سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹ - ساعت : ۲۰:۰۶
۱۳۹۸/۰۲/۱۷ :: ۱۱:۳۱

تشکیل پرونده تخلفات در حوزه واردات نهاده‌های دامی در اردبیل

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل گفت: ۲۱ پرونده در حوزه نهاده های دامی تشکیل و افرادی در این زمینه دستگیر شده اند.

تشکیل پرونده تخلفات در حوزه واردات نهاده‌های دامی در اردبیل

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل گفت: ۲۱ پرونده در حوزه نهاده های دامی تشکیل و افرادی در این زمینه دستگیر شده اند.
ناصر عتباتی در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: با بررسی ها و همکاریهای دستگاه قضائی و نیروی انتظامی استان در حال حاضر ۲۱ پرونده در حوزه نهاده های دامی تشکیل شده و در این ارتباط متخلفان برای رسیدن به سزای اعمالشان دستگیر شده اند.
وی با اشاره به این که متخلفانی که در این زمینه دست داشتند دو نفر بودند بیان کرد: برخورد با متخلفانی که سبب بر هم زدن نظم و امنیت اجتماعی پایدار هستند اولویت اساسی است و به همین دلیل در تلاش هستیم تا تمامی کسانی که در این زمینه دست داشتند را به سزای اعمالشان برسانیم.
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل گفت: طبق بررسیها و اقدامات انجام یافته هم اکنون برخی از متخلفان تحت تعقیب دستگاه قضائی هستند و در این راستا دو انبار نهاده های دامی شناسایی شده است که  یکی از این انبارها ۶ هزار و ۶۰۰ تن و دیگری نیز ۳ هزار تن نهاده های دامی انبار شده بود که نقش اساسی در افزایش قیمت نهاده های دامی و مشکلات برای دامداران داشت.
دام- گوسفند- قربان
عتباتی بیان کرد: دستگاههای متولی باید در حوزه نهاده های دامی دقت و حساسیت لازم را داشته باشند و در این زمینه هشدار جدی لازمه اساسی است و در این راستا انتظار داریم مسئولان ذی ربط تمام تلاش خود را برای بهبود وضعیت موجود انجام دهند که این مسئله برای ما اولویت اساسی بوده و باید در دستور کار قرار بگیرد.
وی تصریح کرد: دستگاه قضائی استان اردبیل برای برخورد با متخلفان بدون هیچ اغماض و چشم پوشی برخورد می کند و در این زمینه به هیچ وجه شوخی ندارد که در این زمینه از عموم مردم انتظار داریم همکاریهای لازم را برای شناسایی افراد مشکوک انجام دهند.
اشتراک این خبر :

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است