شورای اسلامی شهر سرعین,
توحید دنیایی,

dotهمراه اول در شهر سرعین در دسترس نیست

عضو شورای شهر سرعین گفت: بزرگترین مشکل ارتباطی مردم شهر سرعین عدم آنتن دهی توسط اپراتور شبکه همراه اول می باشد و این مساله در حال تبدیل شدن به یک مشکل بزرگ در شهر سرعین است.

سایت چشمه لر,

dotنجات مادر باردار گرفتار در برف سرعین

بانوی اهل روستای بیله‌درق سرعین که در حال وضع حمل بود توسط اکیپ جمعیت هلال احمر به مرکز بهداشتی و درمانی این شهرستان انتقال یافت.

 

علیرضا حیدری,
آبدرمانی های سرعین,
خبرگزاری فارس

dotزنگ خطر برای موقعیت آب درمانی سرعین

رئیس اداره منابع آب شهرستان سرعین گفت: در حال حاضر افزایش آب‌درمانی‌های مدرن به مصلحت شهر نیست و سبب کاهش ذخایر آب‌گرم معدنی شهرستان می‌شود که این امر خود می‌تواند سرمایه‌گذاری‌های مدرن‌تر در آینده را به چالش بکشاند.

سایت چشمه لر

dotچالش مانکن این بار در زیر برف سرعین

چالش مانکن که در سراسر جهان و بخصوص ایران رواج پیدا کرده این بار سر از روستایی در سرعین در آورد.

بابک گروسی

dotنارضایتی مردم سرعین از کمبود فضای درمانی

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان سرعین گفت: کمبود فضای بهداشتی و درمانی در شهر سرعین موجب نارضایتی گسترده مردم در این شهر شده است.

رضا زنده دل,
شهرداری سرعین,

dot دیوار هنری شهر سرعین افتتاح شد

این دیوار به متراژ ۱۵۰ متر مربع و با متریال و تکنیک  نقش برجسته سفالی ،‌کاشی شکسته و آینه کاری،‌ روی دیوار افقی گاومیش گلی به طرف میدان اصلی شهر کار شده و به مناسبت دهه مبارک فجر افتتاح شد.

مجید خدابخش,
سرمایه گذاری,
استانداری اردبیل,

dotپیشنهاد استاندار اردبیل برای سرمایه گذاران سرعین

استاندار اردبیل تصریح کرد: سرعین با توجه به حضور بیش از هفت میلیونی گردشگر می‌تواند به عنوان یک بنگاه زودبازده محلی مطمئن برای سرمایه‌گذران باشد.

مجید خدابخش,
مهمانسرا

dotانتقاد استاندار اردبیل از هتل سازی ادارات در سرعین

استاندار اردبیل در مورد احداث میهمانسراهای مختص اداره‌ها یادآور شد: اداره‌های استان سعی نکنند در شهرهای گردشگرپذیر همچون سرعین میهمانسرا احداث کنند چرا که ایجاد میهمان‌سرا خدمت نیست.
تابناک اردبیل,
شورای اسلامی شهر سرعین

dotمجموع حق جلسه 5 عضو شورا در 4 سال فقط 18 میلیون تومان است!

آیا اساساً شهرداری سرعین چنین تکلیفی داشته که بابت حق جلسه اعضای شورای شهر، برای آنان هزینه سفر پرداخت و گوشی موبایل خریداری کند.

رضا زنده دل,
شهرداری سرعین

dotخرید گوشی و سفر رایگان برای اعضای شورای شهر سرعین!

شهردار شهرستان سرعین گفت: برداشت نادرستی از بابت خرید گوشی همراه و سفر رایگان اعضای شورای شهرستان سرعین به مشهد مقدس وجود دارد و هزینه‌های این سفر از حق‌الزحمه همکاران کسر می‌شود.

عاطف ناصری,
مدیریت بحران,

dotمدیریت بحران شهر سرعین رضایت‌بخش نیست

فرماندار سرعین اظهار کرد: وضعیت و امکانات موجود شهرداری و مجموعه مدیریت بحران شهر سرعین به هیچ‌عنوان رضایت‌بخش نیست و باید اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از بروز هرگونه حادثه‌ای در شهر انجام گیرد.

عاطف ناصری,
سرعین,

dotسرعین به شهر دیجیتالی تبدیل می‌شود

فرماندار سرعین از تبدیل سرعین به شهر دیجیتالی با توسعه زیرساخت‌های فن‌آوری اطلاعات خبر داد.

موسی کنعانپور,
سرعین,
اخبار سرعین,
خبرهای سرعین,
شهرداری سرعین,

dotطرح تفصیلی شهر سرعین تصویب شد

طرح تفصیلی شهر سرعین پس از طی مراحل قانونی و بررسی و تصویب نهایی در شورای عالی شهرسازی و معماری ایران، برای اجرا به شهرداری ابلاغ خواهد شد.

سرعین,
اخبار سرعین,
خبرهای سرعین,
محمود زنده دل,
بهزیستی,
سایت چشمه لر,

dotبهزیستی کودکان سرعین را قال گذاشت

عضو شورای شهر سرعین گفت:اداره بهزیستی سرعین طی اطلاعیه ای از سنجش بینایی و شنوایی کودکان خبرداده بود اما این خبر بدون اطلاع قبلی لغو شده است.

dotبهای بلیط آب گرم اردبیل متناسب با خدمات نیست

 مدیرکل میراث فرهنگی استان اردبیل یکی از مشکلات استخرهای آب گرم استان را عدم تناسب استاندارد خدمات و بهای بلیط استخرها عنوان کرد.