نماز جمعه,
گاز,
امیر رشتبری,

dotدلیل افزایش گاز استان اردبیل، قابل قبول نیست

امام جمعه خلخال گفت: افزایش نرخ گاز مصرفی مردم به بهانه بالا رفتن مصرف آن در زمستان سال جاری بهانه قابل قبولی از سوی مسوولان برای افکار عمومی نیست.

بشیر خالقی,

dotجاده های خلخال و کوثر زیرساخت‌های ارتباطی ندارد

نماینده خلخال و کوثر اظهار داشت: زیرساخت‌های ارتباطی در جاده‌ها و محورهای خلخال و کوثر قابل قبول نیست و در این زمینه دولت بسیار ضعیف عمل کرده ‌و اقدامات آنچنانی انجام نداده که این امر گلایه مسافران و مردم منطقه را به همراه دارد.

شهرداری خلخال,
فریدون بابایی,

dotبودجه شهرداری خلخال 11.5 میلیارد شد

 با حضور فرماندار و اعضای شورای اسلامی شهر خلخال، بودجه 11.5 میلیاردی شهرداری خلخال تحویل شهردار شد.

خبرگزاری فارس,
نوروز,
شکوفه رحیم زاده,
هشتجین

dotجشن نوروزنامه در سوز و سرمای هشتجین

یکی از اهالی در خصوص این رسم قدیمی می‌گوید در این فصل که سوز و سرما همه جا را فرا گرفته است این نوع آیین‌های سنتی علاوه بر دلگرمی و امیدبخشی به مردم به آمدن بهار موجبات خوشحالی اهالی را در آستانه نوروز فراهم می‌کند.

ازناو,

dotجاده روستای کردنشین آقبلاغ خلخال پس از یک هفته باز شد

پس از یک هفته مسدود بودن راه روستایی آقبلاغ بخش مرکزی خلخال با تصمیم شورای مدیریت بحران شهرستان خلخال و بازگشایی این راه روستایی مشکلات اهالی مرتفع شد.

محبوب حیدری,
راه و شهرسازی

dotاحتمال الحاق یک روستا به شهر خلخال

 مدیرکل راه و شهرسازی استان تأکید کرد: به منظور توسعه مطلوب شهر مطابق اعلام نظر مشاور پیشنهاد شده روستای خورجین به شهر خلخال الحاق شود که به واسطه این الحاق شهر به شکل مطلوب متناسب با نیاز بلندمدت توسعه خواهد یافت.

 

فریدون بابایی,
ریزش بهمن,
سایت خلخالیم

dotجان باختن ۲ نفر در خلخال بر اثر سقوط بهمن!

 خبرگزاریهای مختلف، از قول رئیس سازمان امداد و نجات کشور خبری را منتشر کرده اند مبنی بر اینکه دو نفر در حادثه سقوط بهمن در خلخال جان باخته اند، در حالیکه‌ این خبر صحت ندارد.

ازناو

dotتصاویر از سقوط بهمن در روستای مورستان خلخال

چوپایان جوان روستا از بهمن جان سالم برده ولی دو تن از اهالی و چوپانان سالخوره به علت نزدیک بودن به محل حادثه دچار شکستی اعضای بدن شدند.

احمد قنبری,

dotاردوگاه ترک اعتیاد خلخال اغاز بکار کرد

 جانشین فرماندار خلخال از اغاز بکار مجدد اردوگاه ترک اعتیاد به مواد مخدر این شهرستان پس از یک سال تعطیلی خبر داد.

گردشگری خلخال,
مناطق گردشگری,

dotروستایی که به ماسوله استان اردبیل شهرت دارد

این روستا در استان اردبیل به نام ماسوله دوم ایران نام گرفته و روستایی مثل ماسوله گیلان است که از پشت‌بام هر خانه به خانه دیگر راه بوده و دقیقاً مثل یک پلکان بزرگ نظر هر بیننده‌ای را به طرف خود جلب می‌کند.

فرهاد سبحانی,
بنیاد مسکن,

dotبلندترین برج استان اردبیل در خلخال ساخته می شود

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اردبیل گفت: بلندترین برج و بزرگترین مجتمع تجاری ، مسکونی، رفاهی و خدماتی این استان در خلخال راه اندازی می شود.

بشیر خالقی,
کنکور,
فریدون بابایی,

dotتبعیض آشکار برای داوطلبان کنکور خلخال و اردبیل

نماینده مردم خلخال و کوثر اظهار داشت: با توجه به اینکه اردبیل و خلخال از لیست شهرستان‌های محروم در زمینه کنکور خارج شده این امر به ضرر دانش‌آموزان تمام شده چرا که نمی‌توانند از سهمیه مناطق محروم استفاده کنند.

بشیر خالقی

dot ناامن بودن جاده آماده افتتاح خلخال به فیروز!

نماینده مردم شهرستان های خلخال وکوثردر مجلس گفت: اظهار نظرهای غیر کارشناسی وغیر فنی ازسوی برخی افراد در خصوص طرح های راه سازی استان بویژه جاده خلخال - فیروز موجب پریشانی افکار عمومی می شود.

حجت فتاحی,

dotجاده خلخال- کوثر ایمن نیست

رئیس پلیس‌راه استان می گوید: محل تلاقی خلخال و سرچم که قرار بود روگذر اجرا شود یکی از بخش‌های خطرناک جاده است و هنوز هیچ روگذری اجرا نشده است.

رضا رفیع زاده

dotمسیر برفی اسالم به خلخال

به گزارش ساوالان خبر، جاده اسالم به خلخال بصورت هلیشات و با آهنگ زیبا تقدیم شما مخاطبان می شود.