مسعود خیرجو,
شهرداری مشگین شهر,
برف,
سفیر مشکین,

dotگرفتاری شدن مردم مشگین شهر در منازل

در چند روز گذشته شهرستان مشگین‌شهر شاهد بارش برف سنگین بود برفی که اکثر معابر عمومی، کوچه‌ها و خیابان‌های شهر و راه‌های روستایی شهرستان را بست و موجب گرفتاری مردم در منازل شد.

سفیر مشکین,
برف,

dotاثبات سوء مدیریت مشگین شهر با بارش برف

 گویی آقایان مدیران علم غیب دارندو می‌دانندکه به هنگام بارش برف سنگین و با وجود خیابان‌ها مملواز برف کسی مریض نمی شود و گذرش به بیمارستان نمی افتد یا در ایام برفی نان نمی خورد و اگر بسیاری از نانوایی‌ها بسته باشند اشکالی پیش نمی آید.

رضا باوقار,
برف,
سفیر مشکین,

dotخبری از ستاد بحران مشگین شهر نیست

امام جمعه مشگین‌ شهر  گفت: با بارش برف شهر به هم ریخته و به تعطیلی کشیده شده است و کوچه و خیابان‌های این شهر برای رفت و امد عمومی بسته شده و هنوز خبری از ستاد بحران شهرستان نیست.

گردشگری مشگین شهر,
گردشگری,
مناطق گردشگری,
بقعه شیخ حیدر

dotبقعه شیخ حیدر یادگار دوران طلایی صفوی

 دونالد ویلبر معتقد است این بنا از آثار قرن ۷ و ۸ هجری قمری است و در دوره صفویه تکمیل و کاشیکاری شده است. با توجه به تخریب کتیبه برجا مانده مقبره، هیچ سند و مدرکی دال بر احداث این بنا در دست نبوده است.

سینا اسدی,
شورای اسلامی شهر مشگین شهر

dotانتخابات شورای شهر و جلوگیری از تکرار آزمون و خطا

تجربه چندین ساله انتخابات شورا در مشگین‌شهر ثابت کرده است که دکتر ، مهندس و ... ملاک خوبی برای انتخاب نبوده‌اند و صرفا مدرک خوب به مبنای کار آیی نبوده است.

حسن محمداوغلی

dotامداد رسانی به مادر باردار شوخی از آب در آمد

رئیس اورژانس مشگین‌ شهر گفت: متاسفانه بعد از تلاش دو ساعته در برف و کولاک مامورین امدادی به محل مورد نظر اعزام شدند که بعد حضور در محل متوجه شدند که این نوع خبر  شوخی بوده است.

سینا اسدی,
احمد شهریار,
زعفران,
سیب,
مشگین شهر,

dotقطع 256 هکتار باغ درخت سیب در مشگین شهر

نبود ساز و کار مناسب در زمینه صادرات، سرمازدگی، تگرگ و  وجود سم‌های قلابی در بازار باعث شد کیفیت محصولات رفته رفته افت کند و بازار فروش خود را به خاطر لکه‌دار بودن میوه از دست بدهد.

کیوان زرین کلاه,

dotكشف 77 هزار عدد مواد محترقه قاچاق در مشگين

فرمانده انتظامی شهرستان مشگين شهر گفت: در عمليات مأموران يگان امداد 77 هزار عدد مواد محترقه قاچاق و غير مجاز از يک باب منزل مسكونی كشف شد.

سینا اسدی,
فرمانداری مشگین شهر,
خبرگزاری فارس,

dotبلاتکلیفی معاونت فرمانداری بخاطر تردید بین دو نفر

بحث انتخاب معاون فرماندار در مشگین‌شهر انگار به یک معضل مدیریتی در استان نیز تبدیل شده است چرا که چندین مدت است مسؤولان مابین دو فرد برای این پست در تردید هستند.

کیوان زرین کلاه,
خبرگزاری ایرنا,

dotبدل اندازهای حرفه ای طلا دستگیر شدند

 فرمانده انتظامی شهرستان مشگین شهر گفت: زن و شوهری که به صورت حرفه ای اقدام به بدل اندازی طلاها در این شهر می کردند، دستگیر شدند.

دهه فجر,
ایلقار نیوز

dotراهپیمایی مردم مشگین شهر در سالروز پیروزی انقلاب/تصاویر

خیابانهای مشگین شهر امروز شاهد مردمی بود که با حضور خود در راهپیمایی سی و نهمین طلوع فجر سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را گرامی داشتند.

فیروز خدایی,
گاز,
گاز رسانی,

dot۵روستای مشگین‌شهرصاحب گاز شهری شدند

پروژه گازرسانی ۵ روستا با اعتباری بالغ بر 35 میلیارد ریال از توابع بخش مرکزی در روستای کوجنق با حضور مسئولان شهرستان افتتاح وبه بهره برداری رسید.

اکبر عطایی,
ایلقار نیوز,
مسعود خیرجو

dotکارتن خوابی در سوز سرمای مشکین شهر

بارش برف همواره براى مردم از لذت هاى زمستانى محسوب مى شود، اما در این میان برای برخی سرماى ناگهانى کابوسی تلخ است برای آنها که سقفشان به بلندای آسمان و فرششان به کوچکی یک کارتن است.

کریم حاجی زاده,
باشگاه خبرنگاران,

dotاختصاص 190 میلیارد به تکمیل پروژه‌های گردشگری مشگین‌

مدیرکل میراث فرهنگی،‌ صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: به منظور تکمیل، تجهیز و بهره‌برداری از طرحهای گردشگری شهرستان مشگین‌شهر ۱۹۰ میلیارد تومان اعتبار به این طرحها اختصاص یافت.

عادل نادری,

dot بخشدار جدید مشکین‌ شرقی معرفی شد

با حضور نماینده و سرپرست فرمانداری مشگین‌شهر مراسم احدی بخشدار سابق مشکین‌شرقی تودیع و عادل نادری به عنوان بخشدار جدید معارفه شد.