ونوس بهنود,
تعطیلی مدارس,
آموزش و پرورش,
کمال عالیزاده,

dotچه کسی دستور تعطیلی مدارس اردبیل را صادر می کند؟

متأسفانه در استان اردبیل اعلام تعطیلی با نظر خود فرمانداران است در حالی که در دنیا استانداردهایی برای اعلام تعطیلی محاسبه شده و بر اساس آن دانش‌آموزان به مدرسه نمی‌روند.

ذوب آهن,
مجید خدابخش,
استانداری اردبیل,
مجید خدابخش,

dotپاسخ استاندار اردبیل به کارگران متحصن ذوب آهن

استاندار در راهکاری عجیب به کارگران معترض ذوب آهن گفت که آنان برای گرفتن حق خود در اداره کار طرح شکایت کنند و موضوع ارتباطی به استانداری ندارد!

ناصر عتباتی,
دادستان,
اعدام

dotقاتلی که از پای چوبه‌ دار جان سالم به دربرد

دادستان عمومی و انقلاب استان اردبیل بیان کرد: این پرونده در سال 89 پس از وقوع یک فقره قتل به دنبال اختلافات بین قاتل و مقتول تشکیل شده بود که در مراجع قضایی مورد رسیدگی قرار گرفت و قاتل به قصاص نفس محکوم شد ولی در نهایت امروز توانست از چوبه دار رهایی یابد.

صدیف بدری,
ونوس بهنود,
محمد میرزایی ناطق,
فوتبال,
پتروشیمی,
راه آهن,

dot از حرکت شتابزده شورای شهر اردبیل تا استعفای ناگهانی مدیران استان

نماینده مردم اردبیل با اشاره به سنگ اندازها و تنگ نظری های برخی از مسئولان اشاره ای نیز به حرکت شتابزده شورای اسلامی شهر اردبیل داشته است که بجای می توانست تیم فوتبال اردبیل را به 5 میلیارد واگذار کند.

محمد دایی

dotاز ماجرای قهر برادر بزرگتر دایی تا پرداخت هزینه علی دایی

محمد دایی برادر بزرگتر علی دایی می گوید: ما در مساله کاری هم به یکدیگر کمک می کنیم. این پیوند محکم برادری فقط بین من و علی نیست، بین ما پنج برادر است. هیچ عاملی باعث نمی شود که ما از هم دوری کنیم.

تاریخ,
انقلاب در اردیبل

dotظهر خونین 23 بهمن در اردبیل چگونه رقم خورد/اسامی شهدا

درحالی که تمام ایران غرق در جشن و شادمانی پیروزی انقلاب بود نیروهای طرفدار رژیم پهلوی در اردبیل روز خونین را برای این شهر رقم زدند.

حافظ شریفی,

dotدستگیری عامل باعث انتشار تصاویر چک‌های برگشتی

رئیس پلیس فتا اردبیل از شناسایی و دستگیری فردی که در یکی از شبکه‌های اجتماعی تصاویر چک‌های برگشتی یک شهروند اردبیلی را منتشر کرده بود، خبر داد.

شهرداری پارس آباد,
آران مغان

dotکارگران شهرداری پارس آباد تجمع کردند

 حدود 25 نفر از کارگران شهرداري پارس آباد که 6 ماه است دستمزد آنان پرداخت نشده، مي گويند: خدا را خوش می‌آید ما زندگی خود را با قرض بگذرانیم آیا مسئولان می‌توانند بدون حقوق همچون ما زندگی کنند.

dotتجمع کارکنان ثامن الحجج مقابل استانداری‌ اردبیل

کارکنان موسسه مالی ثامن الحجج اردبیل همزمان با سراسر کشور در اعتراض به نامشخص بودن وضعیت شغلی خود مقابل ساختمان استانداری تجمع کردند.

حسین پیرموذن,
اتاق بازرگانی

dotانتقاد بی سابقه پیرموذن از دولت روحانی

رئیس اتاق بازرگانی استان اردبیل اظهار داشت: متاسفانه دولت یازدهم در بخش اقتصادی ناموفق عمل کرده و در این زمینه اقدامات تاثیرگذاری انجام نداده که این امر جای تاسف و نگرانی بسیار دارد.

محمدرضا یعقوبی,
آتش نشانی,
شهرداری اردبیل

dot۲۲۰ مسجد در شهر اردبیل ایمن نیستند

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اردبیل با اشاره به اینکه در شهر اردبیل ۱۱۸ مدرسه غیر ایمن نیز شناسایی شده است، گفت: علاوه بر این ۲۲۰ مسجد غیر ایمن نیز شناسایی شده است.

ولی ملکی,
باغ پرندگان,
پل معلق,

dotباغ پرندگان در مشگین شهر کلنگ زنی شد

 بزرگترین اکو پارک و باغ پرندگان شمال غرب کشور در مجموعه فرهنگی تفریحی و گردشگری پل معلق کلنگ‌ زنی شد.

dotتوسعه مشگین شهر در گرو توسعه گردشگری است

استاندار اردبیل با اشاره به اینکه گردشگری از محورهای مهم و اصلی برای توسعه مشگین‌ شهر به حساب می‌آید، گفت:  دولت برای جذب سرمایه‌گذار در منطقه تلاش می‌کند تا از این طریق برای افزایش درآمد مردم منطقه و ایجاد اشتغال قدم‌های بزرگی برداشته باشد.

انقلاب در اردیبل

dotمطالب جالب از رویدادهای انقلاب 57 در اردبیل

اهالی روستای شام اسبی و روستاهای اطراف، با اعلام همبستگی و پیروی از نهضت اسلامی، در حالیکه عکس امام(ره) را حمل می‌کردند، تراکتور سوار به اردبیل آمده، در خیابان‌های شهر راهپیمایی کردند؛ مردم در میدان مجسمه مورد حمله چماق‌داران قرار گرفتند و ارتش، تراکتور اهالی روستا را توقیف و به پادگان منتقل کرد.

dotدستگیری هشت مدعی نفوذ در دستگاه قضایی استان اردبیل

در این ارتباط 2 وکیل دادگستری که یکی از آنها عضو کانون وکلای دادگستری و دیگری عضو مرکز مشاوران قوه قضاییه بودند و همچنین 6 فرد عادی دستگیر و روانه زندان شدند.