امین مولاخواه,

dotآفت روزمرگی در مدیریت شهری سرعین

مشکلات موجود خدماتی شهر سرعین طی سال‌های گذشته آفت روزمرگی در مدیریت شهری است که بعضا آینده یک شهر را نیز به سوال می برد که چرا نمی‌توانیم در کوچکترین مسائ لموفق عمل کنیم.

امین مولاخواه,

dot مسئولان سرعین گرفتار بی‌برنامگی شده‌اند

مقصر شهری با این همه آوازه و طرفدار که شایسته رشد و توسعه بیشتر است ولی با بی برنامگی و عدم توجه به درآمد مردم، به ویژه سرمایه گذرانی که نتوانسته‌ اند درآمد خویش افزایش دهند و آن را به بهره‌وری برسانند کیست؟؟

امین مولاخواه

dotدرآمد پایدار در شهرداری سرعین هیچ مفهومی ندارد

 به جرات می‌توان گفت در هیچ دوره‌ای شوراهای شهر سرعین اقتصاد پایدار هیچ جایگاهی نداشته و فقط  به فروش پروانه و دریافت عوارض‌های کلان از سرمایه‌گذاران را تنها راه اداره و توسعه عمرانی شهر دانستند.

حسن عاملی

dotسرانه فضای سبز در سرعین بحرانی است

امام جمعه اردبیل سرانه فضای سبز سرعین را بحرانی دانست و افزود: با این حجم گردشگر به سرعین در فصول مختلف سال نباید شاهد کمبود درخت و فضای سبز در این شهرستان باشیم.

جشنواره زمستانی,
خبرگزاری فارس,
امین مولاخواه

dotجشنواره زمستانی سرعین چرا موفق نمی شود؟

 شاید همان سال هم بعد از جشنواره حرف‌های تکراری این روزها نیز تکرار شد و کمبودهای این جشنواره نیز به چشم می‌آمد و این نکته مهم که چرا برنامه‌ریزی جشنواره و زیرساخت‌هایی از امروز برنامه‌ریزی نمی‌شود سوالی است که باید به این موضوع بیشتر اهمیت داد.

حوادث,
سایت چشمه لر,

dotاخاذی مامور قلابی از بازارایان شهر سرعین

اين مأمور قلابي از كسبه و بازاريان سرعين مبلغ 30 ميليون ريال وجه نقد، 4 دستگاه گوشي تلفن همراه، 4 قطعه سكه طلا و يك فقره چك به مبلغ 5 ميليون ريال اخاذي كرده بود، كه با تشكيل پرونده تحويل مقام قضايي شد.

جشنواره زمستانی,
سایت چشمه لر

dotحصضور "گرگ علی" معروف در سرعین/فیلم

بهروز سروش پور کمدین کشورمان که به گرگ علی معروف است در چهارمین جشنواره زمستانی سرعین حضور یافت و با لباس اقوام ایرانی برنامه اجرا کرد.

سینا بندعلیزاده,
جشنواره زمستانی,
خبرگزاری فارس

dotدر استان اردبیل فاصله حرف تا عمل زیاد است!

شبکه سبلان که می‌توانست با معرفی اماکن تاریخی و طبیعی برای جذب گردشگر طی روزهای برگزاری جشنواره زمستانی نقش مهمی ایفا کند، اما طی برگزاری این جشنواره خبری از نماینده ارسالی ملی در استان نشد.

dotدستگیری چهار حفار میراث باستانی در سرعین

چهار حفار سودجو در بخش مرکزی شهرستان سرعین که قصد درآوردن میراثی ارزشمند از دل خاک داشتند، توسط یگان حفاظت دستگیر شدند.

سایت چشمه لر,
تاریخ,
زلزله,

dotزمین لرزه 6 ریشتری در شهر سرعین و مرگ 965 نفر

زلزله ویرانگر اسفند ماه 75 که در جنوب باختری شهر سرعین از توابع استان اردبیل رخ داد بیش از 965 کشته و 2 هزار مجروح بر جای گذاشت.

شورای اسلامی شهر سرعین,
توحید دنیایی,

dotهمراه اول در شهر سرعین در دسترس نیست

عضو شورای شهر سرعین گفت: بزرگترین مشکل ارتباطی مردم شهر سرعین عدم آنتن دهی توسط اپراتور شبکه همراه اول می باشد و این مساله در حال تبدیل شدن به یک مشکل بزرگ در شهر سرعین است.

سایت چشمه لر,

dotنجات مادر باردار گرفتار در برف سرعین

بانوی اهل روستای بیله‌درق سرعین که در حال وضع حمل بود توسط اکیپ جمعیت هلال احمر به مرکز بهداشتی و درمانی این شهرستان انتقال یافت.

 

علیرضا حیدری,
آبدرمانی های سرعین,
خبرگزاری فارس

dotزنگ خطر برای موقعیت آب درمانی سرعین

رئیس اداره منابع آب شهرستان سرعین گفت: در حال حاضر افزایش آب‌درمانی‌های مدرن به مصلحت شهر نیست و سبب کاهش ذخایر آب‌گرم معدنی شهرستان می‌شود که این امر خود می‌تواند سرمایه‌گذاری‌های مدرن‌تر در آینده را به چالش بکشاند.

سایت چشمه لر

dotچالش مانکن این بار در زیر برف سرعین

چالش مانکن که در سراسر جهان و بخصوص ایران رواج پیدا کرده این بار سر از روستایی در سرعین در آورد.

بابک گروسی

dotنارضایتی مردم سرعین از کمبود فضای درمانی

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان سرعین گفت: کمبود فضای بهداشتی و درمانی در شهر سرعین موجب نارضایتی گسترده مردم در این شهر شده است.