حوادث,
غرق,

dotغرق شدن سه جوان اهل زنجان در قزل اوزن

سه جوان مجرد اهل زنجان 26، 28 و 29 ساله   که با یک گروه گردشگر 17 نفره در دربند مشکول مشغول تفریح بوده‌اند در اثر عدم آشنایی با شنا و بی‌احتیاطی غرق شدند.

کوثر خبر

dotاقدام جوانان گیوی در زیباسازی مبلمان شهری/تصاویر

جوانان خود جوش شهر گیوی در قالب "انجمن شهر سبز" با فعالیت در حوزه پاکسازی زباله ها و زیباسازی شهری، جداول بلوار ها و میادین این شهر را رنگ کاری کردند.

گیاهان دارویی,

dotفرصتی که از شهرستان کوثر می رود

کارشناس گیاهان دارویی گفت: مزارع و مراتع جنوب استان اردبیل مملو از گیاهان دارویی بوده و در نوع های متعدد حاوی خواص درمانی هستند که ایجاد نشاط و شادابی، تقویت اعصاب، قلب، عروق و کبد را می توان از جمله خاصیت درمانی این گیاهان دارویی عنوان کرد.

انتخابات شورای اسلامی شهر,
علیرضا علیپور

dotاسامی منتخبان شهر گیوی هم اعلام شد

از مجموع آرای ماخوذه در گیوی شهرام عسگری با یک هزار و 776 رای، حماله گلستانی با یک هزار و 541 رای، مهدی صیامی با یک هزار و 478 رای، ایرج نبی‌زاده با یک هزار و 470 رای و اکبر پاسباز با یک هزار و 433 رای به عنوان نفرات اصلی به شورای شهر راه یافتند.

dotاسامی پذیرفته شدگان استخدامی بیمارستان امام منتشر شد

اسامی پذیرفته شدگان استخدامی خرید خدمات در قالب بخش خصوصی(شرکتی) بیمارستان امام خمینی(ره) گیوی در حالی منتشر شده که این پروژه ملی مردمی فعلا افتتاح نشده است.

کوثر خبر,

dotوقتی سیمان و خاک جای آسفالت را می گیرند!

دیده می شود که شهرداری گیوی در برخی از معابر، کوچه ها و حتی خیابانهای اصلی این شهر ملات و خاک به جای آسفالت کاری چاله چوله های شهری استفاده می کند.

راه و شهرسازی,
یاور مظفری,
شهرام جباری,

dotبیمارستان 35 تختخوابی کوثر افتتاح می‌شود

مدیر فنی و اجرایی راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: با حضور مسؤولان کشوری و استانی در اردیبهشت ماه بیمارستان امام خمینی (ره) کوثر به ظرفیت 35 تخت افتتاح و راه‌اندازی می‌شود. 

شهرام جباری,
آب منطقه ای,
اصغر سلیمان زاده,
سد گیوی

dotبرای اولین بار در گیوی اسناد خزانه به مردم واگذار شد

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان اردبیل اظهار کرد: در شهرستان کوثر سد گیوی تکمیل و آماده افتتاح است که ما به دنبال خرید اراضی از مردم این منطقه برای اولین بار از طریق واگذاری اسناد خزانه سعی می‌کنیم تا مطالبات مردم را نیز پرداخت کنیم.

کوثر خبر,

dotپروژه های حیاتی مغفول مانده از چشم مسئولان

شهرستان کوثر بیش از 10 پروژه، طرح و ظرفیت قابل توجه و البته حیاتی را دارد که علیرغم مطالبات مردمی بعضاً بیش از یک دهه است که تعطیل یا نیمه تعطیل می باشند.

راه آهن

dotشرکت های راه آهن اردبیل راکد و نیمه فعال هستند

یک مسئول گفت: 3 شرکت جهاد نصر حمزه، کندوان پارس و نینوا در شهرستان کوثر که جزء کارگاه های بزرگ پروژه راه آهن اردبیل - میانه محسوب می شوند به علت بدهی دولت و همینطور کمبود بودجه در وضعیت راکد یا نیمه تعطیل به سر می برند.

کوثر خبر,
بیکاری

dotشهرستان کوثر چرا بجای توسعه، پس رفت دارد؟

 پس از گذشت 20 سال و اندی و بنا بر آمار چند روز پیش نماینده شهرستان های کوثر و خلخال جمعیت این شهرستان از 26 هزار در سال 90 به 22 هزار نفر تنزل پیدا کرده است.

کوثر خبر

dotگیوی؛ فرزند ناتنی استان اردبیل!

شهرستان کوثر با وجود زیرساخت های غنی صنعتی، گردشگری و کشاورزی در جنوب استان اردبیل با تمام محرومیت و مظلومیت خود همچنان در بن بست به سر می برد و متاسفانه هیچ توفیقی هم ندارد که علت این محرومیت ها چیست.

کوثر خبر

dot750 میلیون تومانِ آبگرم گیوی در جیب دولت!

منطقه نمونه گردشگری مجتمع آبگرم گیوی که همه ساله برای اجاره به مزایده گذاشته می شود، سال 96 نیز این مزایده با قیمت 750 میلیون تومان به بخش خصوصی واگذار شد؛ درحالی که از این مبلغ ریالی هم برای توسعه منطقه توریستی شهر گیوی تخصیص نمی یابد.

گردشگری کوثر,
مناطق گردشگری استان اردبیل,
کوثر خبر,
آبگرم های استان اردبیل

dotمنحصر به فردترین حمام دنیا را بشناسید/ تصاویر

داش حامامی یا حمام سنگی گیوی در دامنه ی کوه و به صورت غاری است که از یک فضای مستطیل شکل به ابعاد تقریبی 410 متر تشکیل شده است که در دل صخره ی طبیعی توسط یک مرد و زن کنده شده است.

کوثر خبر,
آبگرم,
مناطق گردشگری استان اردبیل,
آبگرم های استان اردبیل,

dotمعجزه آبگرم گیوی در معالجه امراض پوستی و درد مفاصل

ایستی سو( آبگرم گیوی ) برای معالجه امراض پوستی و مفصلی مثل رماتیسم و درد مفاصل و همچنین برای لطافت و نرمی پوست مفید است و از تاسیسات مناسبی برخوردار است که در ایام نوروز نظر گردشگران و میهمانان داخلی و خارجی را جلب کرده است.