اکبر صمدی,
انتخابات شورای اسلامی شهر

dotاعضای شورای اسلامی پارس-آباد مشخص شد

فرماندار پارس آباد مغان از معرفی منتخبان شورای اسلامی شهر پارس آباد در پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا خبر داد.

اخبار اصلاندوز,
خبرهای اصلاندوز,
بندر خشک,
اصلاندوز

dotتصویب بندر خشک اصلاندوز دروغ است

امام جمعه اصلاندوز گفت:با هیچ کس دعوا نداریم اگر تصویب شده بیایید توضیح دهید ما هم خوشحال می شویم و اما این جای سئوال است که به چه علت  مجوز حذف گمرک اصلاندوز را صادر کردید و به چه علت دوباره مصوبه حذف گمرک را لغو کردید؟!

مسعود امامی یگانه

dotوحشت از زلزله 11 نفر را در پارس آباد راهی بیمارستان کرد

سرپرست اورژانس کشور جزییات ارائه خدمات درمانی به مصدومان زلزله صبح امروز پارس آباد را تشریح کرد و گفت: متاسفانه به علت  ترس از حادثه و فرار، 11 نفر مصدوم  و به بیمارستان اعزام شده‌اند.

dotتند باد شدید پارس آباد را در نوردید/ فیلم

وزش تند باد شدید در پارس آباد علاوه برغبار آلود کردن سیمای این شهر، خسارت شدیدی به مزارع کشاورزی و باغی  وارد کرده و موجب فرو ریختن دیوارهای سست شد.

آران مغان,
کشت و صنعت,

dotبجای حضور در ستادهای انتخاباتی به داد کارگران برسید

در حالیکه برخی نمایندگان استان اردبیل در ستادهای انتخاباتی حضور می یایند برخی از کارگران کشت و صنعت مغان بخاطر پرداخت نشدن حقوقشان برای سومین بار دست به تحصن زدند.

ارس تبار,
عظیم اسدزاده,
اصلاندوز,
اخبار اصلاندوز,
خبرهای اصلاندوز

dotادعای تصویب بندر خشک اصلاندوز دروغ محض است

امام جمعه اصلاندوز با اشاره به اینکه اگر بندر خشک تصویب شده باید مصوبه داشته باشد و به مردم نشان داده شود، مدعی شد که تصویب بندر خشک اصلاندوز در هیات دولت را دروغ محض است.

حوادث,

dotسرباز وظیفه بدست اراذل و اوباش به قتل رسید

به گفته هم خدمتي هاي اين سرباز وظيفه، او 10 روز مانده بود تا خدمت مقدس سربازي را تمام كرده و به آغوش خانواده اش باز گردد كه اين حادثه ناگوار برايش اتفاق افتاد.

شهرام جباری,
سلیمان فهیمی,
انتخابات ریاست جمهوری,

dotمردم به فریبکاری برخی کاندیداها آگاه هستند

نماینده سابق مردم پارس‌آباد و بیله‌سوار گفت: تعدادی از کاندیداهای ریاست جمهوری با دروغ و تزویر سعی می‌کنند تا افکار عمومی را مخدوش کنند اما مردم به فریبکاری و دغل آنها آگاه هستند.

فرودگاه,
آران مغان

dot عمر دولت به سرانجام رسید، ولی خبری از افتتاح فرودگاه نشد

حدود شش سال از تعطیلی کامل پروازهای فرودگاه شهرستان مرزي پارس آباد مغان می‌گذرد و عمر دولت يازدهم به سرانجام رسيد اما هنوز خبری از اتمام لايه سوم روكش آسفالت و افتتاح فرودگاه پارس آباد مغان نيست.

حوادث

dotمراجعه به رمال پارس آبادی حتی از کشور آذربایجان

 فال‌گیر كلاهبردار که آوازه او حتی به کشور جمهوری آذربایجان رسیده بود پس از بررسی عوامل انتظامی و با دستور دستور قضايی در شهرستان پارس‌آباد دستگير شد

راه آهن,
بندر خشک,
شهرام جباری,

dotمطالعات راه آهن اردبیل – پارس‌آباد انجام می‌شود

معاون برنامه و اقتصاد و حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی به آغاز مطالعات راه آهن اردبیل – پارس‌آباد اشاره کرد و ادامه داد: تأمین منابع مالی این پروژه عظیم قرار است تا سال 97 راه آهن اردبیل – میانه به نتیجه برسد.

آران مغان,
انتخابات ریاست جمهوری

dot3 شهروند پارس آبادی که می خواهند جای روحانی را بگیرند

3 شهروند شهرستان پارس آباد در اين دوره از انتخابات در نوع خود يك ركورد محسوب مي شود بطوری كه سابقه نداشت در يك انتخابات مهمي مثل رياست جمهوري دو نفر از پارس آباد و يك نفر از اصلاندوز كانديدا شوند.

شهامت هدایت,
منابع طبیعی,

dotایجاد پارک دوستی بین آذربایجان و ایران در پارس‌آباد

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل گفت:‌ براساس هماهنگیهای لازم پارک دوستی بین آذربایجان و ایران در پارس‌آباد ایجاد می‌شود.

حوادث,
آران مغان,
سرقت,

dotسارقی که به سرقت سیر مزارع پارس آباد عادت دارد

صاحب این مزرعه سير می گوید: در حالي امسال با زحمات فرآوان مزرعه خود را به كشت سير اختصاص داده بود كه در موقع برداشت اين محصول دزدان شبانه به مزرعه اش دستبرد زده اند.

اکبر صمدی,
حوادث,
گازگرفتگی,

dotمسمومیت ۲۷ مسافر نوروزی در پارس آباد

27 مسافر اسکان داده شده در مدرسه علامه جعفری پارس آباد اردبیل دچار مسمومیت با گاز coشدند.