انتشار : پنجشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۰

حل مشکل استخدام ۳ درصد سهمیه ویژه معلولان

علی نیکزاد در چهارمین جلسه شورای هماهنگی دستگاه‌های زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان اردبیل افزود: با نامه‎نگاری و مکاتبه با مسوولان، معضل بیکاری حل نمی‌شود و باید برای حل مشکل ۶۵ هزار بیکار استان اردبیل پیگیری جدی انجام شود. وی بیان کرد: من به عنوان منتخب مردم روزانه با ۳۰۰

علی نیکزاد

علی نیکزاد در چهارمین جلسه شورای هماهنگی دستگاه‌های زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان اردبیل افزود: با نامه‎نگاری و مکاتبه با مسوولان، معضل بیکاری حل نمی‌شود و باید برای حل مشکل ۶۵ هزار بیکار استان اردبیل پیگیری جدی انجام شود.

وی بیان کرد: من به عنوان منتخب مردم روزانه با ۳۰۰ نفر مراجعه‌کننده مواجه هستم که بخش زیادی از آنها طالب شغل و حل مشکلات جزیی و روزمره خود هستند.

نماینده اردبیل، نیر، نمین و سرعین با بیان این‌که نظام و انقلاب متعلق به مردم است، اضافه کرد: مردم اگر ناامید شوند و پشت نظام نایستند، هیچ کدام از ما در پست‌ها و سمت‌های خود نخواهیم ماند.

نیکزاد، دستگاه‌های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از جمله اداره کار، تعاون، رفاه اجتماعی، کمیته امداد امام خمینی (ره)، بهزیستی، صندوق‌ حمایتی امید، بانک توسعه تعاون و تامین اجتماعی را آبروی نظام در ارائه خدمات به قاطبه اقشار مردم خواند و بیان کرد: مدیران و کارکنان این دستگاه‌ها باید با مردم با مهربانی و تکریم رفتار کنند.

حل مشکل بیکاری عالی‌ترین دغدغه ماست

نایب رییس دوم مجلس شورای اسلامی و نماینده اردبیل، نیر، نمین و سرعین گفت: حل مشکل بیکاری عالی‌ترین دغدغه ماست چرا که با حل معضل بیکاری، سایر مشکلات اجتماعی، فرهنگی و حتی امنیتی هم رفع خواهد شد.

وی افزود: آسیب‌پذیرترین و ضعیف‌ترین قشر به دستگاه‌های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مراجعه می‌کنند و باید مشکلات آنها در حد توان و مقدورات قانونی حل شود و اگر درخواستی قابل حل نبود، با مراجعان به صورت محترمانه و با تکریم رفتار شود.

نماینده اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس یازدهم، خوستار تعیین محل ثابت برای مراجعه و کارجویی کارگران روزمزد در داخل شهر اردبیل و نیز پرداخت مبلغ ۴۸۰ میلیارد ریال برای یارانه دستمزد هشت هزار کارگر شاغل در بنگاه‌های اقتصادی استان و نیز تامین ۳۰۰ میلیارد ریال برای تامین نقدینگی واحدهای تولیدی کوچک تعاونی در استان اردبیل شد و بیان کرد: از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی این مطالبات را پیگیری خواهم کرد.

نایب رییس دوم مجلس یازدهم، خواستار حل مشکل استخدام سه درصد سهمیه ویژه معلولان در دستگاه‌های اجرایی و اداری شد و گفت: برخی دستگاه‌ها و مجموعه‌های اداری به وظایف و تکلیف قانونی خود در این زمینه عمل نکرده‌اند.

وی با بیان این که نظام برای خدمات به مردم و حفظ دستاوردهای انقلاب هزینه‌های سنگینی را پرداخت کرده است، اظهار کرد: در رسیدن به هدف تاسیس تمدن اسلامی ضعیف عمل کرده‌ایم.

نیکزاد با احصای مشکلات حوزه کاری دستگاه‌های زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: برای حل مشکلات این دستگاه‌ها که در واقع در جهت رفع نیازهای اساسی مردم دردمند و قشر ضعیف جامعه است، همه تلاش خود را کرده و از مدیران نیز پیگیری خواهم کرد.شر

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.