مهدی احمدی,
دهه فجر,

dot151 پروژه در طول 3 سال گذشته افتتاح شده است

فرماندار نیر گفت: در طول 3.5 سال گذشته در زمان دولت تدبیر و امید 151 پروژه با اعتباری بالغ بر 471 میلیارد تومان در شهرستان مورد افتتاح قرار گرفته است.

نیریمیز

dotخودرو پژو 405 در شهرستان نیر آتش گرفت

یک دستگاه خودروی 405 در روستای گلستان شهرستان نیر دچار آتش سوزی شد.

صاحبعلی رام سادات,
شهرداری نیر,

dot۲۷ خیابان و کوچه آسفالت ریزی شده است

شهردار نیر با اشاره به این‌که تاکنون نزدیک به ۲۱ هزار متر مربع عملیات آسفالت‌ریزی در شهرستان انجام پذیرفته است افزود: عملیات آسفالت‌ریزی صورت پذیرفته شامل بیش از ۲۷ خیابان و کوچه می‌شود.

اکبر نگاهی,
برادران شهید صوابی,

dotپیشرفت فیزیکی 50 درصدی بازسازی استادیوم نیر

اجرای این پروژه در حالی صورت می گیرد که مشکلات مالی و اعتباری دامن گیر اداره ورزش و جوانان شهرستان است و در چنین شرایطی اداره کل و فرمانداری در صدد احیا و نوسازی اماکن ورزشی نیر می باشند.

نیر,
اخبار نیر,
خبرهای نیر,
نیریمیز,
مهدی احمدی,

dot بازارچه فصلی در نیر راه اندازی می شود

فرماندار شهرستان نیر گفت: به منظور معرفی محصولات منطقه و ایجاد اشتغال، این بازارچه توسط بخش خصوصی در جاده نیر به اردبیل کنار پلیس راه اردبیل_ سراب برپا خواهد شد.

نیر,
خبرهای نیر,
اخبار نیر,

dotدستگیری سارق احشام در شهرستان نیر

این سارق در بازجویی های اولیه به 12 فقره سرقت احشام از شهرستان های نیر ،اردبیل ،بیله سوار و گرمی اعتراف کرد، گفت: ارزش ریالی احشام سرقتی 600میلیون ریال برآورد شده است.

dotمردم نیر را حداقل از اینترنت محروم نکنید

بسیاری از روستاها خط دهی آنتن مناسبی ندارند گلایه های مردمی مورد توجه قرار نگرفته و شرکت ارتباطات زیرساخت به پیگیری های مسوولان نیز توجه نکرده است.

dotپلمپ واحد نانوایی های متخلف در شهرستان نیر

فرماندار نیر به پلمپ یک واحد نانوایی به علت مصرف جوش شیرین در عمل آوری پخت نان اشاره کرد و افزود: برخورداری همشهریان از نان با کیفیت حق مسلم است و هیچ کس حق ندارد در این زمینه کوتاهی کند. 

مهدی احمدی

dotانتقال ترمینال مسافربری شهرستان نیر به خارج از شهر

فرماندار شهرستان نیر گفت: با توجه به افزایش آلودگی هوا، آلودگی صوتی و نیز افزایش تصادفات در این منطقه ترمینال مسافربری شهرستان نیر به خارج از شهر انتقال می‌یابد.