شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹ - ساعت : ۲۱:۱۴
۱۳۹۹/۰۵/۰۲ :: ۱۳:۰۸

کشف ۱۰۵ اصله چوب‌ قاچاق در اردبیل

مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل از کشف و ضبط ۱۰۵ اصله چوب‌آلات قاچاق جنگلی در استان اردبیل خبر داد.

کشف ۱۰۵ اصله چوب‌ قاچاق در اردبیل

مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل از کشف و ضبط ۱۰۵ اصله چوب‌آلات قاچاق جنگلی در استان اردبیل خبر داد.

چوب

شهامت هدایت در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با تلاش و هوشیاری ماموران حفاظتی پاسگاه ویژه منابع طبیعی و آبخیزداری بخش ویلکیج و دستور ویژه دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نمین ۱۰۵ اصله چوب‌آلات قاچاق جنگلی که در یک انبار در روستای حور دپو شده بود کشف و ضبط شد.

وی افزود: در این رابطه یک نفر متخلف دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضایی استان معرفی شده است.

مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل بیان داشت: مبارزه با ترانزیت الوار و فرآورده‌های جنگلی غیرمجاز از محورهای قاچاق‌رو استان گیلان به اردبیل با تقویت پاسگاه ویژه منابع طبیعی بخش ویلکیج و اهتمام ویژه دستگاه قضایی شهرستان نمین در ماه‌های گذشته، با قاطعیت و حساسیت ویژه در حال اجرا می‌باشد.

وی تأکید کرد: نیروهای یگاه حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری استان به‌صورت شبانه‌روزی و با کنترل گلوگاه‌های قاچاق استان فعالیت داشته و با متخلفین برخورد جدی خواهند داشت.

هدایت تصریح کرد: ‌حفاظت از منابع طبیعی و تلاش برای مبارزه با قاچاق چوب‌آلات جنگلی وظیفه‌ای همگانی بوده که انتظار می‌رود در این زمینه مردم همکاری و مشارکت لازم را داشته و با مشاهده چنین مواردی مراتب را اطلاع‌رسانی کنند تا بتوانیم از تخریب منابع طبیعی جلوگیری کنیم.

مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل از مردم و دوستداران طبیعت خواست در صورت مشاهده تخریب منابع طبیعی و قاچاق هرگونه فرآورده‌های جنگلی و مرتعی توسط افراد سودجو و فرصت‌طلب، مراتب را به شماره تلفن رایگان ۱۵۰۴ مرکز فرماندهی یگان حفاظت منابع طبیعی استان که به‌صورت شبانه‌روزی آماده دریافت گزارشات مردمی است، اطلاع دهند.

اشتراک این خبر :

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است