خودکشی,
علی رحیمی‌ زاد,
حوادث

dotجزئیات کشف جسد جوان 26 ساله در مشگین شهر

برخی از شاهدان عینی ماجرا اظهار داشتند: دقایقی قبل از حادثه 3 نفر از جوانان در محل مربوطه در حال شوخی با  یکدیگر بودند که لحظاتی بعد متوجه شدیم یکی از این جوانان به دره سقوط کرده و دیگر دوستان متواری شده‌اند.

ابوذر یزدان پناه,
تصادف,
خیاو نیوز

dotجاده اردبیل-مشگین‌شهر 2 کشته داد

بر اثر برخورد یک دستگاه خودروی سواری 206 با یک دستگاه پژو روآ 5 مصدوم و 1 نفر کشته و در حادثه ای دیگر یک دستگاه خودروی سواری از مسیر منحرف شد و به دلیل شدت برخورد خودرو با گاردیل کنار جاده، تنها سرنشین این خودرو در دم جان سپرد.

سفیر مشکین,
میدان,

dotبزرگترین میدان مشگین‌شهر به نصف میدان تبدیل شد

بعد از دو سال انتظار و در آستانه انتخابات شورای اسلامی شهر بزرگترین میدان شهرستان مشگین‌شهر به نصف میدان تبدیل شد تا در این دوره از شورا نیز پروژه ای اجرا شده باشد.

حوادث

dotخودکشی دختر ۲۶ ساله از پل معلق مشگین

این زن جوان 26 ساله بوده و بدنبال اختلافات خانوادگی خود را از ارتفاع 80 متری پل معلق مشگین شهر به بستر رودخانه خیاوچای پرتاب کرد و در دم جان باخت.

قلعه قهقهه,
مناطق گردشگری استان اردبیل,
گردشگری مشگین شهر

dotدژی برای زندانی کردن شاهزادگان صفوی

زماني که عثماني ها به تبريز حمله کردند، صفويان مجبور به ترک اين سرزمين شدند و همين باعث شد که صفويان حکومت خود را در حدود 3 سال در مشکين شهر ادامه بدهند. شاه تهماسب اول قلعه قهقهه راساخت تا از اين محل به عنوان زندان و محلي امن براي پنهان کردن اشياي گرانبها استفاده کند.

جواد دهقانی,

dotجایگاه گازوئیل، به مشتریان خود آب می فروخت

در بررسی موتور و باک این اتوبوس مشخص شد که بیش از 90 درصد از گازوئیل سوخت گیری شده آب خالص می باشد.

سفیر مشکین,
علی رحیمی‌ زاد

dotبرخی اتفاقات رخ داده در مشگین شهر قابل قبول نیست

فرماندار مشگین شهر گفت: برخی اتفاقات در این شهرستان قابل قبول نیست و نباید در آینده این اتفاقات دوباره تکرار شود لذا ما به دنبال ایجاد محدودیت برای شادی مردم نیستیم چرا که معتقد هستیم که مردم باید شاد باشند.

اتوبوس,
فولاد,
ولی ملکی,
نمایندگان استان اردبیل

dotتولید خودرو با برند "بنز " در مشگین شهر

نماینده مشگین شهر  با اشاره به اینکه در سرمایه گذاری خودروهای سنگین استاندار سابق اردبیل رسما از ادامه  فعالیت این پروژه جلوگیری کرد، افزود: قرارداد تولید قوای محرکه این خودورها با برند "بنز " بسته شده که در 6 ماه اول سال آینده شروع بکارخواهد کرد.

ونوس بهنود,
خبرگزاری مهر,
آبگرم,
آبدرمانی

dotخشکاندن آبدرمانی ها مشگین شهر بخاطر نبود تبلیغات

تبلیغات گسترده آب‌های گرم معدنی سرعین موجب شده اغلب گردشگران راه کوتاه کرده و به سرعین سفر کنند غافل از آنکه تعداد چشمه‌های آب گرم معدنی در مشگین شهر حتی بیش از سرعین است. 

مناطق گردشگری استان اردبیل,
گردشگری مشگین شهر,
آبدرمانی,
آبگرم های استان اردبیل,

dotبا برخی از آبدرمانی های مشگین شهر آشنا شوید

تعداد چشمه‌های آب گرم معدنی در مشگین شهر حتی بیش از سرعین است و قابلیت این چشمه‌ها پراکندگی در دل طبیعت  است که خاطره خوشی را برای مراجعان فراهم می‌سازد.

علی رحیمی‌ زاد,
فرمانداری مشگین شهر,
آبگرم,

dotنیازی به افزایش آبدرمانی در مشگین شهر نیست

فرماندار مشگین شهرگفت: بررسی جامعی از توجیه ایجاد استخر آب گرم معدنی انجام‌شده و با توجه به تعداد مسافران نیازی به افزایش استخرها نیست.

چهارشنبه سوری,
حوادث

dotهفت نفر در حوادث چهارشنبه سوری مشگین شهر مصدوم شدند

منابع فوریت های پزشکی در مشگین شهر گفتند که در جریان حوادث چهارشنبه سوری در این شهرستان هفت نفر از جمله یک زن باردار مصدوم و راهی بیمارستان شده اند.

سفیر مشکین

dotپدیده دیوار خوابی در مشگین شهر/فیلم

به دنبال معضل کارتن خوابی و گور خوابی امروز شاهد پدیده دیوار خوابی در شهرستان مشگین‌شهر هستیم.

شهامت هدایت,
پارک,
جواد دهقانی

dotراه اندازی اولین پارک تولد کشور در مشگین شهر

 بر اساس تفاهم انجام شده با اداره کل ثبت احوال استان برای همان نوزاد شناسنامه رسمی صادر و قطعه به طور رسمی در اختیار خانواده به عنوان پارک خانواده قرار می گیرد.

مسعود خیرجو,
شهرداری مشگین شهر,
سفیر مشکین,

dotشهر مشگین شهر از سد معبر راهی یافت

شهردار مشگین‌شهر امی گوید: در طول تاریخ شهرستان مشگین‌شهر این اولین باری است که شهر از وجود سد معبر و دستفروشان رها شده و مردم بدون هیچ گونه نگرانی و دغدغه‌ای می‌توانند از بازار خرید کنند.