شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹ - ساعت : ۱۱:۰۶
۱۳۹۹/۰۶/۳۰ :: ۱۹:۳۱
بررسی عملکرد مدیران استان اردبیل

میراثِ نادر…

۷۳۵ روز در تاریخ استان بیهوده ورق خوردیم.

میراثِ نادر…
بررسی عملکرد مدیران استان اردبیل

میراثِ نادر…

۷۳۵ روز در تاریخ استان بیهوده ورق خوردیم.

اردبیل نیوز نوشت: مدیر کل سازمان گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل در تیر ماه سال ۹۷ با قیچی کردن روبان افتتاح پروژه سر در عالی قاپو با اعتبار میلیاردی و شوآف رسانه ای میخواست در مقابل #پیاده_راه_اسفریس و #پل_قدس شهرداری پروژه ای را از خود به یادگار بگذارد و در چشم متولیان استان در بازی رقابت دیده شود.

حال با گذشت دو سال از این افتتاح ، فلاحی هنوز هم نتوانسته اند میراث هایی چون سردر_عالی_قاپو را با تمام هزینه های پخش و پلا شده در سازمان میراث به سر انجام برساند، در حالی که این مدیر در فضای_رسانه_ای و مجازی در بوق و کرنا میکوبد و از کلمه (( #شتاب )) هشتگ رنگین و دهن پُرکن این روزها استفاده میکنند ، در واقعیت و عمل سه هیچ عقب است. شاید هم برای بقا در صندلی مدیریتی و شتاب و عجله برای رونمایی های پروژه‌های ناقص‌ ، سهل انگاری هایی برای آیندگان بجا بگذارند.

با توجه به شنیده ها مبنی بر پوست اندازی مدیران استانی و برکناری چند تن از آنها ، مخصوصا خود ایشان از میراث فرهنگی چند وقتی است به این فکر افتاده که برای ماندگاری، در مرکز شهر جولان دهد و برای رسانه ها در تیرراس باشد ولی با توجه به اصرار نمایندگان برای تغییر مدیران با #عملکرد_ضعیف ،احتمال رفتن نادر فلاحی از سازمان گردشگری بیشتر از گذشته قوت گرفته است.

فلاحی در اوایلِ انتخاب پر حرف و حدیثش بعنوان نفر اول میراث فرهنگی استان، روزهای پرفروغ و اعتماد بالایی جهت بهسازی_مکان_های_تاریخی و توسعه گردشگری استان داشت ولی رفته رفته این تفکر رنگ باخت و تفکرات_سیاسی و ارتقاء به مقام های بالاتر و تصاحب جایگاه دیگران جایگزین شدند.

البته ویروس کرونا نیز بی تقصیر در عملکرد گردشگری فلاحی نبوده است و تنها پایلوت گردشگری استان الان به علت عدم سرریز مسافر در حال ورشکستگی است که اتفاقا در موقع پیک مسافر نیز آنچنان رضایت غالبی از سمت گردشگر نداشت، ولی خب حجم_مسافر و اخبار رسانه های مطبوع میتوانست عملکرد ضعیف زیر ساختی گردشگری استان را پوشش دهد.

زیرساخت های نامناسب گردشگری و عدم سرمایه گزاری در طرح های مناسب بیشتر از کرونا به استان ضربه زده است،این در حالی است که حمام_ها و خانه_های_تاریخی هر روز ویرانه تر و پروژه #شهر_ئیری هنوز هم بی سقف، مکان های گردشگری شهرستان ها جزو آن دسته از زیرساخت هایی بود که در مدت شرایط #کرونا میتوانست توسعه یابد.

پیشنهاد میشود فلاحی حداقل برای ماندن تا آخر دولت پروژه های ناقص و بجا مانده را زودتر تحویل دهد تا بتواند رضایت نمایندگان و متولیان استان را برای ادامه راه جلب کند.

اشتراک این خبر :

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است