پنج شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹ - ساعت : ۱۴:۱۰
۱۳۹۹/۰۷/۲۸ :: ۱۰:۵۹
حمایت جدی دولت از خسارت دیدگان کرونا

 معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: کارفرمایان در صورت بازگشت به کار و بکارگیری کارگران بیکار شده در دوران کرونا ۳۰ درصد دستمزد نیروی کار را دریافت می‌کنند.

عیسی منصوری در دیدار استاندار اردبیل با وی افزود: دولت با ارائه تسهیلات مالی و نیز کمک‌های دیگر از بنگاه‌ها و واحدهای خسارت‌دیده از  بیماری کرونا حمایت جدی می‌کند.

وی بیان کرد: در استان اردبیل تلاش و پیگیری‌ها برای حل مشکلات بنگاه‌های اقتصادی قابل تحسین بوده و عملکرد این استان در طرح یارانه دستمزد مناسب است. 

اکبر بهنامجو استاندار اردبیل نیز در این دیدار اظهار کرد: واحدهای اقتصادی استان اردبیل نیازمند توسعه و از همه مهم‌تر افزایش نیروی کار هستند و این امر با نظر مساعد و اعطای تسهیلات محقق می‌شود.

وی با بیان اینکه تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم تا مشکلات واحدهای تولیدی در شرایط حاکم اقتصادی حل شود، افزود: به جهت نوسان قیمت‌ها در بازار و افزایش قیمت مواداولیه بیشتر واحدهای فعال نیاز به تسهیلات سرمایه در گردش دارند تا چرخ اقتصاد و تولید در این استان بچرخد.

به گزارش ایرنا، قاسم رحیمی، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل هم گفت: عدم اختصاص یارانه تسهیلات طرح اشتغال‌فراگیر از سوی دولت مشکل اساسی واحدهای تولیدی مشمول این طرح است و تسهیل در بهره‌مندی طرح‌های اشتغال پایدار روستایی نیمه‌تمام از تسهیلات متمم، افزایش دوران مشارکت و تنفس نیاز مهم طرح‌های روستایی است.

 

 

 

اشتراک این خبر :

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است