خلخال حتی یک کیلومتر راه ارتباطی اصلی ندارد

امام جمعه خلخال گفت: با وجود قدمت شهرستان و تاسیس فرمانداری خلخال در نزدیک به یک قرن پیش ، این شهرستان همچنان از مسیر توسعه دور بوده و نبود راه های ارتباطی مناسب مانع از توسعه خلخال شده است.

dot کشف 50 کیلوگرم مواد مخدر در خلخال

عکس,تصویر,فریدون بابایی,
فرمانداری خلخال,

 فرماندار خلخال گفت: با تلاش ماموران انتظامی و سربازان گمنام امام زمان (عج) در سال جاری 50 کیلوگرم مواد مخدر در این شهرستان کشف وضبط شد.

dotسموری که بخاطر سرما در ایستگاه تقویت خلخال سوخت

عکس,تصویر,اداره برق

برق خلخال دیشب قطع شد ماموران دنبال قطعی برق بودند تا اینکه به ایستگاه تقویت برق رسیدند که یک سمور  از شدت سرما به داخل آن پناه برده ولی بر اثر برق گرفتگی سوخته بود.

dotشهردار خلخال عملکرد چندماهه خود را ارائه داد

عکس,تصویر,علی علایی,
شهرداری خلخال,

نصب المان جدید شهری میدان جانبازان خلخال، نصب 15 دستگاه دوربین مداربسته در حوزه اداری شهرداری، پرکردن چاله های با آسفالت سرد،  ارتقای رتبه این شهرداری با طبقه بندی اداری و... از جمله اقداماتی بود که این شهردار ار عملکرد خود ارائه داد.

dot 8 کیلوگرم مواد مخدر در خلخال کشف شد

عکس,تصویر,نیروی انتظامی,
مواد مخدر,

فرمانده انتظامی خلخال در جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان خلخال از کشف 8 کیلوگرم مواد مخدر در شبانه‌روز گذشته در خلخال خبر داد.

dotخلاقیت یک معلم خلخالی برای کمک به جبهه مقاومت

عکس,تصویر,سایت خلخالیم,

با ابتکار جالب از سوی سرکار خانم شهروز دوستعلی معلم کلاس ششم ابتدایی مدرسه عفت خلخال دانش آموزان، 32 شالگردن برای رزمندگان جبهه مقاومت بافتند.

dotانتقاد نماینده خلخال از تضییع حقوق دامداران و کشاورزان

عکس,تصویر,بشیر خالقی,
خبرگزاری اردبیل,
خلخال,
اخبار خلخال

نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی گفت: عدم وجود امکانات مناسب در زمان جمع‌آوری اطلاعات باعث شده است حقوق اهالی بومی و دامداران و کشاورزانی که در همسایگی این اراضی هستند تضییع شود.

dot واحدهای تولیدی خلخال در آستانه تعطیلی هستند

عکس,تصویر,بشیر خالقی,
اخبار خلخال,
خلخال,

 نماینده مردم خلخال و کوثر با اشاره به اینکه  عدم سرمایه گذاری و توسعه به خصوص در بخش کشاورزی این دو شهرستان را به سمت فقر کشانده است، گفت: در حال حاضر برخی واحدهای تولیدی خلخال به دلیل مشکلات مالی در آستانه تعطیلی هستند.

dotوضعیت پروژه های شهرستان خلخال قابل قبول نیست

عکس,تصویر,بشیر خالقی,
خلخال,
خبرهای خلخال,
اخبار خلخال,
مجید خدابخش,

نماینده خلخال و کوثر اظهار کرد: در حالی که اعتبارات ساخت راه اصلی خلخال به فیروز آباد چند سال پیش از ردیف اعتبارات ملی تامین و در اختیار وزارت راه و شهرسازی قرار گرفته طولانی شدن زمان اجرای این پروژه قابل قبول افکار عمومی نیست.

dotسد بفراجرد از اوایل سال آینده آبگیری می شود

عکس,تصویر,اصغر سلیمانزاده,
آب منطقه ای

اصغر سلیمان زاده در نشستی با فرماندار خلخال افزود: عملیات اجرایی ساختمان بفراجرد پایان یافته و این سد از اوایل سال آینده آبگیری خواهد شد.

dotساخت پهباد توسط دانش آموزان خورش رستم/عکس

عکس,تصویر,خلخال,
خوش رستم,
ارس تبار,
خبرهای خلخال,
اخبار خلخال,

دانش آموزان مدرسه بتول روستای نساز خورش رستم شهرستان خلخال با همکاری دبیر کار و فناوری خود موفق به طراحی و ساخت یک پهباد حمل کننده هوایی در عرض دو ماه شدند.

dotجشنواره ورزشی کارمندان خلخال برگزار می شود

عکس,تصویر,

 رییس اداره ورزش و جوانان خلخال از برگزاری اولین جشنواره ورزشی کارمندان دولت و کارکنان ارگان ها و نهادهای انقلابی این شهرستان در دهه فجر خبر داد.

dot47 درصد از ساختمان دولتی استان مناسب معلولان نیست

عکس,تصویر,

مدیر کل بهزیستی استان اردبیل گفت: با وجود پیگیری های بسیار برای مناسب سازی ادارات دولتی و ساختمان های عمومی، تاکنون تنها 53 درصد از ساختمان ادارات استان برای تردد آسان جانبازان و معلولین مناسب سازی شده است.

dotوضعیت آب شرب وستاهای خلخال نامناسب است

عکس,تصویر,

فرماندار خلخال گفت: خدمات ارائه شده در بخش تامین آب شرب روستایی به مردم روستاهای این شهرستان همچنان نامناسب بوده و اهالی این روستاها از مشکل کمبود آب شرب نیز به شدت رنج می برند.

dotبیکاری مشکل عمده خانواده های ایثارگران در خلخال

عکس,تصویر,

فرماندار خلخال گفت: 280 نفر از فرزندان شاهد، جانباز و ایثارگر خلخال با مدارک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد بیکار بوده و هیچ ظرفیت شغلی نیز در منطقه برای جذب این افراد در منطقه وجود ندارد.

dotمشکل بهای گازمصرفی مردم خلخال حل شود

عکس,تصویر,

 امام جمعه خلخال گفت:مشکل دریافت هزینه بالای بهای گازمصرفی مردم خلخال درفصل سرد سال ازسوی شرکت گاز باید حل ومردم این شهرستان اززیر فشار وبارمالی پرداخت گازبها خارج شوند.