گردشگری کوثر,
مناطق گردشگری استان اردبیل,
کوثر خبر,
آبگرم های استان اردبیل

dotمنحصر به فردترین حمام دنیا را بشناسید/ تصاویر

داش حامامی یا حمام سنگی گیوی در دامنه ی کوه و به صورت غاری است که از یک فضای مستطیل شکل به ابعاد تقریبی 410 متر تشکیل شده است که در دل صخره ی طبیعی توسط یک مرد و زن کنده شده است.

کوثر خبر,
آبگرم,
مناطق گردشگری استان اردبیل,
آبگرم های استان اردبیل,

dotمعجزه آبگرم گیوی در معالجه امراض پوستی و درد مفاصل

ایستی سو( آبگرم گیوی ) برای معالجه امراض پوستی و مفصلی مثل رماتیسم و درد مفاصل و همچنین برای لطافت و نرمی پوست مفید است و از تاسیسات مناسبی برخوردار است که در ایام نوروز نظر گردشگران و میهمانان داخلی و خارجی را جلب کرده است.

کوثر خبر,

dotمسئولین برای خروج گیوی از بن بست چه اندیشیده اند؟

جاده مرگ گیوی - خلخال علیرغم اینکه جاده توریستی و گردشگری است، ولی با آسفالت 50 ساله و صخره های آویزان بر فراز این جاده مسافران، گردشگران و خود اهالی نیز از تردد در این جاده در هراسند.

علیرضا علیپور,
کوثر خبر,
فرمانداری کوثر,

dotهشدار فرماندار کوثر به مسئولان سهل انگار

فرماندار کوثر گفت: سلامت مردم در اولویت اول امور قرار دارد و هیچگونه کم کاری و سهل انگاری در این مسیر از هیچ فردی قابل قبول نخواهد بود.

کوثر خبر

dotشهر توریستی کوثر سرویس بهداشتی ندارد

کمبود سرویس بهداشتی درون شهری و همچنین بین راهی در گیوی سال هاست به عنوان یکی از معضلات اساسی این شهرستان تبدیل شده به طوری که این کمبود بویژه در تعطیلات نوروز مشکلات زیادی را برای مسافران ایجاد کرده است.

ازناو,

dotجاده خلخال-کوثر جان مسافران را تهدید می کند

در حالی که در جای جای کشور برای مسیرهای کوتاهی همچون فاصله این دوشهرستان  جاده های خوبی ساخته می شود ولی همچنان این شهرستان با نام گردشگری خود هیچ جاده مطلوبی برای تردد ندارد.

بشیر خالقی,
استخدام,

dotنیروهای بیمارستان کوثر از خود شهرستان تامین می شود

نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: برای جذب نیرو فعالیت در بیمارستان 100 تخت خوابی شهرستان کوثر از نیروهای بومی و محلی این منطقه استفاده شود.

کوثر خبر,

dotزمزمه های تعطیلی بانک رفاه کارگران در گیوی!

باجه بانک رفاه کارگران شهر گیوی پس از فعالیت 20 ماهه خود به دلایل نامشخصی یک هفته است که تعطیل یا بنا به شنیده ها جمع آوری شده است.

کوثر خبر,
شبکه سبلان

dotجای خالی فرهنگ و زبان در شبکه سبلان اردبیل

در شبکه استانی سبلان تنها زبان و فرهنگ مختص مرکز و شمال استان اردبیل کاربردی تر است که عدم تنوع در اجرا، بازیگران و حتی مجریان برنامه یکی دیگر از نقاط ضعف صدا و سیمای مرکز اردبیل به‌حساب می‌آید.

بیمارستان,

dotبازهم وعده بهره برداری از بیمارستان کوثر

مدیرکل راه و شهرسازی جدید استان اردبیل گفت: عملیات احداث بیمارستان ۳۵ تختخوابی شهرستان کوثر با هزینه‌کرد اعتبار ۱۳ میلیارد و ۳۵۹ میلیون تومان امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

اصغر سلیمان زاده,
آب منطقه ای,
سد گیوی,
اقتصاد مقاومتی

dotپرداخت طلب کشاورزان تنها شرط افتتاح سد گیوی

مدیر آب منطقه ای استان اردبیل گفت: سد گیوی با حجم 76 میلیون مترمکعب آماده افتتاح است که امیدواریم با اختصاص 25 میلیارد تومان اعتبار مورد نیاز برای پرداخت مطالبات کشاورزان منطقه بتوانیم به سرعت شاهد افتتاح این سد باشیم.

کوثر خبر,
مسکن مهر,

dotمهر مسکن کوثر نصیب معتادان شده است!

51 واحد مسکن مهر منطقه 2 شهری گیوی بیش از 7 سال است که همچنان بدون تکلیف مانده و موجب نارضایتی متقاضیان این واحدها شده است.

کوثر خبر

dotگیوی؛ جولانگاه سگهای ولگرد شده است

جولان دسته جمعی سگ های ولگرد در گیوی ضمن برهم زدن آسایش همشهریان، این روز ها به معضل اجتماعی همه گیر تبدیل شده است بطوری که سگ ها با فراق بال و راحت درحال گشت و گذار بوده و انگار جزء ملزومات خدمات شهری تلقی می شوند.

کوثر خبر

dotاز نبود امکانات رفاهی تا بودجه ای که آب می رود!

ظاهراً بودجه گردشگری، رفاهی، فرهنگی و ... ادارات و سازمانها برای ارتقای وضع نابسامان فضای رفاهی و همچنین مرتفع ساختن نواقصات گردشگری شهر آب رفته است؛ سالهاست که این شهر از نبود یک مکان تفریحی، رفاهی و گردشگری مدرن رنج می برد.

کوثر,
کوثر خبر,

dotشهرک صنعتی گیوی، آه ندارد که با ناله سودا کند!

شهرک صنعتی شهر گیوی از همان ابتدا با مشکلات عدیده ای همچون بستر سازی مناسب و جذب سرمایه گذار بومی و غیربومی مواجه است؛ بطوری که گیوی تنها نام پرآوازه شهرک صنعتی را یدک می کشد.