جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹ - ساعت : ۰۸:۳۸
۱۳۹۸/۱۰/۲۲ :: ۲۲:۴۴

جوان حدود ۳۵ ساله که قصد استفاده از آسانسور یک هتل در پارس آبادمغان را داشت، با حادثه روبرو شد.

 

آسانسور هتلی در پارس آبادمغان جان یک جوان را گرفت.

جوان حدود ۳۵ ساله که قصد استفاده از آسانسور یک هتل در پارس آبادمغان را داشت، با حادثه روبرو شد.

ظهر روز یکشنبه جوان حدود ۳۵ ساله که اهل یکی از شهرهای شمالی کشور (استان گیلان) بوده حین استفاده از آسانسور یک هتل در پارس آبادمغان داشت که با حادثه روبرو شد و به شکل دلخراشی جان خود را از دست داد.

گفته می شود این فرد حین باز شدن در آسانسور هتل ناگهان بدون بالا آمدن کابین، وارد آن شده است که به علت سقوط به کف اسانسور در دم فوت کرد.

از جزئیات بیشتر این خبر اطلاعاتی در دست نیست.

اشتراک این خبر :
برچسب ها :

یک دیدگاه

  • سلام با تاسف این همه کلاس خبرنویسی در استان اردبیل طی سالها برگزار شد اما مثل اینکه قرار نیست کیفیت خبرنویسی در این استان بالا رود. در این به اصطلاح خبر چهار پاراگراف پشت سر هم با تفاوت بسیار اندک تکرار شده است بدون آنکه اطلاعات تازه ای به مخاطب بدهد.بعضی عزیزان با تاسف تصور می کنند اگر خبرشان به پنج پاراگراف نرسد خبر نیست!!!!! قصد رنجاندن هیچ همکار عزیزی را ندارم و هیچ کدام از این عزیزان و آن فردی که خبر را نوشته نمی شناسم اما وضعیت حرفه ای جامعه خبری ما بسیار نگران کننده است. یک مورد که خیلی آزارم می دهد تکرار لید خبر در بالای خبر است که با تاسف چند سالیست نمی دانم کدام استاد روزنامه نگاری آن را در عالم خبرنویسی ایران و به خصوص اردبیل باب کرده است. تا آنجا که بنده میدانم سوتیتر تعریف دیگری دارد و معنی آن تکرار لید خبر در بالای خبر و آن هم برای همه خبرها نیست. همه افراد در کارهایشان بطور یقین دچار ایرادهایی هستند و کار بنده نیز خالی از عیب نیست اما عزیزان بسیاری از باسابقه های ما هم با تاسف در چرخه دامنه داری از ایرادها گرفتار آمده اند. همین خبر کوتاه که بیشتر از یک جمله اطلاعات به مخاطب نداده دهها ایراد دارد!!!!!!