهر بهتر است تمرکز خود را برای تکمیل پروژه های نیمه تمام بگذاریم.

 

عکس,تصویر,مشگین شهر,
اخبار مشگین شهر,

dotقاچاقچیان شیشه در مشگین شهر به دام افتادند

 فرمانده انتظامی شهرستان مشگین شهر از دستگیری ۳ قاچاقچی حرفه ای و سابقه دار خبر داد و گفت: در این عملیات ۲ کیلو و ۹۰۲ گرم شیشه کشف و ضبط شد.

عکس,تصویر,صدیف بدری,
اردبیل,
اخبار اردبیل,
استان اردبیل

dotفسادهای گسترده مالی با نام ائمه(ع)

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین با اشاره به اینکه مشکلات عدیده ای توسط موسسات مالی و اعتباری برای شهروندان ایجاد شده است، اظهار کرد: آیا وزیر اقتصاد و دارایی از وجود چنین مشکلاتی که برخی از موسسا مالی و اعتباری برای مردم رقم زده اند، آگاه است؟ موسساتی که اغلب نام معصومین و ائمه(ع) را یدک کشیده و متاسفانه با سوءاستفاده از اعتقادات دینی و ارزشی مردم، فسادهای گسترده مالی را رقم می زنند.

عکس,تصویر,خبرگزاری مهر,
خبرگزاری,
ونوس بهنود,
حمید لطف اللهیان,
کریم حاجی زاده,
شیخ صفی‌ الدین

dotدلسوزی‌هایی که ثبت جهانی راتهدیدمی کند

 تغییرات در محوطه بقعه شیخ صفی‌الدین اردبیلی طی سال‌های اخیر همواره مخالفان جدی داشته و اینبار مداخله‌های غیراصولی نگرانی‌هایی رادرباره ثبت جهانی این بقعه به وجود آورده است.

عکس,تصویر,خبرگزاری فارس,
اردبیل,
,
خبرگزاری فارس,
اخبار اردبیل,
خبرهای اردبیل,

dotبی رونقی پاساژها بعلت عدم توجه به زیرساخت ها

پاساژها و مراکز تجاری متعددی در شهر اردبیل وجود دارد که متاسفانه به دلیل بی‌توجهی به زیرساخت‌ها شاهد بی‌رونقی این مراکز هستیم.

عکس,تصویر,

dot2هزار و 24 واحد مسکن مهر نیمه تمام در استان اردبیل

به گفته سرپرست راه وشهرسازی استان اردبیل از این تعداد واحد ها ی نیمه تمام، 989 واحد معارض دار است که باید تعیین تکلیف شود اما بقیه واحد ها به تعداد یک هزارو 35 واحد مسکن دردست تکمیل است

عکس,تصویر,ماهواره,
زبان مادری

dotسایه سنگین ماهواره بر زبان مادری

چندی پیش برخی از نحوه سخن گفتن دانش آموزان شاکی بودند چرا که اظهار می کردند کودکان در کلاس به جای صحبت کردن به زبان فارسی و ترکی بیشتر از زبان ترکیه‌ای استفاده می‌کردند.