محبوب حیدری,
راه و شهرسازی,

dotجاده خلخال- کوثر مسدود شد

 مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: جاده خلخال- کوثر به دلیل ناامنی ناشی از ریزش سنگ مسدود شده و جایگزین آن جاده خلخال- فیروزآباد خواهد بود.

علی علایی,
شهرداری خلخال,

dotشهرداری 84 ساله خلخال و توسعه نیافتگی شهر

 شهردار خلخال گفت: پس از گذشت 84 سال از تاسیس شهرداری خلخال در سال 1311 ، بدلایل مختلفی پیشرفت این شهر همسو با شهرهای هم تراز آن در سایر مناطق کشور نبوده است.

لوشان,
جاده,

dotآزاد راه اردبیل- لوشان احداث می شود

بر اساس مطالعات اولیه انجام شده 120 کیلومتر از مسیر آزاد راه اردبیل به لوشان در حوزه استحفاظی شهرستان خلخال قرار گرفته و از مناطق نیمه گرمسیری و عاری از برف این شهرستان عبور و در نقطه ای از خلخال راه ارتباطی در حال احداث خلخال به منجیل را قطع می کند.

کلور

dotنیمه تمام ماندن جاده کلور- درام به اتاق وزیر رسید

پروژه جاده کلور به درام جزو قدیمی‌ترین پروژه‌های اجرایی کشور است که مطالعه آن از سال ١٣٤٣ آغاز شده و تاکنون نهایی نشده است همین موضوع باعث شد تا در اتاق وزیر راه علت معطلی این جاده بعد از 50 سال بررسی شود.

امیر رشتبری,
نماز جمعه,

dot وعده‌های مسئولان به کجا انجامیده است

امام خلخال اظهار کرد: اگر مسؤولان دم از رشد اقتصادی، دم از عبور از رکود اقتصادی و دم از کاهش تورم می‌زنند پس چرا این همه تعطیلی کارخانه‌ها، حقوق‌های معوقه را شاهد هستیم و چرا پایین آمدن تورم خودش را در جیب مردم و در زندگی روزمره آنها نشان نمی‌دهد.

dotپرواز هواپیمای دانش‌آموزان روستای برندق در خلخال

 این هشت دانش‌آموزان دراین منطقه محروم با دستان محروم خودموفق به ساخت پهباد هوای یا همان پهباد حمل کننده با هزینه‌های شخصی خودشان شده بودند که مورد تجلیل استاندار اردبیل و جمعی از مسؤولان استانی نیز شد.

فریدون بابایی,

dotوضعیت بازار اقتصادی خلخال مطلوب نیست

فرماندار خلخال گفت: در حال حاضر وضعیت بازار اقتصادی شهرستان مطلوب نیست و نیاز است اقدامات اساسی و لازم در رابطه با حمایت از بازار و اقتصاد این شهرستان انجام شود.

خبرگزاری فارس,

dot فستیوال ورزش‌های زمستانی خلخال برگزار شد/تصاویر

 پر بازدیدترین تندیس در این جشنواره، تندیس تمساح برف و باب اسفنجی بود که بیشتر خانواده‌ها را به سوی خود کشاند و عده‌ای نیز به ساخت تجهیزات نظامی از برف پرداخته و با ساخت قلعه جنگی و نصب پرچم سه رنگ کشورمان و حتی ساخت نارنجک برفی ابتکارات خود را به نمایش گذاشتند.

ازناو,
صدا و سیما,

dotصدا و سیما پاسخگوی اهالی خلخال باشد

مردم خلخال از مسئولین شهرستان خواستند تا این موضوع به صورت جدی مورد پیگیری قرا رگیرد و مسئولین صدا و سیمای استان پاسخگوی این مشکل قطعی مکرر و قطع صدای شبکه تلویزیونی باشند.

 

فریدون بابایی,
نئوپان,
خبرگزاری ایرنا,

dotکارخانه نئوپان خلخال جان می گیرد

کارخانه نئوپان خلخال به عنوان بزرگترین و تنها واحد صنعتی بزرگ جنوب استان و این شهرستان محسوب می شود که علاوه بر اشتغال 200 نفر به صورت مستقیم یک هزار و 500 نفر نیز به صورت غیر مستقیم مشغول بکار هستند.

علی علایی,
فرمانداری خلخال,
خبرگزاری ایرنا,
شهرداری خلخال,

dotخلخال شهر بدون چراغ قرمز کشور است

شهردار خلخال گفت که این شهر از جمله شهرهای فاقد چهار راه اصلی ، چراغ راهنمایی و رانندگی سه زمانه و بدون چراغ قرمز کشور است.

dotاستفاده از گل سرشوی خلخال در کشورهای اروپایی

گل سر شور یکی از گیاهانی است که در زمان قدیم برای تمیزی و نظافت استفاده گسترده ای از آن میشده است.اما گذشت زمان باعث شده ما استفاده از آن را فراموش کنیم و در عوض اروپایی ها در مصنوعات بهداشتی خود از آن استفاده کنند.

فریدون بابایی,

dotراه اندازی کارخانه تولید شیشه های دوجداره در خلخال

شیشه های دوجداره تولیدی در این کارخانه با استفاده از فناوری روز دنیا و ویژه مناطق سردسیری کشور  بوده و با راه اندازی این واحد صنعتی تهیه شیشه های دوجداره صنعتی از سایر شهرستان های کشور برطرف شد.

نماز جمعه,
گاز,
امیر رشتبری,

dotدلیل افزایش گاز استان اردبیل، قابل قبول نیست

امام جمعه خلخال گفت: افزایش نرخ گاز مصرفی مردم به بهانه بالا رفتن مصرف آن در زمستان سال جاری بهانه قابل قبولی از سوی مسوولان برای افکار عمومی نیست.

بشیر خالقی,

dotجاده های خلخال و کوثر زیرساخت‌های ارتباطی ندارد

نماینده خلخال و کوثر اظهار داشت: زیرساخت‌های ارتباطی در جاده‌ها و محورهای خلخال و کوثر قابل قبول نیست و در این زمینه دولت بسیار ضعیف عمل کرده ‌و اقدامات آنچنانی انجام نداده که این امر گلایه مسافران و مردم منطقه را به همراه دارد.