یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹ - ساعت : ۲۳:۰۸
۱۳۹۹/۰۷/۲۸ :: ۱۳:۰۳
ساماندهی محوطه شهیدگاه با ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی

مدیرکل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع ‌دستی استان اردبیل گفت: موزه صفویه‌شناسی با مرمت کلی و پیشرفت فیزیکی ۹۸ درصد در مراحل پایانی تکمیل قرار دارد.

 نادر فلاحی اظهار داشت: ساماندهی محوطه شهیدگاه اردبیل با پیشرفت فیزیکی ۵۰ درصد در حال اجراست و بهره‌برداری از این طرح در آینده‌ با تلاش و جدیت ادامه دارد.

وی در بازدید از عملیات اجرایی فاز نخست محوطه گردشگری دهکده سنگی افزود: فاز نخست این پروژه شامل محوطه استاندارد مینی‌گلف، سالن پذیرایی، سالن اسنوکر و بیلیارد، مجتمع رفاهی خدماتی و محوطه بازی کودکان بوده و در مرحله تکمیل قرار دارد.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اردبیل بیان کرد: موزه صفویه‌شناسی با مرمت کلی و پیشرفت فیزیکی ۹۸ درصد در مراحل پایانی تکمیل قرار دارد.

فلاحی  در بازدید از پروژه‌های در دست اجرای اداره‌کل میراث‌فرهنگی در اردبیل گفت: از جمله طرح‌های در دست اجرای این اداره‌کل در سطح استان پروژه‌های مرمت بناها و آثار تاریخی است که در راستای صیانت و حفاظت از این بناها برای معرفی تاریخ و تمدن منطقه اجرا می‌شود.

وی افزود:  براساس هدفگذاری‌های انجام شده این طرح‌ها و پروژه‌ها که با پیشرفت فیزیکی مطلوبی در حال اجراست در سفر آتی وزیرمیراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی به استان به بهره‌برداری خواهند رسید.

اشتراک این خبر :

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است