سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ - ساعت : ۱۳:۰۵
۱۳۹۹/۰۹/۰۲ :: ۱:۳۲
مروری کوتاه بر اخبار استان اردبیل

چند خبر از استان اردبیل

🔹اکبر بهنام جو، از روز شنبه اول آذرماه سال جاری ورود خودرو‌های غیربومی به شهر‌های قرمز استان شامل شهر‌های اردبیل، مشگین شهر و پارس آباد و شهر‌های نارنجی استان شامل شهر‌های خلخال، اصلاندوز، نیر و گرمی ممنوع است و متخلفان در شهر‌های قرمز یک میلیون تومان و در شهر‌های نارنجی ۵۰۰ هزار تومان جریمه خواهند شد.

🔹علیرضا نوروزی، مدیر کل امور اقتصادی و دارایی اردبیل گفت: مالکان سهام عدالت که روش غیرمستقیم تملک سهام را انتخاب کرده‌اند، ضروری است به منظور برخورداری از سود و امتیازات آتی، به ثبت نام در سامانه سجام اقدام کنند.

🔹سید عبدالله طباطبایی، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل گفت: برخورد جدی و بدون اغماض با متخلفان محیط زیست در دستور کار دستگاه قضایی استان است.

🔹محسن مصطفایی، معاون برنامه ریزی سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: کشاورزان برای دریافت تسهیلات ناشی از خسارت های سرمازدگی تا پایان آذرماه فرصت دارند تا محصولات کشاورزی خود را بیمه کنند..

🔹همزمان با سراسر کشور، طرح ملی شهید سلیمانی در استان اردبیل آغاز شد. در قالب این طرح ملی بسیجیان در قالب اکیپ های بهداشتی و گروه های جهادی در محلات مختلف نسبت به کنترل بیماری کرونا و جلوگیری از شیوع آن اقدام می کنند.

🔹عباس جنگی، مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای اردبیل از اختصاص ۲۶۰ میلیارد ریال اعتباربرای تکمیل پایاب سد گیوی خبر داد.

🔹حجت اقبـال، نیما محمدنژاد، مرضیه مهرزاده، علی‌اصغر کاظم‌زاده از فناوران و پژوهشگران شرکت دانش‌بنیان پژوهشگران دارویی سبز مستقر در مرکز رشد فناوری فرآورده های گیاهان دارویی جهاد دانشگاهی استان اردبیل رتبه برتر سومین جشنواره ملی و نخستین جشنواره بین‌المللی تالیفات برتر علمی “جایزه ویژه خیام” را کسب کردند.

🔹کلیم الله وثوقی، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: بیش از ۱۸۰ هزار تن کالای ایرانی امسال تاکنون از پایانه مرزی بیله‌سوار مغان در شمال اردبیل صادر شده است.

🔹سید کاظم موسوی، رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل گفت: با جمع آوری کارگران فصلی از میدان عالی قاپو و همچنین پیرعبدالملک تلاش بر این است تا در سه میدان وحدت، ایثار و بعثت با در نظر گرفتن یک محل مناسب آنها را ساماندهی کرده و به فعالیت آنها قوام و دوام ببخشیم.

🔹حسین قدیمی، مدیر عامل شرکت توزیع برق استان اردبیل گفت: سامانه «برق من» در راستای تحقق دولت الکترونیک و رفاه حال مردم، جلوگیری از انتشار ویروس کرونا و حفظ سلامت مردم راه اندازی شده است. مشترکین می توانند با نصب اپلیکیشن «برق من» در گوشی همراه و با ثبت شناسه ۱۳ رقمی قبض برق خود، خدمات صورتحساب، از قبیل مشاهده آخرین قبض، تغییر نام، اصلاح نام و سایر اطلاعات مورد نیاز خود را بدون مراجعه حضوری و تنها از طریق گوشی تلفن همراه انجام دهند.

اشتراک این خبر :
برچسب ها :

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است