انتشار : شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۰

ثبت رکورد بی سابقه در واگذاری زمین به سرمایه گذارن اردبیل

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل گفت: در ۹ ماهه اول سال جاری تعداد ۱۴۷ قرارداد با سرمایه گذاران منعقد گردید که این آمار یک رکورد تاریخی برای شهرک های صنعتی استان محسوب می شود.

محمد اهلی

محمد اهلی ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: با وجود اینکه در سال گذشته، بیشترین واگذاری ها در شهرک های صنعتی استان اتفاق افتاد، لیکن این آمار در سال جدید از جهش فوق العاده ای برخوردار بوده است به طوری که از ۱۰۰ قرارداد واگذاری در سال گذشته به ۱۴۷ قرارداد در ۹ ماهه اول سال جاری رسیده ایم.

وی این میزان واگذاری ها را بیش از ۵۱ هکتار زمین صنعتی برشمرد و افزود: از نظر واگذاری مساحت زمین نیز به یک رکورد بی سابقه دست یافته ایم که در طول دوران تاسیس شهرک های صنعتی استان بی سابقه بوده است به نحوی که در سالیان گذشته و در بهترین حالت ممکن، بیش از ۳۴ هکتار واگذاری زمین صنعتی نداشته ایم که آن هم در سال گذشته محقق شده بود.

تفاهم نامه سرمایه گذاری

اهلی افزود: از ابتدای تاسیس شرکت شهرک های صنعتی اردبیل تاکنون، بیش از ۱۴۰۰ قرارداد واگذاری زمین با سرمایه گذاران منعقد شده است که در این بین شهرک صنعتی اردبیل(۲) با بیش از ۶۰۰ قرارداد، بیشترین سهم را در واگذاری ها به خود اختصاص داده است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل این افزایش واگذاری ها را نشانگر افزایش میل به سرمایه گذاری ها در شهرک های صنعتی استان دانست که نوید بخش شکوفایی صنعت و افزایش اشتغال استان خواهد بود.

وی ادامه داد: تلاش می شود تا با تامین زیرساخت ها در شهرک های صنعتی، میزان سرمایه گذاری ها در استان افزایش یابد هرچند ممکن است کاستی هایی نیز در این راه وجود داشته باشد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.