کندو,
بهلول تکلوی,
عسل

dotمشگین شهر میزبان اولین جشنواره ملی عسل سبلان

معاون بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی استان اردبیل با اشاره به اینکه نخستین جشنواره ملی عسل سبلان در شهرستان مشگین شهر برگزار می شود، گفت: این جشنواره با هدف معرفی وبرند سازی عسل سبلان به عنوان معروف ترین عسل کشور برگزار می شود.

ارشق,

dotاحکام متهمان پرونده تعاونی مرزنشینان ارشق صادر شد

سرانجام روز گذشته قاضی رسیدگی کننده در خصوص متهمان شامل اعضای هیئت مدیره، مدیر عامل و بازرسین هر کدام به میزان 7 میلیارد ریال قرار تامین صادر کرده است.

سفیر مشکین,
سینما

dotبه فکر زیر ساخت تنها سینمای مشگین شهر باشید

ه نماینده شهرستان با وزارت ارشاد جلساتی داشته و وعده‌هایی هم گرفته حرفی نیست اما نکته قابل توجه این است که این جلسات خروجی چندانی نداشته است.

dotهدیه هزینه سفر حج خیرین مشگین شهری برای آزادی زندانیان

در جشن گلریزان تعدادی از اهالی خیر شهرستان مشگین شهر از جمله اسدالله نصیر نژاد و خانم ها شبنم نیکزاد و میترا محرم زاده هزینه سفر حج خود را برای آزادی زندانیان نیازمند و معسر هدیه کردند.

سفیر مشکین,

dot چشم انداز 5 ساله مشگین‌شهر مورد حمایت قرار نگرفت

یکی از نخبگان شهرستان مشگین‌شهر گفت: در سال‌های گذشته با زحمات شبانه‌روزی چشم انداز 5 ساله به صورت رایگان برای این شهرستان تعریف و در اختیار مسئولان قرار گرفت اما متاسفانه هیچ ترتیب اثری داده نشد.

حوادث

dotسارقان قطعات خودرو در مشگين شهر دستگیر شدند

نیروی انتظامی طی هماهنگی قضایی موفق شدند در 2 عمليات جداگانه سارقان قطعات خودرو در مشگين شهر را غافلگیر و دستگير كنند.

شهرداری مشگین شهر,
مسعود خیرجو,

dotابتکار شهرداری مشگین شهر برای معرفی نویسندگان

شهردار مشگین‌شهر از ایجاد کتابخانه دیواری با محوریت مولفین و نویسندگان مشگین‌شهر خبر داد و گفت: به منظور ارج نهادن به محققین و شخصیت‌های فرهنگی شهر، کتابخانه مجازی در دیوارهای سطح شهر ایجاد شده است.

حوادث,

dotطلبکاران یک جوان مشگین شهری را آتش زدند

دو نفر که از یک شخص جوان ۳۵ ساله مقادیری پول طلبکار بودند، در خیابان ابوذر مشگین‌شهر اقدام به پاشیدن بنزین بر روی وی کردند.

علی رحیمی‌ زاد,

dotمشگین شهر قطب ورزش های هیجانی کشور می شود

فرماندار مشگین شهر گفت: به زودی با افتتاح طولانی ترین زیپ لاین شمال غرب کشور در مجموعه گردشگری پل معلق مشگین شهر ، این شهرستان به قطب ورزش های هیجانی کشور تبدیل می شود.

تغییر,
,
سفیر مشکین

dotمدیران مشگین‌شهری درآستانه تغییر قرار گرفتند

با پایان تب انتخاباتی در شهرستان مشگین‌شهر مدیران شبکه بهداشت، دانشگاه آزاد و جمعیت هلال احمر خود را آماده تغییر و تحول می‌کنند.

ناصر عتباتی,

dotعوامل نزاع دسته‌جمعی در مشگین شهر دستگیر شدند

دادستان عمومی و انقلاب اردبیل از دستگیری عوامل اصلی نزاع دسته‌جمعی در شهرستان مشگین‌شهر خبر داد و گفت: متاسفانه موضوع آن طور که باید در فضاهای مجاز نمود پیدا نمی‌کند و در رابطه با این موضوع در فضای مجازی بسیار اغراق شده است

اهدای عضو,

dotبانوی مشگین شهری به 6 بیمار حیات داد

پیکر مرحومه مرضیه حسن نیا که چند روز قبل دچار عارضه مغزی شده بود با تایید پزشکان و رضایت خانواده متوفی برای اهدای عضو به تهران منتقل شده بود. 

مسعود خیرجو,

dotساختمان شرکت تعاونی مشگین شهر تخریب شد

 انفجار در شرکت تعاونی  روستائی شهرستان مشگین شهر موجب تخریب بخش وسیعی از ساختمان شد. شدت انفجار به حدی بود که بیش از نیمی از ساختمان اداری شرکت تخریب شد. 

dot 3 كيلو هروئين در مشگین‌شهر کشف شد

در بازجوی‌های پلیسی، قاچاقچی دستگیر شده به همکاری فردی دیگر در انتقال مواد مخدر اعتراف کرد که با دستگیری وی هر 2 قاچاقچی با تشکیل پرونده تحویل مقام قضایی شدند.

تصادف

dotمصدومیت هفت نفر در سانحه رانندگی مشگین شهر

در 35 کیلومتری جاده مشگین شهر- پارس آباد حوالی روستای اردو خان کندی سه دستگاه سواری به شدت با یکدیگر برخورد کردند.