حمید مظاهری,
شهرداری اردبیل,
اتوبوس,

dotاردبیل نیازمند خطوط ویژه اتوبوس است

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری اردبیل با تاکید بر ایجاد خطوط ویژه در هسته مرکزی شهر افزود: مردم در استفاده از اتوبوس‌های درون‌شهری وقت زیادی را تلف می‌کنند که علت اصلی این موضوع نبود زیرساخت‌های خطوط ویژه است.

حمید لطف اللهیان,
شهرداری اردبیل,
آسفالت

dotدلیل بوجود آمدن چاله های معابر اردبیل چیست؟

شهردار اردبیل گفت: طی سالهای گذشته بخاطر عدم زیرسازی مناسب در آسفالت‌ ریزی و همچین استفاده از مصالح غیر استاندارد در معابر اردبیل پس از بارش برف طی هفته‌های گذشته شاهد تخریب آسفالت بودیم.

آلودگی هوا,

dotاردبیل هوای مطبوع خود را از دست می دهد

چند ساليست که اردبيل هم به ليست شهرهاي آلوده کشور اضافه شده است. هوايي که تا همين دهه هاي اخير به عنوان مطبوع ترين هواي کل شهرهاي جهان مطرح بود.

حمید لطف اللهیان,
شهرداری اردبیل,
شورابیل,

dotشورابیل برند گردشگری کشور می شود

شهردار اردبیل تصریح کرد: تلاشمان بر این است تا این مجموعه عظیم را به عنوان یک برند گردشگری طبیعت در کشور و حتی دنیا معرفی کنیم.

صدیف بدری,
خبرگزاری تسنیم,

dot 50 درصد بیکاران از رشته‌های فنی و مهندسی هستند

نماینده اردبیل، نیر، سرعین و نمین اظهار داشت: طبق آخرین گزارشات به دست آمده مشخص شده که 35 درصد از بیکاران در سطح جامعه فارغ‌التحصیلان رشته‌های ساختمان، تولید و 15 درصد نیز از  رشته‌های کامپیوتر هستند.

صدیف بدری,
راه آهن

dotاردبیل بزرگراهی برای اتصال به نقاط کشور ندارد

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی زیرساخت‌های راه در اردبیل را مطلوب ندانست و گفت: این استان به هیچ نقطه کشور از طریق بزرگراه متصل نشده است.

غنی فروزان,
شورای اسلامی شهر اردبیل

dotپروسه اداری سرمایه‌گذاران را فراری می دهد

عضو شورای شهر اردبیل گفت: سرمایه‌گذاری که می‌خواهد در اردبیل فعالیتی را در این شهر آغاز کند، باید حداقل 15 مورد موافقت‌ های لازم را کسب کند که این پروسه اداری موجب شده سرمایه‌گذار ناامیدانه اردبیل را ترک کنند.

ایوب بهتاج,
فوتبال,
آبی پوشان,
خبرگزاری مهر,

dotنمی‌توانیم تک ریالی به تیم باشگاهی بپردازیم

مدیرکل ورزش و جوانان استان با اشاره به اینکه ما به هیچ عنوان نمی‌توانیم تک ریالی به تیم باشگاهی بپردازیم، گفت: ما استادیوم  رایگان در اختیار تیم فوتبال واگذار کردیم در حالی که در سایر استان‌ها تنها بعد از پرداخت هزینه استادیوم و زمین بازی واگذار می‌شود.

شورای اسلامی شهر اردبیل,
خبرگزاری مهر,
آب و فاضلاب,

dotدریافت پول از شهروندان جهت بازسازی شبکه آب!

اعضای شورای شهر اردبیل در مورد میزان دریافتی از شهروندان اختلاف نظر داشتند، که در این جلسه مبلغ 500 تومان، 1000 تومان، 2000 هزار تومان و 3000 هزار تومان مطرح شد.

علیرضا سلیمانی,
شورای اسلامی شهر اردبیل,
پادگان ارتش,

dotسهم شهرداری از زمین پادگان ارتش 51 درصد است

عضو شورای اسلامی شهر اردبیل گفت: سهم شهرداری از پادگان ارتش 51 درصد از این منطقه است که اکثرا شامل عقب‌نشینی‌ها و معابر در خیابان امام و  بزرگراه شهدا خواهد بود.

حسین افسانه,
شورای اسلامی شهر اردبیل,
آب و فاضلاب

dotتحولی در توسعه شبکه فاضلاب اردبیل دیده نمی شود

عضو شورای شهر اردبیل گفت: هیچ تحول اساسی در توسعه شبکه فاضلاب شهر اردبیل اتفاق نیفتاده است و اعتبارات این بخش در جاهای دیگری هزینه می‌شود.

هواپیما,
فرودگاه,
نشریه همدلی,

dotچه معیاری برای بین المللی بودن فرودگاه اردبیل دارید؟

می دانیم فرودگاه ما بین المللی است مثل شهرمان که کلانشهر است ولی هر چه با خودمان فکر می کنیم نمی توانیم هیچ شباهتی بین فرودگاه بین المللی سایر شهرها با فرودگاه خودمان پیدا کنیم!

محمد سیدهاشمی,
سازمان نظام مهندسی,
مسکن,
سبلان ما,

dotغیرت آذری ها با شهرک آزادی اردبیل همخوانی ندارد

رئیس سازمان نظام مهندسی اردبیل گفت: در شهرک آزادی اردبیل که اکثر ساختمان هایش یک طبقه بود یک دفعه‎ای ساختمان های 10 طبقه با خیابان های عریض ساخته شد که این نوع ساخت و ساز با غیرت آذربایجانی نمی خواند اینکه در ساختمانی بنشینی و داخل ساختمان دیگر کاملا در دید باشد.

صدیف بدری,
نمایندگان استان اردبیل,
فاضلاب,
فاضلاب شهری,

dotفاضلاب شهر اردبیل جوابگوی این شهر نیست

نماینده اردبیل، نیر، سرعین و نمین با اشاره به اینکه حجم موجود تصفیه‌خانه فاضلاب شهر اردبیل جوابگوی نیاز فعلی این شهر نیست، گفت: این تصفیه‌خانه برای حجم ورودی فاضلاب به تعداد 120 هزار نفر است که در حال حاضر برای بیش از 300 هزار نفر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

محمد فیضی,
انتخابات,
شورای اسلامی,

dotچه کسانی در انتخابات شورای اردبیل رای می آورند

نماینده مردم اردبیل با اشاره به سابقه عضویت خود در شورای شهر اردبیل، اظهار کرد: در انتخابات شوراها حد نصاب رای وجود ندارد و تعداد کاندیداهای زیادی در آن شرکت می کنند معمولا افرادی که اسم و شهرتی دارند انتخاب می شوند.