پنج شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹ - ساعت : ۱۳:۲۹
۱۳۹۸/۱۰/۳۰ :: ۲۳:۰۰

هوادران نیکزاد بدانند!

 

یک شخصیت را چنان بت می کنند که هر چیزی غیر از تعظیم و تایید، چه بگویی و چه بنویسی، با توهین و تهمت و تخریب و گاهی هم کمی فحاشی روبرو می شوی .

به عنوان فردی که به زنده باد مخالف من معتقد و پایبند است و با تمام احترامی که برای علی نیکزاد قائلم لازم میدانم نکاتی را به برخی هواداران متعصب وی در ایام انتخابات یادآوری کنم .

۱ . با حاشا کردن صدای مردم حقیقت کتمان نخواهد شد. نقدهایی که بر علی نیکزاد وارد است و پس از سالها و سالها عملکرد بدون پاسخگویی نیکزاد به میمنت انتخابات فرصت انتشار یافته همان سوالاتی است که تا کنون از سوی نیکزاد هنوز هم جواب داده نشده است . برای ارتباط نزدیک و صمیمی نیکزاد با مردم، اولین قدم پاسخ به این سوالات است. او هنوز هم در افکار عمومی در لاک دفاعی شدیدی قرار دارد.

۲ . چرا نیکزاد تا کنون هیچ پاسخ صریحی برای روشن شدن رابطه خود با محمود احمدی نژاد یا همان معجزه هزاره سوم نداده است ؟ پس از زاویه دار شدن احمدی نژاد در دولت دوم وی ، واکنش علی نیکزاد چه بود ؟ چه کسانی اسفندیار مشایی را در ثبت نام برای ریاست جمهوری مشایعت می کردند ؟ همراهی تمام قد با دولتی که اکثر شخصیت های کلیدی آن با محکومیت های قضایی روبرو شده و زندانی گردیدند چه منطقی داشت ؟ و … شاید پاسخ به این سوالات عیار اصولگرایی نیکزاد را تا حدود زیادی مشخص کند .

۳ . نیکزاد برای اردبیل دقیقا چه کرده است که اکنون وی را بر تارک محبوبیت می نشانید؟ چرا به این سوال پاسخ نمی دهید؟ با آن درآمد افسانه ای دولت مهرورزان باید ده ها بزرگراه و راه آهن و کارخانه های مادر و سد های بزرگ و هزاران پروژه خرد تر در اردبیل به بهره برداری می رسید ، پس چه شد ؟ به کجا رفت آن همه ثروت ؟ علی نیکزاد به عنوان یکی از مردان پرنفوذ دولت احمدی نژاد چه سهمی از آن ثروت تاریخی را برای اردبیل به ارمغان آورد ؟ سرچم خطرناک و راه آهن بیمار و مسکن مهر تب دار ، فقط همین؟ آیا غیر از این است ؟ بفرمایید این گوی و این میدان ، برای مردم تشریح کنید .

۴ . پول و رانت ، سلاح مجازی ای که برای وادار کردن انتقادات به سکوت مورد استفاده قرار می گیرد. از نظر برخی هواداران نیکزاد آدم ها دو دسته اند ، یا هوادار نیکزاد هستند و پاک و منزه و اندیشمند و نیکو سرشت و فرهیخته و متعالی و یا منتقد نیکزاد هستند و بنابراین پول پرست و اجیر شده و کم سواد و رانت خوار و مزدور و فرومایه و کلا آدم هایی دست دوم . آیا منکر سودای مدیریتی برخی افراد حاضر در ستاد نیکزاد هستید ؟ اگر جرات و شهامتش را دارید لیست فعالین حلقه اول ستاد وی را منتشر و نزد مردم تعهد کنید که چنانچه همای سعادت بر شانه نیکزاد نشست و راهی مجلس شد هیچکدام از این افراد استخدام ، ترفیع و یا ارتقا شغلی و به سمت میزهای مدیریتی هدایت نخواهد شد ، تا سیه روی شود هر که او غش باشد.

۵٫ و اما درباره محبوبیت و مردمی بودن . اگر شرایط بر گونه ای رقم خورده بود که افرادی همچون خدابخش ، پیرموذن ، آذروش و نوعی اقدم صلاحیت خود را اخذ کرده بودند ، مردمی بودن را در واقعیت و در پای صندوق های رای مشاهده و احساس می کردید ، مردمی بودن یعنی مورد وثوق بودن در برابر همه اقشار جامعه ، تعظیم مجیز گویان برای کسب بهره در آینده و بهره مندان در دولت های نهم و دهم را نمی توان مردمی بودن خطاب کرد.

در پایان هم لازم است تاکید کنم همچنان نیکزاد را در سطح رقابت برای کسب احتمالی عنوان سومین منتخب مردم اردبیل میدانم که تعقیب کنندگانی نزدیکتر از رگ گردن در پی او قرار دارند، اگر صدای مردم را نشنوید و پاسخ مناسبی به سوالات آنها ندهید لاجرم در پای صندوق های رای صدای بلند آنها را به وضوح خواهید شنید .

اشتراک این خبر :

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است