بشیر خالقی,
استخدام,

dotنیروهای بیمارستان کوثر از خود شهرستان تامین می شود

نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: برای جذب نیرو فعالیت در بیمارستان 100 تخت خوابی شهرستان کوثر از نیروهای بومی و محلی این منطقه استفاده شود.

کوثر خبر,

dotزمزمه های تعطیلی بانک رفاه کارگران در گیوی!

باجه بانک رفاه کارگران شهر گیوی پس از فعالیت 20 ماهه خود به دلایل نامشخصی یک هفته است که تعطیل یا بنا به شنیده ها جمع آوری شده است.

کوثر خبر,
شبکه سبلان

dotجای خالی فرهنگ و زبان در شبکه سبلان اردبیل

در شبکه استانی سبلان تنها زبان و فرهنگ مختص مرکز و شمال استان اردبیل کاربردی تر است که عدم تنوع در اجرا، بازیگران و حتی مجریان برنامه یکی دیگر از نقاط ضعف صدا و سیمای مرکز اردبیل به‌حساب می‌آید.

بیمارستان,

dotبازهم وعده بهره برداری از بیمارستان کوثر

مدیرکل راه و شهرسازی جدید استان اردبیل گفت: عملیات احداث بیمارستان ۳۵ تختخوابی شهرستان کوثر با هزینه‌کرد اعتبار ۱۳ میلیارد و ۳۵۹ میلیون تومان امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

اصغر سلیمان زاده,
آب منطقه ای,
سد گیوی,
اقتصاد مقاومتی

dotپرداخت طلب کشاورزان تنها شرط افتتاح سد گیوی

مدیر آب منطقه ای استان اردبیل گفت: سد گیوی با حجم 76 میلیون مترمکعب آماده افتتاح است که امیدواریم با اختصاص 25 میلیارد تومان اعتبار مورد نیاز برای پرداخت مطالبات کشاورزان منطقه بتوانیم به سرعت شاهد افتتاح این سد باشیم.

کوثر خبر,
مسکن مهر,

dotمهر مسکن کوثر نصیب معتادان شده است!

51 واحد مسکن مهر منطقه 2 شهری گیوی بیش از 7 سال است که همچنان بدون تکلیف مانده و موجب نارضایتی متقاضیان این واحدها شده است.

کوثر خبر

dotگیوی؛ جولانگاه سگهای ولگرد شده است

جولان دسته جمعی سگ های ولگرد در گیوی ضمن برهم زدن آسایش همشهریان، این روز ها به معضل اجتماعی همه گیر تبدیل شده است بطوری که سگ ها با فراق بال و راحت درحال گشت و گذار بوده و انگار جزء ملزومات خدمات شهری تلقی می شوند.

کوثر خبر

dotاز نبود امکانات رفاهی تا بودجه ای که آب می رود!

ظاهراً بودجه گردشگری، رفاهی، فرهنگی و ... ادارات و سازمانها برای ارتقای وضع نابسامان فضای رفاهی و همچنین مرتفع ساختن نواقصات گردشگری شهر آب رفته است؛ سالهاست که این شهر از نبود یک مکان تفریحی، رفاهی و گردشگری مدرن رنج می برد.

کوثر,
کوثر خبر,

dotشهرک صنعتی گیوی، آه ندارد که با ناله سودا کند!

شهرک صنعتی شهر گیوی از همان ابتدا با مشکلات عدیده ای همچون بستر سازی مناسب و جذب سرمایه گذار بومی و غیربومی مواجه است؛ بطوری که گیوی تنها نام پرآوازه شهرک صنعتی را یدک می کشد.

dotشعار فرزند کمتر، زندگی بهتر باید از اذهان پاک شود

 امام جمعه کوثرگفت: باید تلاش کنیم بدعتی که قبلا بوجود آمده بود که فرزند کمتر زندگی بهتر از اذهان پاک شده و فرمایشات مقام معظّم رهبری (مدّظله العالی) در مورد تحکیم خانواده پیاده شود.

dotکشف 10کیلوگرم موادمخدر تریاک در مسیر جاده سرچم

دادستان عمومی و انقلاب کوثر از کشف و ضبط 10کیلوگرم مواد مخدر تریاک در نزدیکی سه راهی روستای ایلخچی کوثر(واقع در جاده سرچم به سمت اردبیل) خبر داد.