پنج شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹ - ساعت : ۱۳:۲۳
۱۳۹۹/۰۴/۱۵ :: ۱۰:۰۶

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان اردبیل از شروع بکار کمپ‌ها و مراکز ترک اعتیاد این استان پس از توقف و تعطیلی چهار ماهه خبر داد.

کمپ اعتیاد زنان

بهشتی در آیین تجلیل از خانواده شهدای مبارزه با موادمخدر و سفیران زندگی در شهرستان مشگین‌شهر اظهارداشت: متصدیان همه مراکز و کمپ‌های ترک اعتیاد موظف به پذیرش معتادان با ۵۰ درصد ظرفیت کمپ هستند.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان اردبیل رعایت پروتکل‌های بهداشتی از جمله آزمایش تست کرونا قبل از جذب معتادان، راه‌اندازی اتاق قرنطینه و نگهداری۱۴ روزه افراد ورودی به کمپ در اتاق قرنطینه را ضروری دانست.

بهشتی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه مبارزه با موادمخدر نیازمند اهتمام جدی مردم و مسوولان می‌باشد، بر اجتماعی شدن مبارزه با پدیده شوم موادمخدر تاکید کرد.

وی  اضافه کرد: میزان کشفیات موادمخدر در سه ماه نخست در مقایسه با مدت مشابه ۲۸ درصد افزایش داشته و این مبارزه بی‌امان با سودا گران مرگ همچنان ادامه خواهد یافت.

بهشتی با بیان اینکه استان اردبیل ۱۹ شهید مبارزه با موادمخدر تقدیم نظام کرده است، از برگزاری نخستین یادواره شهدای مبارزه با موادمخدر استان خبر داد.

اشتراک این خبر :

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است