مهدی احمدی,
انتخابات شورای اسلامی شهر

dotمنتخبان شورای شهر نیر به پارلمان محلی راه یافتند

 در شهر نیر علی نظیری، روزبه صمدی، جاوید قادری، غلامرضا ضیایی و سیامک فرجی به عنوان نفرات اصلی و بهنام فرهادی و مسعود آقازاده نیز به عنوان منتخبان مردم در شورای شهر نیر معرفی شدند.

حسین دهقانی,
سپاه

dotرتبه نخست شهرستان نیر در کمک به مدافعان حرم

فرمانده سپاه ناحیه نیر گفت: شهرستان نیر نسبت به جمعیت رتبه برتر استانی را در خصوص کمک به مدافعان حرم و محور مقاومت دارد.

مهدی احمدی,

dotترانزیتی بودن نیر، آسفالت داخل شهر را از بین برده است

روکش آسفالت داخل شهر نیر با توجه به ترانزیتی بودن شهر نیر از بین رفته و توجه جدی مسؤولان راه استان را می طلبد.

نیریمیز

dotتنها کارخانه لبنیات شهرستان نیر همچنان تعطیل است

کارخانه لبنیات آچاک شهرستان نیر حدود 8 سال است که راکد بوده و علیرغم تلاش ها و پیگیری های مستمر هنوز شروع به فعالیت نکرده است.

صاحبعلی رام سادات,
شهرداری نیر,

dotنصب المان نماد فرهنگ ایثار و شهادت در شهر نیر

شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر به همراه فرمانده سپاه شهرستان نیر،از روند اجرای المان در حال احداث میدان ورودی شهر در کارگاه استاد و هنرمند نامی کشور ودود مؤذن زاده بازدید نمودند.

حوادث,
تصادف

dot کشته و زخمی شدن 4 معلم در راه بازگشت به خانه

4 معلم پس از خروج از مدرسه در شهرستان نیر با سانحه رانندگی روبرو می‌شوند و در طی این حادثه، 1 معلم کشته و 3 معلم دیگر مصدوم می‌شوند.

dotوقوع سرقت در شهرستان نیر به صفر رسید

فرمانده انتظامی نیر از به صفر رسیدن با اشاره به اینکه وقوع سرقت در شهرستان نیر به صفر رسید، گفت: در این مدت کشفیات سرقت نسبت به مدت مشابه سال ماقبل آن 25 درصد افزایش داشته است.

مهدی احمدی

dotجاده نیر، سراب رتبه دوم در تردد خودروها را کسب کرد

فرماندار نیر گفت: جاده نیر، سراب پس از جاده اردبیل ، آستارا رتبه دوم تردد بیشترین خودروها در استان اردبیل را دارد.

محمد فیضی,
نیریمیز,

dot نیر صاحب خودروی حمل زباله مکانیزه می شود

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی در ادامه قول مساعد درخصوص اختصاص یک دستگاه خودروی حمل زباله مکانیزه به روستاهای بخش مرکزی نیر داد.

صاحبعلی رام سادات,
شهرداری نیر,

dotبرپایی سفره هفت‌سین در داخل شهر نیر

شهرداری نیر با اشاره به اینکه سفر هفت سین تا 13 فروردین ماه در معرض دید مسافران قرار خواهد گرفت، کقت: برنامه های متنوعی برای ایام نوروز در نظر گرفته شده که در قالب طرح ویژه استقبال از بهار 96 اجرا می شود

تاریخ,
مناطق گردشگری استان اردبیل,
گردشگری نیر,
نیریمیز

dotنیر، شهری با منازل زیر زمینی و غارهای سنگی

اطلاق لفظ زیکرتو در عصر مادها و اوایل هزاره اول و لفظ ساکارتی در عصر هخامنشی به معنی (سرزمین ساکنان در غارهای سنگی)، وجود معابد میترائیسم و نیز اشارات متون اوستا بر وجود بناهایی مثل دژ زیر زمینی و نیز متون شاهنامه که سرشار از چنین اشاراتی است مؤید قدمت این منطقه‌ است.

مهدی احمدی,
فرمانداری نیر,
شهرداری نیر,

dotاردوگاه دانشجویی شمالغرب کشور در نیر احداث می شود

فرماندار نیر با اشاره به اینکه در تلاش هستیم اردوگاه دانشجویی شمالغرب کشور که نیاز به زمینی بالغ بر 10 هکتار دارد را در نیر احداث کنیم، گفت: احداث این اردوگاه برای 30 نفر اشتغالزایی ایجاد می کند.

dotپیدا شدن فسیل لاک پشت در شهرستان نیر

یکی از اهالی شهرستان نیر در حین  شخم زدن در روستای یامچی علیا با فسیل لاک پشت برخورد کرده و این فسیل را به اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی وگردشگری شهرستان نیر تحویل داد.

نیریمیز,

dotکمک 110 میلیونی مردم شهرستان نیر به مدافعان حرم

فرمانده سپاه ناحیه نیر اظهار کرد: تاکنون 110میلیون تومان کمک نقدی و دو کامیون اجناس به صورت غیرنقدی به مدافعان حرم کمک شده که از این بابت شهرستان نیر رتبه اول استانی را به خود اختصاص داده است.

مهدی احمدی,
دهه فجر,

dot151 پروژه در طول 3 سال گذشته افتتاح شده است

فرماندار نیر گفت: در طول 3.5 سال گذشته در زمان دولت تدبیر و امید 151 پروژه با اعتباری بالغ بر 471 میلیارد تومان در شهرستان مورد افتتاح قرار گرفته است.