مصلا,
راه و شهرسازی

dotوضعیت اسفناک پروژه ای که زیر نظر راه و شهرسازی است

پروژه مصلای شهر گرمی که عملیات احداث آن از سال ۸۹ آغاز شده پس از 6 سال به دلیل کمبود اعتبار به حالت راکد درآمده است سال‌های گذشته نیز با توجه به وضعیت اسفناک اعتبارات عمرانی، به این پروژه هیچ اعتباری اختصاص داده نشده است.

یحیی نصرتی,
دانشگاه آزاد اسلامی,
دانشگاه آزاد اسلامی گرمی,

dotایجاد پارکینگ خودروهای توقیفی توسط دانشگاه آزاد گرمی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمی ایجاد پارکینگ خودروهای توقیفی را از دیگر موارد درآمدزا برای دانشگاه دانست و افزود: برای تحقق این مهم مراحل اخذ مجوز از نیروی انتظامی در حال انجام است.

ابراهیم امامی,
انتخابات شورای اسلامی شهر,
انتخابات,

dotتبلیغات کاندیداهای شورا تخلف محسوب می شود

فرماندار گرمی گفت: بازه زمانی مشخص تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستاها از سوی وزارت کشور اعلام شده و تبلیغ علنی خارج از آن تخلف انتخاباتی محسوب می‌شود.

حمایت میرزاده,
گمرک آزادلو,
خبرگزاری فارس,

dotبی‌مهری و بی‌توجهی دولت کنونی به گمرک آزادلو

نماینده مردم گرمی افزود: احداث و راه‌اندازی گمرک مسافرتی آزادلو در گرمی که در جلسه هیأت دولت گذشته تصویب شده و مورد تأیید و موافقت مسؤولان کشور آذربایجان نیز قرار گرفته شد، متأسفانه مورد بی‌ مهری و بی‌ توجهی دولت کنونی قرار گرفت و مردم در این زمینه بسیار گلایه‌مند هستند.

حمایت میرزاده,
جمعیت,
خبرگزاری فارس,
پیری

dotبحرانی که استان اردبیل را تهدید می کند

نماینده گرمی اضافه کرد: اکنون جمعیت روستاهای استان اردبیل رو به سمت پیری رفته و قشر جوان و کاری منطقه روانه شهرهای پرجمعیت داخل و خارج از استان می‌شوند که تبعات آن در آینده جبران ناپذیر خواهد بود.

ابراهیم امامی,

dotآسفالت شهر گرمی از کیفیت کافی برخوردار نیست

فرماندار گرمی مغان گفت: متأسفانه به دلیل نبود کارخانه آسفالت فعال در گرمی، آسفالت تولیدی از سایر مناطق آورده می‌شود که سبب افت کیفیت آسفالت و استهلاک زودرس می‌شود.

علی خسروزاده,
سارق,

dotبارش برف سارق سایقه دار را به دام انداخت

به دلیل بسته بودن راه‌ها ماموران انتظامی با پای پیاده پس از بررسی آثار بجا مانده از خودروی سارق که در برف و کولاک گرفتار شده بود، پس از تعقیب و گریز 5 کیلومتری موفق به دستگیری این سارق سابقه‌دار شدند.

حمایت میرزاده,
شهرداری گرمی

dotشهرداری گرمی مدیریت مالی کارخانه آسفالت را ندارد

نماینده مردم گرمی گفت: ما اکنون شاهد هستیم شهرداری توان مالی برای مدیریت کارخانه آسفالت را ندارد و لازم است برای پویایی هرچه بیشتر در اختیار بخش خصوصی به صلاحدید اعضای شورا قرار گیرد.

سهراب پناه پور

dotنجات جان زن باردار و فرزندش در وضعیت نامساعد جوی

 با حضور به موقع کارشناسان، زن بارداری که در وضعیت نامساعد جوی دچار مشکل شده بود، مورد مساعدت قرار گرفت و فرزند وی سالم به دنیا آمد.

انقلاب,
تاریخ

dotتصاویر تظاهرات مردم گرمی در سال 57

 تصاویر منتشر نشده تظاهرات مردم گرمی در سال 57 گواه ایستادگی مردم این دیار در مقابل ظلم ستم‌شاهی است.

استخدام,

dotشبکه بهداشت و درمان گرمی استخدام می کند

شبکه بهداشت و درمان شهرستان گرمی، برای تأمین نیروی انسانی و بکار گیری در مراکز بهداشتی درمانی 4 نفر نیرو استخدام می‌کند.

حمایت میرزاده,

dotعملکرد دولت در تامین خدمات گرمی مغان مطلوب نیست

نماینده مردم گرمی مغان با اشاره به اینکه کوتاهی‌های زیادی در این سال‌ها به این شهرستان شده است، گفت: عملکرد دولت در خدمت رسانی به شهرستان گرمی مغان مطلوب نیست.

علی قاسمیان کردلر,
ابراهیم امامی,
موبایل,

dotاینجا مشترک مورد نظر در دسترس نمی باشد

 پوشش اینترنت اپراتورهای تلفن همراه در شهرستان گرمی به قدری ضعیف است که بارها سبب گلایه اهالی شده است.

علی قاسمیان کردلر,

dotاشباع آلودگی‌ ها در خاک مزارع چالش جدید بیله سوار

در حال حاضر موضوع آلودگی آب‌ها نیست بلکه موضوع مورد بحث اشباع آلودگی‌ ها در خاک مزارع است. از سوی دیگر با توجه به اینکه عمده درآمد و فعالیت اهالی شهرهای شمال استان از طریق کشاورزی است، به این موضوع باید توجه اساسی صورت گیرد.

محمد باقر بهشتی,

dotاعتراف به بی توجهی مسئولان به شهرستان گرمی

مشاور استاندار اردبیل با اشاره به اینکه مسؤولان در حوزه توسعه یافتگی گرمی مردود شدند، گفت: بی‌توجهی‌های چندساله در حوزه‌های مختلف این شهرستان عاملی برای عدم توسعه مطلوب آن شده است.