یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹ - ساعت : ۲۳:۴۷
۱۳۹۸/۱۱/۰۲ :: ۲۲:۴۰

دست های بسته دکتر «نمی توانیم»

آیا نمی توانم های شورای شهر پنجم ضرب المثل خواهد شد؟

علیرضا پوستی رئیس شورای شهر اردبیل از نمی توانیم جدیدی رونمایی کرد : دستمان برای تیم داری بسته است.
« تنها راه ، کناره گیری تیم فوتبال شهرداری از مسابقات بود که بدلیل درخواست شهروندان عزیز و برای خدشه دار نشدن غرور و تعصب شهرمان،این اتفاق صورت نگرفت» این بخشی از سخنان رئیس شورای شهر اردبیل در رابطه با وضعیت اسفناک تیم شهرداری اردبیل بود . ناگفته پیداست وضعیت و نتایجی که تیم شهرداری اردبیل کسب کرده ، غرور و تعصب مردم و شهر را یکجا مچاله کرده است.

پوستی پس از برشمردن توجیهات و تفسیرات همیشگی شورای هر در رابطه به موضوعات مختلف ، علاوه بر عدم توان شورای شهر اردبیل در یافتن راهکاری برای نجات تیم فوتبال شهرداری اینبار از یک واژه جدید نیز بهره برده است . «نمی گذراند» پناهگاه جدیدی برای توجیهات نمی توانیم های شورای شهر شد .

«تشکیل هیئت امنایی برای تیم از مسئولان و پیشکسوتان فوتبال و جلب اسپانسری محلی و کمک دولت محلی برای سرپا نگهداشتن تیم میباشد،وگرنه شاهد حذف تیم از مسابقات خواهیم بود و نوشدارو بعد از مرگ سهراب فایده ای نخواهد داشت.» عبارتی که خواندید تنها راهکاری است که دکتر نمی توانیم ارائه داده . اسپانسر محلی و کمک دولت محلی !!!!
در این شرایط اقتصادی نه دولت بودجه اضافی دارد ونه اسپانسر محلی توان حمایت مالی ، دقیقا مثل راهکار فرا قانونی که برای تامین بودجه پل قدس ارائه شده این پیشنهاد هم فرار از مسئولیتی بیش نیست.

سوال اصلی اینجاست که ، اعضای شورای شهر وقتی «نمی توانند» دقیقا برای انجام چه مسئولیتی بر صندلی های شورای شهر تکیه زدند ؟

اشتراک این خبر :
برچسب ها :

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است