کد خبر : 195743
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۵

با نگاه تک محوری نمی توان جامعه را توسعه داد

ولی ملکی با بیان اینکه تصمیم گیری و پشتکار در مدیریت باعث حل مشکلات می شود، افزود: با نگاه تک محوری نمی توان جامعه را توسعه داد، در همین راستا باید نگاهمان را تغییر دهیم؛ چراکه با نگاه بسته و محدود نمی توانیم دنیای توسعه یافته ای داشته باشیم.

ولی ملکی
ولی ملکی در نشست هم اندیشی با موضوع«افزایش همکاری های بخش صنعت، معدن و دانشگاه» در دانشگاه محقق اردبیلی با بیان اینکه فعالیت های عمرانی بسیار خوبی در دانشگاه محقق اردبیلی آغاز شده است، گفت: این فعالیت ها نشان از وجود نگرش خوب در میان مسئولان و کارکنان دانشگاه است.

ضرورت بهبود ارتباط میان بخش صنعت و دانشگاهها

نماینده مشگین شهر در مجلس شورای اسلامی به ضرورت بهبود ارتباط میان بخش صنعت و دانشگاه ها تاکید کرد و گفت: نیازمند صنایع مادر هستیم.

ملکی با تاکید بر اینکه شناخت پتانسیل ها و سرمایه گذاری و اختصاص وقت برای این پتانسیل ها بسیار مهم است، تصریح کرد: در حال حاضر پتانسیل دانش و فناوری وجود دارد ولی متاسفانه نتوانسته ایم بین دانشگاه و صنعت ارتباط و همکاری خوبی ایجاد کنیم.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید از صاحبان صنایع برای حضور در دانشگاه دعوت شود، گفت: در این حالت است که می توان ارتباط صنایع و دانشگاه ها را بهبود بخشید.

وی با بیان اینکه ما نیازمند صنایع پیشران و مادر هستیم، خاطرنشان کرد: این صنایع مادر هستند که صنایع کوچک را نیز به دنبال خواهند داشت.

ملکی با بیان اینکه برای داشتن توسعه متوازن در استان باید به بخش صنعت نیز توجه شود، گفت: بنده نیز در خصوص اخذ مجوزها و حمایتهای لازم از طریق بخش های ملی در خدمت دانشگاه و بخش صنعت هستم.

نماینده مشگین شهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به پهنه های معدنی موجود در استان، افزود: از سه پهنه موجود در استان، یکی در شهرستان مشگین شهر است که مطالعات این پهنه به نتیجه رسیده و سرمایه گذاری در آن شروع شده است.

عزیز حبیبی رئیس دانشگاه محقق اردبیلی با بیان اینکه کمک های نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی در پیشبرد پروژه های عمرانی دانشگاه موثر بوده است، گفت: نماینده مردم مشگین شهر همچنین در خصوص حل مشکلات دانشکده کشاورزی مشگین شهر همکاریهای خوبی داشتهاند تا پروژه فعال شود.

دانشگاه محقق

دانشگاه های اردبیل دارای کارکرد ملی است

حبیبی با اشاره به فعالیتهای ارزنده همکاران در دانشگاه، افزود: خوشبختانه در نتیجه این فعالیتها، دانشگاه محقق اردبیلی به تدریج در رتبه بندی های بین المللی وارد می شود که امیدواریم با همت و تلاش همه همکاران بتوانیم قدمهای خوبی در راستای توسعه و پیشرفت دانشگاه و منطقه برداریم.

رئیس دانشگاه محقق اردبیلی با بیان اینکه دانشگاه دارای کارکرد ملی است، تصریح کرد: این مجموعه به عنوان آبروی علمی استان بوده و امیدواریم در سال های آتی نیز با کارکردهای بین المللی خود را نشان داده و توانمندی اساتید منطقه را به رخ پژوهشگران جهان بکشد.

وی اظهارامیدواری کرد: با کمکهای نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی، در بودجه سال آتی اتفاقات خوبی برای بخشهای مختلف دانشگاه محقق اردبیلی بیفتد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 2 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۲
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

بهنام ولی وند دوشنبه , ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۹:۱۸

خوب میبینم که انتخابات نزدیکه و آقایون دارن یه تکونی به خودشون میدن.
واقعا متاسفم برای حال و آینده کشور با این تفکرات جناحی و سیاسی و شخصی که هیچ خروجی مطلوبی برای مردم ندارد.

بهنام ولی وند دوشنبه , ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۹:۲۰

چاپلوس های محترم بی زحمت دست پاچه خوارهای محترم رو بگیرد که گم نشید.