dotپرداخت طلب کشاورزان تنها شرط افتتاح سد گیوی

عکس,تصویر,اصغر سلیمان زاده,
آب منطقه ای,
سد گیوی,
اقتصاد مقاومتی

مدیر آب منطقه ای استان اردبیل گفت: سد گیوی با حجم 76 میلیون مترمکعب آماده افتتاح است که امیدواریم با اختصاص 25 میلیارد تومان اعتبار مورد نیاز برای پرداخت مطالبات کشاورزان منطقه بتوانیم به سرعت شاهد افتتاح این سد باشیم.

dotمهر مسکن کوثر نصیب معتادان شده است!

عکس,تصویر,کوثر خبر,
مسکن مهر,

51 واحد مسکن مهر منطقه 2 شهری گیوی بیش از 7 سال است که همچنان بدون تکلیف مانده و موجب نارضایتی متقاضیان این واحدها شده است.

dotگیوی؛ جولانگاه سگهای ولگرد شده است

عکس,تصویر,کوثر خبر

جولان دسته جمعی سگ های ولگرد در گیوی ضمن برهم زدن آسایش همشهریان، این روز ها به معضل اجتماعی همه گیر تبدیل شده است بطوری که سگ ها با فراق بال و راحت درحال گشت و گذار بوده و انگار جزء ملزومات خدمات شهری تلقی می شوند.

dotاز نبود امکانات رفاهی تا بودجه ای که آب می رود!

عکس,تصویر,کوثر خبر

ظاهراً بودجه گردشگری، رفاهی، فرهنگی و ... ادارات و سازمانها برای ارتقای وضع نابسامان فضای رفاهی و همچنین مرتفع ساختن نواقصات گردشگری شهر آب رفته است؛ سالهاست که این شهر از نبود یک مکان تفریحی، رفاهی و گردشگری مدرن رنج می برد.

dotشهرک صنعتی گیوی، آه ندارد که با ناله سودا کند!

عکس,تصویر,کوثر,
کوثر خبر,

شهرک صنعتی شهر گیوی از همان ابتدا با مشکلات عدیده ای همچون بستر سازی مناسب و جذب سرمایه گذار بومی و غیربومی مواجه است؛ بطوری که گیوی تنها نام پرآوازه شهرک صنعتی را یدک می کشد.

dotشعار فرزند کمتر، زندگی بهتر باید از اذهان پاک شود

عکس,تصویر,

 امام جمعه کوثرگفت: باید تلاش کنیم بدعتی که قبلا بوجود آمده بود که فرزند کمتر زندگی بهتر از اذهان پاک شده و فرمایشات مقام معظّم رهبری (مدّظله العالی) در مورد تحکیم خانواده پیاده شود.

dotکشف 10کیلوگرم موادمخدر تریاک در مسیر جاده سرچم

عکس,تصویر,

دادستان عمومی و انقلاب کوثر از کشف و ضبط 10کیلوگرم مواد مخدر تریاک در نزدیکی سه راهی روستای ایلخچی کوثر(واقع در جاده سرچم به سمت اردبیل) خبر داد.