صمد نوتاش,
تصادف,

dot تصادف در گرمی 5 کشته و زخمی برجای گذاشت

 در یک سانحه رانندگی در جاده اردبیل - گرمی مغان رییس هیات فوتبال اردبیل به همراه 2 فرزندش مصدوم شده و همسر وی نیز جان باخت.

رسول حسن زاده,
شهرداری گرمی,

dot روزانه ۴۰ تن انواع زباله در شهر گرمی تولید می شود

شهردار گرمی گفت: روزانه ۴۰ تن انواع زباله در شهر گرمی تولید می شود که پیش از این به صورت سنتی و به ۳۵ نفر از خدمه شهرداری گرمی جمع آوری و به محل دفن زباله انتقال می یافت

اقتصاد مقاومتی,
عدیل سروی,
جهاد کشاورزی,

dotیک سوم ماشین‌آلات کشاورزی استان در گرمی است

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل با اشاره با بیان اینکه میزان سرمایه‌گذاری بخش کشاورزی گرمی در طول ۳ سال اخیر ۴۸ درصد پیشرفت داشته است، گفت: یک سوم ماشین‌آلات کشاورزی استان در شهرستان گرمی مغان است.

اقتصاد مقاومتی,
حامد عاملی,
سازمان صنعت معدن و تجارت,
صنعت,

dotبخش صنعت در شهرستان گرمی مغان کمرنگ است

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل با اشاره به اینکه در شهرستان گرمی مغان ۲۸ پروانه بهره برداری معدن و ۱۹۳ سرمایه‌گذاری در بخش‌های مختلف را داریم، گفت: حوزه صنعت و معدن در شهرستان گرمی مغان کمرنگ بوده و نیازمند توجه است.

حمایت میرزاده,
نمایندگان استان اردبیل,
گمرک آزادلو,

dotحرکت سیاسی مانع راه اندازی کمرگ آزادلو نباشد

نماینده گرمی با اشاره به اینکه گمرک آزادلو سابقه تاریخی تردد مرزی دارد، تصریح کرد: ما پیگیر تلاش‌هایی که در گذشته در این حوزه صورت گرفته هستیم و اجازه نمی‌دهیم هیچ فکر و حرکت سیاسی مانع حرکت ما شود.

قاسم رحیمی,
اداره کار

dotبافت فرش ابریشمی 5 میلیاردی در گرمی

مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان اردبیل از رونمایی یک فرش ابریشم با ارزش ریالی بالای 5 میلیارد ریال در گرمی مغان خبر داد و گفت: طرح و نقشه این فرش طرح شاه عباسی است.

dotگرمی صاحب پارک تولد می شود

رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری گرمی با اشاره به اینکه در کنار جاده گیلارلو در اراضی ملی بعد از احداث پمپاژ، پارک تولد ایجاد خواهد شد، گفت: این پارک با درختان سالروزازدواج، روز تولد فرزندان خود، به نیت کاشته و نگهداری کند.

ابراهیم امامی,
فرمانداری گرمی,

dotحکم فرمانداری شهرستان گرمی تایید شد

رحمانی فضلی در حکمی ابراهیم امامی که پیش از این فرماندار شهرستان مشگین شهر بود بعنوان فرماندار شهرستان گرمی در استان اردبیل منصوب کرد.

نمایندگان استان اردبیل,
حمایت میرزاده,
تغییر

dotکمترین برکناری مدیران در زمان بنده اتفاق افتاده است

نماینده گرمی با بیان اینکه در مقایسه با نمایندگان گذشته کمترین تغییر مدیران در زمان بنده رخ داده است، گفت: اگر مدیری هر چند مخالف بنده کارآمد باشد حتما مانع برکناری وی خواهم شد.

مصلا,
راه و شهرسازی

dotوضعیت اسفناک پروژه ای که زیر نظر راه و شهرسازی است

پروژه مصلای شهر گرمی که عملیات احداث آن از سال ۸۹ آغاز شده پس از 6 سال به دلیل کمبود اعتبار به حالت راکد درآمده است سال‌های گذشته نیز با توجه به وضعیت اسفناک اعتبارات عمرانی، به این پروژه هیچ اعتباری اختصاص داده نشده است.

یحیی نصرتی,
دانشگاه آزاد اسلامی,
دانشگاه آزاد اسلامی گرمی,

dotایجاد پارکینگ خودروهای توقیفی توسط دانشگاه آزاد گرمی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمی ایجاد پارکینگ خودروهای توقیفی را از دیگر موارد درآمدزا برای دانشگاه دانست و افزود: برای تحقق این مهم مراحل اخذ مجوز از نیروی انتظامی در حال انجام است.

ابراهیم امامی,
انتخابات شورای اسلامی شهر,
انتخابات,

dotتبلیغات کاندیداهای شورا تخلف محسوب می شود

فرماندار گرمی گفت: بازه زمانی مشخص تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستاها از سوی وزارت کشور اعلام شده و تبلیغ علنی خارج از آن تخلف انتخاباتی محسوب می‌شود.

حمایت میرزاده,
گمرک آزادلو,
خبرگزاری فارس,

dotبی‌مهری و بی‌توجهی دولت کنونی به گمرک آزادلو

نماینده مردم گرمی افزود: احداث و راه‌اندازی گمرک مسافرتی آزادلو در گرمی که در جلسه هیأت دولت گذشته تصویب شده و مورد تأیید و موافقت مسؤولان کشور آذربایجان نیز قرار گرفته شد، متأسفانه مورد بی‌ مهری و بی‌ توجهی دولت کنونی قرار گرفت و مردم در این زمینه بسیار گلایه‌مند هستند.

حمایت میرزاده,
جمعیت,
خبرگزاری فارس,
پیری

dotبحرانی که استان اردبیل را تهدید می کند

نماینده گرمی اضافه کرد: اکنون جمعیت روستاهای استان اردبیل رو به سمت پیری رفته و قشر جوان و کاری منطقه روانه شهرهای پرجمعیت داخل و خارج از استان می‌شوند که تبعات آن در آینده جبران ناپذیر خواهد بود.

ابراهیم امامی,

dotآسفالت شهر گرمی از کیفیت کافی برخوردار نیست

فرماندار گرمی مغان گفت: متأسفانه به دلیل نبود کارخانه آسفالت فعال در گرمی، آسفالت تولیدی از سایر مناطق آورده می‌شود که سبب افت کیفیت آسفالت و استهلاک زودرس می‌شود.