dotمدیریت بحران شهر سرعین رضایت‌بخش نیست

عکس,تصویر,عاطف ناصری,
مدیریت بحران,

فرماندار سرعین اظهار کرد: وضعیت و امکانات موجود شهرداری و مجموعه مدیریت بحران شهر سرعین به هیچ‌عنوان رضایت‌بخش نیست و باید اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از بروز هرگونه حادثه‌ای در شهر انجام گیرد.

dotسرعین به شهر دیجیتالی تبدیل می‌شود

عکس,تصویر,عاطف ناصری,
سرعین,

فرماندار سرعین از تبدیل سرعین به شهر دیجیتالی با توسعه زیرساخت‌های فن‌آوری اطلاعات خبر داد.

dotطرح تفصیلی شهر سرعین تصویب شد

عکس,تصویر,موسی کنعانپور,
سرعین,
اخبار سرعین,
خبرهای سرعین,
شهرداری سرعین,

طرح تفصیلی شهر سرعین پس از طی مراحل قانونی و بررسی و تصویب نهایی در شورای عالی شهرسازی و معماری ایران، برای اجرا به شهرداری ابلاغ خواهد شد.

dotبهزیستی کودکان سرعین را قال گذاشت

عکس,تصویر,سرعین,
اخبار سرعین,
خبرهای سرعین,
محمود زنده دل,
بهزیستی,
سایت چشمه لر,

عضو شورای شهر سرعین گفت:اداره بهزیستی سرعین طی اطلاعیه ای از سنجش بینایی و شنوایی کودکان خبرداده بود اما این خبر بدون اطلاع قبلی لغو شده است.

dotبهای بلیط آب گرم اردبیل متناسب با خدمات نیست

عکس,تصویر,

 مدیرکل میراث فرهنگی استان اردبیل یکی از مشکلات استخرهای آب گرم استان را عدم تناسب استاندارد خدمات و بهای بلیط استخرها عنوان کرد.

dot گردشگری نباید فقط به شهر سرعین محدود شود

عکس,تصویر,

فرماندار شهرستان سرعین تصریح کرد: شهرستان سرعین از نظر جذب گردشگری در محدوده شهری خلاصه نمی‌شود و خیلی از روستاهای این شهرستان دارای استعداد جلب گردشگران و ایجاد فضاهای گردشگری می باشد.

dotرسیدگی به آلودگی هوا را به دانشگاه آزاد سرعین بسپارید

عکس,تصویر,

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سرعین گفت:من پیشنهاد می کنم قسمتی از پروژه رسیدگی به آلودگی هوا به دانشگاه آزاد اسلامی سپرده شود تا بتوان از تجربیات افراد متخصص در آزمایشگاه های مرتبط در این زمینه استفاده کرد تا افراد بتوانند راهکارهای مناسب و عملی در این زمینه ارائه کنند.