ساسان رحمتی,
گردشگری نمین,
مناطق گردشگری استان اردبیل,

dotشهری که دروازه فرهنگی و صنعتی استان اردبیل است

شهرستان نمین یکی از مهم ترین محل های استقرار گورهای باستانی یا سنگ افراشته های دلمن متعلق به عهد برنز است و این گنجینه های پنهان باستانی اثباتی بر طولانی بودن قدمت حیات تمدن بشری در این منطقه است.

صفر یوسف زاده,
نماز جمعه,

dotرسیدگی به مشکلات مردم سبب ثبات جامعه است

امام جمعه شهرستان نمین با اشاره به اینکه شاهد کم‌ رنگ‌تر شدن هماهنگی‌ها مسؤولان با امام جمعه شهرستان هستیم. تصریح کرد: رسیدگی به مشکلات مردم و خدمت صادقانه مسؤولان موجب آرامش و ثبات جامعه و ملت می‌شود که باید این امر همیشه ادامه داشته باشد.

رحیم آقازاده,
شورای اسلامی شهر اردبیل,
عنبران,
شهرداری عنبران

dotدخالت فرمانداری در انتخاب شهردار عنبران!

فردی که به عنوان شهردار انتخاب شده بود به علت گرایشات سیاسی مخالف جناح دولت با اعمال نفوذ از جانب مجموعه فرمانداری نمین بی نتیجه ماند.

ساسان رحمتی,
فرهاد عبدالعلی پور,
فرمانداری نمین,
سرمایه گذاری,

dotپای شرکت سوئیسی به نمین باز شد

این شرکت هم اکنون 800 طرح بزرگ در زمینه تخصصی فرآوری آهک در دنیا در دست اجرا دارد که 2 مورد آن در ایران و یک مورد انحصارا در شهرستان نمین در حال اجرایی شدن است.

خبرگزاری ایرنا,
سگ,
سگ ولگرد,
صفر ملاجعفرلو

dotراهکار عجیب برای حل سگ های ولگرد شهر نمین

مسئولان شهرستان نمین در اقدامی به جای اتلاف و معدوم سازی سگ های ولگرد اقدام به زنده گیری و انتقال این سگ ها به روستاها می کنند.

محمد شهباز علیزاده,
منطقه ویژه اقتصادی

dot منطقه ویژه اقتصادی نمین هنوز آب، برق و راه ندارد

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی نمین گفت: خط انتقال گاز از داخل محدوده منطقه ویژه اقتصادی نمین می گذرد و با تامین 40 هزار مترمکعب گاز به این منطقه موافقت شده است اما برای تامین آب، برق و راه دسترسی آن به تلاش و تعامل دستگاه های ذی ربط نیاز است.

dotنمینی ها در حسرت عایدی هنر دستشان

 عقیق نمین در حال حاضر در استان ثروتی به دور از چشم صاحبان این گنج است که با وجود گمنامی در استان و کشور، چشم جهانیان را به خود خیره کرده است.