dotبدهی 25 میلیاردی شهرداری مشگین به تامین اجتماعی

عکس,تصویر,شهرداری مشگین شهر,
سعید بشیرخواه,
تامین اجتماعی,
میر علی رحیمی‌ زاد,

مدیرکل تامین اجتماعی استان اردبیل گفت: شهرداری مشگین شهر 25 میلیارد ریال به تامین اجتماعی بدهی دارد.

dotپاساژهای مشگین شهر ایمنی ندارند

عکس,تصویر,مسعود خیرجو,
شهرداری مشگین شهر,
آتش نشانی,
سفیر مشکین,
میر علی رحیمی‌ زاد

شهرداری مشگین شهر با گله مندی از برخی مراکز تجاری شهر گفت: متاسفانه در احداث برخی از پاساژها، ایمنی لازم را رعایت نکرده‌اند هر چند اخطاریه‌های لازم صادر شده اما نیاز به توجه ویژه دارد تا شاهد حوادثی همچون ساختمال پلاسکو در تهران نباشیم.

dotناکامی 10حفار غیرمجاز در مشگین شهر

عکس,تصویر,محرم جعفری,
میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان مشگین شهر از دستگیری 10حفار غیر مجاز و غارتگر میراث فرهنگی در این شهرستان خبر داد.

dotدرمانگاه تامین اجتماعی مشگین جوابگو نیست

عکس,تصویر,ولی ملکی,
تامین اجتماعی

نماینده مشگین شهر گفت: خدمات پزشکی ارائه شده درمانگاه تامین اجتماعی مشگین شهر جوابگوی شهروندان نبوده و بیمه شدگان برای ادامه درمان مجبور به مراجعه به سایر مراکز درمانی دولتی و بخش خصوصی هستند.

dotمشگین شهر متخصص رادیولوژی ندارد

عکس,تصویر,سفیر مشکین,

 رئیس شبکه بهداشت و درمان مشکین‌ شهر گفت: بیمارستان ولیعصر(عج) این شهرستان از لحاظ تجهیزات هیچ کمبودی ندارد اما متاسفانه با کمبود نیروی متخصص مواجه هستیم.

dotاستخدام کارگران 60 ساله و کار افتاده در شهرداری مشگین

عکس,تصویر,مسعود خیرجو,
شهرداری مشگین شهر,
ایلقار نیوز

شهردار مشگین شهر با اشاره به اینکه در سال‌های گذشته فردی در سن ۶۵سال استخدام‌ و هم اکنون در سن ۷۲ سالگی کار خدماتی انجام می دهد، ادامه داد: برخی از نیروها مشکلات جسمی داشته و جهت حضور در محل کارشان با چرخ دستی توسط خانواده  حاضر می شوند.

dotمتکدیان و معتادان خیابانی در مشگین صاحب ندارند

عکس,تصویر,مسعود خیرجو,
سفیر مشکین

شهردار مشگین‌شهر گفت: متاسفانه متکدیان و معتادان خیابانی در این شهرستان صاحبان ندارند به طوری که شهرداری اقدام به جمع‌آوری انان می‌کند اما دستگاه و یا مکانی برای نگهداری آنان وجود ندارد و دو باره به خیابان‌ها باز می‌گردند.

dotتانکر حمل آب روستائیان مشکین‌ کجاست؟

عکس,تصویر,فرهاد دسینه

مدیر اداره آبفای روستایی مشکین‌شهر گفت: متاسفانه این تعمیرات همزمان با بازنشستگی راننده خودروی حمل تانکر آب اتفاق افتاد و این امرموجب زیر سوال رفتن عملکرد این اداره شده است.

dotتصاویر مراسم ارتحال آیت الله هاشمی در مشگین شهر

عکس,تصویر,ایلقار نیوز

 مراسم عزاداری ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام در مسجد مشگین شهر با حضور مردم و مسئولان شهرستان برگزار شد.

dotروش عجیب دو مدیر مدرسه مشگین شهر

عکس,تصویر,سفیر مشکین

به دنبال اختلاف بین دو مدیر مدرسه نمونه دولتی یاس مشگین شهر که گفته می‌شود رابطه فامیلی نیز با هم دارند مدرسه به دو قسمت تقسیم شده و رفت و آمد از این مسیر را نیز برای طرف مقابل ممنوع می کنند.

dotجاده مشگین شهر، پارس آباد 33 قربانی گرفت

عکس,تصویر,حجت فتاحی,
تصادف,
مشگین شهر,
اخبار مشگین شهر,
خبرهای مشگین شهر

فرمانده پلیس راه استان اردبیل گفت: برغم کاهش قابل توجه میزان تصادفات رانندگی در جاده پارس آباد ، مشگین شهر نسبت به سال گذشته در 9 ماه سال جاری 33 نفر در این جاده کشته شده اند که سهم حوزه استحفاظی شهرستان مشگین شهر 18 نفر بوده است.

dotآبگیری سد احمد بیگلوی مشگین تا 1/5 سال آینده

عکس,تصویر,اصغر سلیمان زاده,
آب منطقه ای,
سد احمد بيگلو,

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل گفت: با تامین اعتبار لازم از محل مهار آبهای مرزی سد احمد بیگلوی مشگین شهر تا 1.5 سال آینده آبگیری خواهد شد.

dotبنیاد برکت 16 مسجد در مشگین شهر می سازد

عکس,تصویر,

مشاور امور زیربنایی بنیاد برکت می گوید که از 20 مسجد در حال ساخت در استان اردبیل 16 مسجد در روستاهای محروم مشگین شهر از جمله منطقه مرزی ارشق ساخته می شود.

dotفشار سیاسی موجب استعفای شهرداری لاهرود شد

عکس,تصویر,محمد قهرمانی,
لاهرود,
شهرداری لاهرود,
جمشید اکبری,
سفیر مشکین

اخیراً شهردار لاهرود بر اثر فشارهای سیاسی و البته فشار اعضای شورای شهر از سمت خود استعفا داد و حالا اعضا به جد پیگیر انتخاب شهردار جدید هستند که در این راستا «پرویز نقدی و سعدالله احدی» برای این مسئولیت پیشنهاد شده است.

dotتعطیلی برخی آبدرمانی ها در مشگین شهر

عکس,تصویر,مشگین شهر,
اخبار مشگین شهر,
خبرهای مشگین شهر,
میر علی رحیمی‌ زاد,
خیاو نیوز,
خیاو

یکی از سرمایه گذاران می گوید: درگذشته کار بسیار بزرگ کردیم و بقیه سرمایه‌گذاران که از جان و مال خود گذشتند و در سخت‌ترین شرایط سرمایه‌گذاری ولی مظلوم واقع‌شده‌اند تا جاییکه باعث برخی مجتمع‌ها به حالت تعطیلی درآمدند.