شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹ - ساعت : ۰۷:۰۱
۱۳۹۹/۰۷/۰۸ :: ۱۲:۲۲

۳۰ درصد مناطق شهرستان نیر اینترنت ندارند 

سرپرست فرمانداری نیر گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده ۷۰ درصد مناطق شهری و روستایی این شهرستان زیرپوشش اینترنت قرار گرفته و ۳۰ درصد باقیمانده نیز زیرپوشش قرار خواهد گرفت. شجاع اقبالی افزود: تعداد زیادی از دانش‌آموزان در فضای مجازی دروس را دریافت می‌کنند و از مدت‌ها قبل برنامه‌ریزی و اقدامات لازم برای رفع مشکل اینترنت…

۳۰ درصد مناطق شهرستان نیر اینترنت ندارند 

۳۰ درصد مناطق شهرستان نیر اینترنت ندارند 

سرپرست فرمانداری نیر گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده ۷۰ درصد مناطق شهری و روستایی این شهرستان زیرپوشش اینترنت قرار گرفته و ۳۰ درصد باقیمانده نیز زیرپوشش قرار خواهد گرفت. شجاع اقبالی افزود: تعداد زیادی از دانش‌آموزان در فضای مجازی دروس را دریافت می‌کنند و از مدت‌ها قبل برنامه‌ریزی و اقدامات لازم برای رفع مشکل اینترنت...

سرپرست فرمانداری نیر گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده ۷۰ درصد مناطق شهری و روستایی این شهرستان زیرپوشش اینترنت قرار گرفته و ۳۰ درصد باقیمانده نیز زیرپوشش قرار خواهد گرفت.

شجاع اقبالی افزود: تعداد زیادی از دانش‌آموزان در فضای مجازی دروس را دریافت می‌کنند و از مدت‌ها قبل برنامه‌ریزی و اقدامات لازم برای رفع مشکل اینترنت در مدارس روستایی و حاشیه شهر انجام شده است.

وی با اشاره به افزایش پهنای باند اینترنت گفت: پهنای باند اینترنت اضافه شده و خیلی از مشکلات حوزه شبکه شاد نیز حل می‌شود.

فرماندار نیر افزود: یکی از مزیت‌های اپلیکشن شاد این است که تمام هزینه‌های اینترنت رایگان بوده و این نرم‌افزار قابلیت گزارش‌گیری دارد.

او تشریح کرد: ۹۸ درصد همکاران آموزش و پرورش و ۶۵ درصد دانش‌آموزان در برنامه شاد حضور دارند. 

به گزارش ایرنا، شهرستان نیر در ۳۰ کیلومتری جنوب غربی اردبیل قرار دارد.

 

 

 

 

اشتراک این خبر :

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است