فریدون بابایی,
آموزش و پرورش,
فرمانداری خلخال

dot 12 پروژه آموزشی در خلخال اجرا میشود

فرماندار شهرستان خلخال با اشاره به این که عمر بسیاری از مدارس خلخال بیشتر از ۷۰ سال است گفت: عمر بالای بیشتر مدارس و طولانی شدن زمان اجرای پروژه‌های آموزشی مشکل اصلی فضاهای آموزشی خلخال است.

فریدون بابایی

dotبرخی طرح های با گذشت10 سال، تکمیل نشده است

 فرماندار خلخال با اشاره به اینکه با وضعیت اعتباری موجود کشور احتمال تخریب این طرح ها و پروژه ها قبل از تکمیل دور از انتظار نیست، گفت: عمر برخی طرح های نیمه تمام در این شهرستان به بیش از 10 سال می رسد.

dotخطر آتش سوزی مراتع خلخال را تهدید می‌کند

رئیس اداره منابع طبیعی خلخال در پاسخ به این سوال که  آیا امداد هوایی برای مهار آتش در استان وجود دارد یا نه گفت: امکان کمک‌گیری از امداد هوایی در آتش سوزی جنگل‌ها فقط در استان آذربایجان شرقی امکان پذیر است.

بشیر خالقی,
سرچم,

dotکم لطفی برخی افراد در احداث جاده سرچم

نماینده  کوثر و خلخال گفت: راه ارتباطی اردبیل به مرکز کشور درقسمت جنوبی این استان،قرار بود از روستاهای گنجگاه درشهرستان کوثر و روستاهای مزرعه و دایی کندی خلخال بگذرد که متاسفانه برخی ها با کم لطفی مسیر راتغییر دادند.

فریدون بابایی,
انتخابات شورای اسلامی شهر,

dotحضور 91 کاندیدا در انتخابات شوراهای شهرهای خلخال

فرماندار خلخال گفت: 91 نامزد تایید صلاحیت شده در صحنه پنجمین دوره از انتخابات شوراهای اسلامی شهرهای مختلف این شهرستان حضور دارند.

dotساخت حوزه علمیه فاطمه الزهرا (س) خلخال شروع شد

با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل زمین ساخت حوزه علمیه فاطمه الزهرا (س) خلخال کلنگ‌زنی شد.

بشیر خالقی,
نمایندگان استان اردبیل

dotجولان سودجویان در بازار خرید و فروش اعضای بدن

نماینده خلخال با انتقاد از برخی سودجویی‌ها در زمینه خرید و فروش غیرمتعارف اعضای بدن، گفت: وزارت بهداشت باید به عنوان متولی حوزه سلامت مردم بر نحوه خرید و فروش اعضای بدن نظارت دقیقی داشته باشد.

فریدون بابایی,

dotتذکر فرماندار دولت و تدبیر امید به رسانه ها

فرماندار خلخال به یک خبر بی اساس واکنش تندی نشان داد و گفت: هر گونه نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی که با هدف تخریب خدمات دولت صورت می گیرد، قطعا پیگرد قانونی دارد.

دانشگاه آزاد اسلامی خلخال,

dotرشته های زمین شناسی و معدن به دانشگاه آزاد خلخال اضافه می شود

نماینده مردم شهرستان های خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی نیز در این آئین از تلاش برای راه اندازی دانشگاه دولتی با اولویت رشته های تحصیلی زمین شناسی و معدن در خلخال در آینده خبر داد.

رسول نوع پرور,

dotجرائم مالیاتی نئوپان خلخال بخشوده شد‌

مدیرکل امور مالیاتی استان اردبیل از بخشوده شدن تمامی جرائم مالیاتی نئوپان خلخال خبر داد.

فریدون بابایی,

dotمنفی نگری مانع از پیشرفت خلخال شده است

فرماندار خلخال گفت: منفی نگری و انعطاف ناپذیری برخی مدیران بزرگترین عامل و مانع در مقابل پیشرفت و توسعه این شهرستان است.

dotکلید دولت اتاق معاونت فرمانداری خلخال را باز نمی‌کند

حدود یک سال از قهر، معاون سابق فرمانداری خلخال  که بی‌سر و صدا و بدون اطلاع، محل کار خود را ترک کرد، می گذرد ولی از آن روز کسی بر صندلی این معاونت تکیه نزده است.

بشیر خالقی

dotدانشکده علوم پزشکی خلخال مستقل شد

 نماینده خلخال و کوثر از استقلال دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی ، درمانی این شهرستان خبرداد و گفت: بزودی با گشایش ردیف اعتباری مستقل زمینه برای افزایش تعداد رشته های تحصیلی و نیز ارتقای سطح بهداشت و درمان شهرستان فراهم خواهد شد.

dotآغاز احداث طرح بزرگ بام خلخال با اعتبار 15 میلیارد تومان

عملیات ساخت بزرگترین مجتمع رفاهی، خدماتی، تفریحی و گردشگری خلخال با عنوان بام خلخال با اعتبار 15 میلیارد تومان آغاز شد.

شهرام جباری,
آب منطقه ای,
اصغر سلیمان زاده,

dotدر پروژه آبرسانی خلخال افق 30 ساله را در نظر گرفتیم

اصغر سلیمان زاده با یادآوری اینکه برای آبرسانی به خلخال 100 میلیارد تومان برای اجرای کامل پروژه‌ها پیش‌بینی کردیم، ادامه داد: با اجرایی شدن این پروژه عظیم تا 30 سال آینده و در افق 1425 نیاز آبی شهرستان خلخال برطرف می‌شود.