پل قدس,
رضا شمس,
شهرداری اردبیل

dotریسک بزرگ شهرداری اردبیل برای احداث پل قدس

معاون فنی و عمرانی شهردار اردبیل گفت: پل بزرگ غیرهمسطح قدس با طی مراحل قانونی وارد فاز اجرایی شد و الحق‌ و الانصاف شهردار اردبیل در تمام تصویب، آغاز به کار و اجرای آن با جسارت تمام ریسک بزرگی را پذیرفت.

ناصر عتباتی,
انتخابات شورای اسلامی شهر

dot اقلام تبلیغاتی کاندیداهای شورا جمع آوری می شود

دادستان عمومی و انقلاب اردبیل گفت: به تمامی ستادهای نامزدهای شورای شهر و روستا ابلاغ شده که تا ساعت ۱۲ ظهر روز دوشنبه نسبت به جمع‌آوری اقلام تبلیغاتی اقدام کنند.

اقتصاد مقاومتی,
صدیف بدری,
شهرام جباری,

dotدولت در نظارت به بانک‌ها ضعیف عمل کرده است

صدیف بدری گفت: دولت در نظارت بر بانک‌ها با هدف پرداخت تسهیلات بانکی ضعیف عمل کرده و نتوانسته اهداف مورد نظر را در این حوزه تحقق ببخشد.

شهرداری اردبیل,
حمید لطف اللهیان,
بیمه,

dotبدهی بیمه کارگران شهرداری مربوط به سال‌های گذشته است

شهردار اردبیل گفت: بدهی شهرداری اردبیل به بیمه از بابت انباشت بدهی سال‌های گذشته است که امروز مشکلاتی را برای شهرداری اردبیل رقم زده است.

آذر سلام,
فرش بافی

dotمسئولان استان اردبیل اینگونه از کارآفرینان حمایت می کنند

این زن و شوهر کارآفرین که اکنون دو سال است که در گیر و گور و پیچ و خم « برو فردا بیا» می چرخند و وام درخواستی آنها بلاتکلیف مانده است، می گویند: از فرط مشکلات در زیر دست و پا له می شویم و کمکی هم صورت نمی گیرد.

ونوس بهنود,
خبرگزاری مهر,
فرهنگ منطقه

dotگزارشی از حمام کردن اردبیلی ها در 100 سال قبل

هر هفته تمامی اعضای خانواده از کوچک تا بزرگ به حمام‌های عمومی می‌رفتند، در حمام دومشگه را بر روی کیسه ها مالیده و برای از بین بردن لکه ها صورت و پوست استقاده می شد.

محمد فیضی,
راه آهن,
خبرگزاری فارس,

dot مردم استان اردبیل شاهد تبعیض هستند

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: در پروژه راه‌آهن اردبیل مردم استان شاهد تبعیض بین این استان با سایر استان‌ها هستند.

ونوس بهنود,
تعطیلی مدارس,
آموزش و پرورش,
کمال عالیزاده,

dotچه کسی دستور تعطیلی مدارس اردبیل را صادر می کند؟

متأسفانه در استان اردبیل اعلام تعطیلی با نظر خود فرمانداران است در حالی که در دنیا استانداردهایی برای اعلام تعطیلی محاسبه شده و بر اساس آن دانش‌آموزان به مدرسه نمی‌روند.

ذوب آهن,
مجید خدابخش,
استانداری اردبیل,
مجید خدابخش,

dotپاسخ استاندار اردبیل به کارگران متحصن ذوب آهن

استاندار در راهکاری عجیب به کارگران معترض ذوب آهن گفت که آنان برای گرفتن حق خود در اداره کار طرح شکایت کنند و موضوع ارتباطی به استانداری ندارد!

ناصر عتباتی,
دادستان,
اعدام

dotقاتلی که از پای چوبه‌ دار جان سالم به دربرد

دادستان عمومی و انقلاب استان اردبیل بیان کرد: این پرونده در سال 89 پس از وقوع یک فقره قتل به دنبال اختلافات بین قاتل و مقتول تشکیل شده بود که در مراجع قضایی مورد رسیدگی قرار گرفت و قاتل به قصاص نفس محکوم شد ولی در نهایت امروز توانست از چوبه دار رهایی یابد.

صدیف بدری,
ونوس بهنود,
محمد میرزایی ناطق,
فوتبال,
پتروشیمی,
راه آهن,

dot از حرکت شتابزده شورای شهر اردبیل تا استعفای ناگهانی مدیران استان

نماینده مردم اردبیل با اشاره به سنگ اندازها و تنگ نظری های برخی از مسئولان اشاره ای نیز به حرکت شتابزده شورای اسلامی شهر اردبیل داشته است که بجای می توانست تیم فوتبال اردبیل را به 5 میلیارد واگذار کند.

محمد دایی

dotاز ماجرای قهر برادر بزرگتر دایی تا پرداخت هزینه علی دایی

محمد دایی برادر بزرگتر علی دایی می گوید: ما در مساله کاری هم به یکدیگر کمک می کنیم. این پیوند محکم برادری فقط بین من و علی نیست، بین ما پنج برادر است. هیچ عاملی باعث نمی شود که ما از هم دوری کنیم.

تاریخ,
انقلاب در اردیبل

dotظهر خونین 23 بهمن در اردبیل چگونه رقم خورد/اسامی شهدا

درحالی که تمام ایران غرق در جشن و شادمانی پیروزی انقلاب بود نیروهای طرفدار رژیم پهلوی در اردبیل روز خونین را برای این شهر رقم زدند.

حافظ شریفی,

dotدستگیری عامل باعث انتشار تصاویر چک‌های برگشتی

رئیس پلیس فتا اردبیل از شناسایی و دستگیری فردی که در یکی از شبکه‌های اجتماعی تصاویر چک‌های برگشتی یک شهروند اردبیلی را منتشر کرده بود، خبر داد.

شهرداری پارس آباد,
آران مغان

dotکارگران شهرداری پارس آباد تجمع کردند

 حدود 25 نفر از کارگران شهرداري پارس آباد که 6 ماه است دستمزد آنان پرداخت نشده، مي گويند: خدا را خوش می‌آید ما زندگی خود را با قرض بگذرانیم آیا مسئولان می‌توانند بدون حقوق همچون ما زندگی کنند.