نمایندگان استان اردبیل,
کشت و صنعت مغان,
شکور پورحسین,
خبرگزاری تسنیم,
فساد اداری,

dotاز وعده کفنپوشی تا تهدید به استیضاح وزیر کشاورزی

نماینده پارس آباد و بیله سوار که گفته بود در صورت انتصاب مدیر و هیات مدیره کشت و صنعت مغان کفنپوش خواهد شد، بجای عمل به وعده خود اینبار در اقدامی جدید بعد از برگزاری جلسه تودیع و معارفه وزیر کشاورزی را تهدید به استیضاح کرد.

تابناک اردبیل,
کشت و صنعت مغان,

dotآقای پورحسین! اکنون نوبت کفن‌پوشیدن شماست

مراسم تودیع و معارفه مدیر و هیات مدیره کشت و صنعت مغان برگزار شد، این در حالی است که نماینده پارس آباد و بیله سوار گفته بود؛ اگر همین افراد منصوب شوند، به عنوان نماینده مردم و در جهت حفظ حقوق مردم مغان کفنپوش خواهد شد!

کشت و صنعت و دامپروری پارس,
میلاد نوری,
جمال الدین پورپیغمبر

dotمدیر عامل کشت و صنعت و دامپروری مغان معارفه شد

معاون وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به اینکه اروجعلی محمدی یکی از مدیران فرامنطقه ای است، گفت: وی بعنوان مدیرعامل یکی از شرکت های بزرگ پایتخت منصوب و قرار است به وزیر جهاد کشاورزی نیز مشاوره دهد. 

محبوب حیدری,
راه و شهرسازی,
راه آهن,

dotراه آهن اردبیل- پارس آباد راه اندازی می شود

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل از ارسال طرح احداث راه‌آهن اردبیل– پارس‌آباد توسط وزارت راه و شهرسازی به معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور خبر داد.

راه آهن,
اخبار اصلاندوز

dotسیاست ریلی اصلاندوز توسط هیات دولت تعیین شد

 در این مصوبه با تاکید بر رعایت پروتکل رودخانه مرزی ارس آمده است: مرز ریلی اصلاندوز با استفاده از سرمایه گذاری بخش خصوص جهت ورود و خروج قطار، به کشور تعیین گردد.

شکور پورحسین,
نمایندگان استان اردبیل,

dotاستاندار اردبیل را "نمي دانم"خطاب می کنم

نماینده پارس آباد و بیله سوار گفت: از استاندار اردبیل خواستم در مورد تغییر مسیر راه آهن از مغان و نامگذاری منطقه آزاد بنام " مغان" توضیحاتی بدهد اما با واژه ی نمي دانم روبرو شدم و به همین جهت ایشان را "نمي دانم گرا"خطاب می کنم.

آران مغان,

dot قطع درختان در هفته درختكاري در شهر پارس آباد!/تصاویر

در هفته ای که به درختکاری معروف است و همه دست در دست هم می دهند تا نهالی کاشته شود، روز گذشته در اقدامي از سوي يكي از سازمانهاي پارس آباد درختان كوچه الوند اين شهر قطع شد.

تابناک اردبیل,
نمایندگان استان اردبیل,
شکور پورحسین

dotآقای پورحسین! بجای کفن پوشیدن، وظیفه نمایندگی‌را انجام می دادید

نماینده پارس آباد در برابر این پرسش جدی می گیرد که اگر از روند پرونده شرکت کشت و صنعت مغان باخبر نبوده باید ضعف خود را از بابت وظیفه نظارتی با شجاعت تمام بپذیرد و اگر مطلع بوده به خاطر سکوت 9 ماهه عذرخواهی کند.

آران مغان,

dotدرد و رنج انتظار در درمانگاه‎های پارس آباد

بعد از اذان صبح  هرکس که بیماری در خانه داشته باشد، باید شال و کلاه کند و راهی یکی از درمانگاه هاي تخصصي این شهر شود و تا طلوع آفتاب و گرم‌شدن هوا در صف‌های طویل مردم مریض‌دار برای اخذ نوبت بایستد تا شاید بتواند نوبت ویزیت یک پزشک متخصص را بگیرد.

حوادث,
سارق,
طلا,
حسین بهمنی

dotسارقان طلای منازل پارس آباد به دام افتادند

 فرمانده انتظامی پارس آباد از دستگیری دو سارق حرفه ای طلا و جواهر منازل این شهرستان خبر داد، گفت: این سارقان به ارتکاب 9 فقره سرقت  اعتراف کرده اند که  ارزش طلاهای سرقت شده یک میلیارد و 300 میلیون است. 

اصلاندوز,
ارس تبار,
مدرسه,

dotتحصیل دانش آموزان اصلاندوز در کانکس!

مدرسه توحید اسمعلی کندی اصلاندوز چند سال است بلاتکلیف مانده و متاسفانه دانش آموزان همچنان در کانکس درس می خوانند که زمستان سرد و ماههای گرم سال برای دانش آموزان قابل تحمل نیست.

بندر خشک,
ارس تبار

dotشایعه در مورد خریداری زمین بندرخشک اصلاندوز

اخیرا در کانال های تلگرامی، در ارتباط با خرید زمین بندر خشک اصلاندوز از برخی افراد، مطالبی عنوان شده که باعث مراجعه عده ای  از اهالی این منطقه به بخشداری اصلاندوز شود.

آران مغان,

dotخیابان های پارس آباد اجاره داده شد!

خیابان شهيد رجايي پارس آباد یکی از پرتردترین خیابان های این شهر بدون توجه به اعتراضات  اهالی براي متقاضیان غرفه نمايشگاه بهاره و دستفروشان اجاره داده شد.

اکبر صمدی,
بیمارستان,

dotزمان بهره برداری بیمارستان 120 تختخوابی پارس‌آباد

رئیس شورای سلامت و امنیت غذایی پارس‌آباد بیان کرد: تجهیزات مورد نیاز این بیمارستان با بیش از 400 میلیارد ریال اعتبار خریداری و اکنون در این شهرستان مستقر شده است که بعد از بهره‌برداری، به این بیمارستان انتقال داده می‌شود.

شکور پورحسین,
نمایندگان استان اردبیل

dotانتقاد نماینده پارس آباد از قطع نشدن یارانه ثروتمندان

شکور پورحسین از روند قطع یارانه ثروتمندان انتقاد کرد و ادامه داد: دولت نباید در این باره تعلل کند بلکه هر چه سریع باید یارانه ثروتمندان را قطع و به نیازمندان اختصاص دهد.