یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹ - ساعت : ۰۵:۵۶
۱۳۹۹/۰۶/۲۷ :: ۲۱:۰۱

قشون کشی نمایشی نمایندگان

نشریه آریتان در شماره ۱۱۲ با پرداختن به موضوع به سفر وزیران در به اردبیل با تیتر ” قشون کشی نمایشی نمایندگان” به این موضوع پرداخته است.

قشون کشی نمایشی نمایندگان

نشریه آریتان در شماره ۱۱۲ با پرداختن به موضوع به سفر وزیران در به اردبیل با تیتر " قشون کشی نمایشی نمایندگان" به این موضوع پرداخته است.

در این مطلب آمده است: در دو ماهی که نمایندگان اردبیل در قوه مقننه مشغول فعالیت هستند، برخلاف هم‌مسلکان خود در دوره‌های قبلی مجلس سعی کرده‌اند با تشریفات و شرایط خاص در حوزه انتخاباتی خود حاضر شده که در سفر وزرا و معاونین وزارتخانه‌های مختلف علاوه بر نماینده بیش از ۴ تا ۱۰ نفر همراه نیز وی را همراهی می‌کنند که این تراکم در جلسات بیش از هر چیز مدعوین اصلی را رنج می‌دهد.

در سفر اخیر معاونین وزیر راه و شهرسازی که جلسه نهایی در فرودگاه بود، برای مدعوین اصلی صندلی برای نشستن نبود در حالی که بدری، نیکزاد و موسوی سه نماینده اردبیل هر کدام سه تا ۷ نفر از اعضای ستادهای انتخاباتی خود اعم از محافظ، رئیس دفتر تهران و اردبیل، رانندگان و گاه فامیل‌ها و اطرافیان درجه یک خود را به همراه تعدادی از اعضای ستادهای انتخاباتی روانه جلسات کرده بودند که در ۱۰ دوره قبلی نمایندگی مجلس چنین رفتاری سابقه نداشته است.

در این بین بیشترین قشون‌کشی از طرف نیکزاد بوده که با تشریفات و خدم و حشم در این جلسات حاضر شده در حالی که مدعوین و اصحاب رسانه برای انجام ماموریت کاری خود باید سرپا ایستاده و حتی یک صندلی خالی برای نشستن این تلاشگران عرصه خبر و اطلاع‌رسانی نباشد.

این سبک و سیاق که دور از مرام منتخبین مردم به عنوان افراد ساده‌زیست و الگو در پرهیز از تجملات و تشریفات است، این سوال را همواره در اذهان تداعی می‌کند که چرا یک نماینده ساده زیست مردمی باید از پیگیری کارهای مردم در سفرهای مسئولان کشوری و حتی استانی در نهایت واقع‌بینی غافل شده و بخواهد به سمت اقدامات غیرمتعارف روی بیاورد.

 

اشتراک این خبر :

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است