جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹ - ساعت : ۰۷:۰۳
۱۳۹۲/۰۲/۰۷ :: ۱۵:۰۷

اختلاف دولت و مجلس در زمینه استخدام‌ها ربطی به ما ندارد

استاندار اردبیل گفت: به ما ربطی ندارد که در زمینه استخدام‌ها دولت و مجلس با هم اختلاف دارند یا نه، مهم این است که ما استخدام‌هایمان را در فضایی آرام و کم تنش انجام دهیم.

اکبر نیکزادرئیس شورای اشتغال استان  در اردبیل در پاسخ به این سئوال که در خصوص پروژه مهر‌آفرین بود، اظهار داشت: از رسانه‌ها و اصحاب رسانه انتظار داریم به جای لفظ مهر‌آفرین از لفظ استخدام یک هزار نفر نیروی بیکار استان سخن به میان آورند چرا که در خصوص کلمه مهر‌آفرین شبهات بسیاری وجود دارد.

وی ادامه داد: ما تمام مشکلات و ایرادات قانونی در خصوص استخدام یک هزار نفر را در استان برطرف کردیم و امیدواریم بدون حساسیت کار این استخدام‌ها صورت گیرد تا دغدغه هزاران خانواده برطرف شود.

استاندار اردبیل به برخی فضاسازی‌های کاذب در خصوص طرح مهر‌آفرین اشاره کرد و افزود: ما امیدواریم مطبوعات و رسانه‌ها کمک کنند تا این استخدام‌ها بدون حاشیه‌سازی خاص صورت گیرد چرا که نظر سازمان سنجش را جلب کردیم تا این استخدام‌ها از طریق آنها صورت گیرد.

اکبر نیکزاد در گفت‌وگو با خبرنگار فارس،  گفت: دستگاه‌های نظارتی هر ایرادی را گرفتند ما آن را برطرف کردیم و دیگر به ما ربطی ندارد که در این زمینه دولت و مجلس با هم اختلاف دارند یا نه مهم این است که ما استخدام‌هایمان را در فضایی آرام و کم تنش انجام دهیم تا بتوانیم بدون سوء تفاهم خاص افراد متقاضی را استخدام کنیم.

اشتراک این خبر :
برچسب ها :

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است