کد خبر : 211618
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۸

اظهارنظر جدید موسوی درباره کشت و صنعت مغان

نماینده اردبیل با اشاره‌به اینکه کشت و صنعت مغان از کشور واتیکان بزرگتر و از نمونه آمریکایی سودده‌تر است، گفت: آمریکایی‌ها اهمیت کشت و صنعت مغان را به خوبی می‌دانند.

کاظم موسوی

نائب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به ابطال واگذاری شرکت کشت و صنعت مغان اظهار داشت: این شرکت به بزرگی شهر شیراز و کشور واتیکان است که از نظر سوددهی از نمونه‌ها و الگوهای مثال زدنی محسوب می‌شود که مشابه آن در آمریکاست. در حالی که آن شرکت بسیار کوچکتر از کشت و صنعت مغان است.

حجت‌الاسلام سید کاظم موسوی افزود: اگر بخواهیم به اهمیت شرکت کشت و صنعت مغان پی ببریم باید بدانیم که فرودگاه پارس‌آباد مغان توسط آمریکایی‌ها و در ۵۰ سال پیش ساخته شده است این در حالی است که در آن زمان حتی اردبیل فرودگاه نداشت که نشان دهنده توجه آمریکایی‌ها به کشت و صنعت مغان و سود فراوان آن بود.

وی اظهار کرد: ارزش شرکت کشت و صنعت مغان حداقل ۲۰ هزار میلیارد تومان است ولی قوه قضائیه تظلم خواهی مردم را شنید و واگذاری آن را باطل کرد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 1 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۱
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

yasha جمعه , ۲۵ مهر ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۷

د لا ور به همه هشدا ر بد هید بعد از ۱۰ ما ه بیما ر ی مسر ی کرو نا ی جها نی ، حالا بیما ری مسری روا نی شرو ع شده همه قا طی می کنند وبه همدیگر حمله می کنند و بشر حدش را نگه ندا شت بلا بالا خره اینجا ست و
 وا کسن احتما لا تا بستا ن کا ر خوا هد کرد این پا ییز و زمستا ن بشر
 شلو غ چی با ید تو به کند انسا ن خو بی با شد زمین خواری ظلم فحش
 بی عدا لتی و کا رها ی بد نکند شا ید خدا رحم بکند ایشا الله