اکبر صمدی,
فرمانداری پارس آباد,

dotمورد ضد امنیتی در پارس آباد مغان وجود ندارد

فرماندار پارس آباد در واکنش به خبر دستگیری تیم گروهک تروریستی در این شهرستان تاکید کرد که هیچگونه مورد ضد امنیتی و خرابکارانه ای دراین شهرستان مرزی وجود نداشته و ندارد.

اکبر صمدی,
شورای اسلامی شهر پارس آباد

dotنتایج بازشماری آرای شورای شهر پارس آباد اعلام شد

فرماندار شهرستان پارس‌آباد گفت: بازشماری صندوق‌های رای شوراهای اسلامی پارس‌آباد بدون هیچ گونه تغییری در ترکیب اعضای اصلی به پایان رسید.

حوادث

dotمرگ تلخ مرد در استخر تصفیه خانه

پس از حدود یک ساعت جستجو و تفحص توسط تعدادی از جوانان شناگر، جسد فرد مذکور از وسط استخر کشف و توسط اورژانس به بهداری منتقل شد.

مجید خدابخش

dotقول مساعد برای پرداخت خسارت‌های چغندرکاران

استاندار اردبیل اظهار داشت: با پیگیری‌های انجام یافته دولت تمامی خسارت‌های چغندرکاران شهرستان پارس‌آباد را  به صورت بلاعوض پرداخت می‌کند.

اکبر صمدی,
جمعیت,

dotاردبیل و پارس‌آباد با افزایش جمعیت روبه‌رو هستند

فرماندار شهرستان پارس‌آباد گفت: تنها دو شهرستان اردبیل و پارس‌آباد در آخرین سرشماری نفوس و مسکن از افزایش جمعیت برخوردار هستند.

شکور پورحسین,
نمایندگان استان اردبیل,
منطقه آزاد تجاری

dotلایحه مناطق آزاد جدید در مجلس اعلام وصول شد

نماینده مردم پارس‌آباد و بیله‌سوار در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: شهرهای پارس‌آباد، بیله‌سوار، گرمی و اصلاندوز به عنوان محدوده مناطق آزاد تجاری مشخص شدند ولی اخیرا اصلاندوز از این محدوده خارج شده است.

dotآتش سوزی خودرو پراید در تعمیرگاه مکانیکی/ فيلم

یک دستگاه خودرو پراید در یک تعميرگاه مكانيكي در خيابان كمربندي شهرستان پارس آباد مغان طعمه حريق شد.

dotتجمع تاکسی داران مقابل فرمانداری پارس آباد

تاکسی داران پارس آبادي در اعتراض به نرخ پایین کرایه ها مقابل فرمانداری این شهرستان مرزي تجمع کردند.

اکبر صمدی,
انتخابات شورای اسلامی شهر

dotاعضای شورای اسلامی پارس-آباد مشخص شد

فرماندار پارس آباد مغان از معرفی منتخبان شورای اسلامی شهر پارس آباد در پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا خبر داد.

اخبار اصلاندوز,
خبرهای اصلاندوز,
بندر خشک,
اصلاندوز

dotتصویب بندر خشک اصلاندوز دروغ است

امام جمعه اصلاندوز گفت:با هیچ کس دعوا نداریم اگر تصویب شده بیایید توضیح دهید ما هم خوشحال می شویم و اما این جای سئوال است که به چه علت  مجوز حذف گمرک اصلاندوز را صادر کردید و به چه علت دوباره مصوبه حذف گمرک را لغو کردید؟!

مسعود امامی یگانه

dotوحشت از زلزله 11 نفر را در پارس آباد راهی بیمارستان کرد

سرپرست اورژانس کشور جزییات ارائه خدمات درمانی به مصدومان زلزله صبح امروز پارس آباد را تشریح کرد و گفت: متاسفانه به علت  ترس از حادثه و فرار، 11 نفر مصدوم  و به بیمارستان اعزام شده‌اند.

dotتند باد شدید پارس آباد را در نوردید/ فیلم

وزش تند باد شدید در پارس آباد علاوه برغبار آلود کردن سیمای این شهر، خسارت شدیدی به مزارع کشاورزی و باغی  وارد کرده و موجب فرو ریختن دیوارهای سست شد.

آران مغان,
کشت و صنعت,

dotبجای حضور در ستادهای انتخاباتی به داد کارگران برسید

در حالیکه برخی نمایندگان استان اردبیل در ستادهای انتخاباتی حضور می یایند برخی از کارگران کشت و صنعت مغان بخاطر پرداخت نشدن حقوقشان برای سومین بار دست به تحصن زدند.

ارس تبار,
عظیم اسدزاده,
اصلاندوز,
اخبار اصلاندوز,
خبرهای اصلاندوز

dotادعای تصویب بندر خشک اصلاندوز دروغ محض است

امام جمعه اصلاندوز با اشاره به اینکه اگر بندر خشک تصویب شده باید مصوبه داشته باشد و به مردم نشان داده شود، مدعی شد که تصویب بندر خشک اصلاندوز در هیات دولت را دروغ محض است.

حوادث,

dotسرباز وظیفه بدست اراذل و اوباش به قتل رسید

به گفته هم خدمتي هاي اين سرباز وظيفه، او 10 روز مانده بود تا خدمت مقدس سربازي را تمام كرده و به آغوش خانواده اش باز گردد كه اين حادثه ناگوار برايش اتفاق افتاد.