انتشار : جمعه ۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۸

نیکزاد: دلیل حمایت از رئیسی رفع عقب ماندگی است

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی خطاب به مردم اردبیل حمایت دلیل حمایت خود را از سیدابراهیم رئیسی را  رفع مشکلات و عقب‌ماندگی‌ها دانست.

علی نیکزاد

علی نیکزاد با اشاره به اینکه خادم مردم و قدردان لطف و اعتماد آن‌ها هستم، گفت: خادم خدمت در جایگاه نمایندگی مردم و نایب رئیسی مجلس هستم به‌ویژه که این لطف و اعتماد در انتخابات هیات رئیسه سال دوم مجلس افزایش پیدا کرد.

این نماینده اردبیل، نیر، نمین و سرعین گفت: امیدوارم با حمایت جدی مردم از آیت‌الله رئیسی، دولتی انقلابی بر سر کار آید که همراه با مجلس به حل مشکلات مردم در زمینه‌های مختلف پرداخته و عقب‌ماندگی‌ها رو جبران کند.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 4 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۴
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

اوزون باش یکشنبه , ۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۴

همتون دست به دست هم می دین تا ریسی رییس جمهور بشه . پیشاپیش مبارک باشه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

yashar شنبه , ۱۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۳

حضرا ت محتر م به حر مت و حق هر چه ا عتقا د دارید به این حسا دت و اذیت
عمدی و تجا وز گری در دا خل و بین اقوا م ایرا نی چا ره ای پیدا کنید و تما م مبا حث شما حا شیه است وبس – در صد سال گذ شته از مشرو طیت و
بر نا مه ها ی رضا شاه و دمکرا سی مصدق و دروا زه تمدن شاه و انقلا ب اسلا می – همه را جمع کنید هنو ز دو ر خو د می چر خیم و در گیر نر خ پیا ز هستیم و به حق همدیگر تجا وز و حسا دت شدید حا کم است – تکرا ری

علی یکشنبه , ۱۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۲:۱۴

با سلام . با افتتاح راه اهن میانه – اردبیل – پارس اباد – جمهوری اذربایجان . اردبیل نیز به یکی از مسیر ریلی اتصال ایران به اروپا و نیز در مسیر راه ابریشم قرار می گیرد . چون بعلت اختلاف جمهوری اذربایجان با ارمنستان . و نیز دشوارهای زیاد در مسیر احداث خط ریلی رشت – استارا و نیز قطع ارتباط ریلی تبریز در وان ترکیه . اگر مسیولان مخصوصا امام جمعه اردبیل اقای عاملی . استانداری .و نیکزاد انجام گیرد . این مسیر ریلی ایجاد می شود . الویت اول تکمیل راه اهن اردبیل – میانه در سال ۱۴۰۰ می باشد .

علی یکشنبه , ۱۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۲:۱۷

با سلام . استان شدن اردبیل . ایجاد دانشگاه محقق و فرودگاه اردبیل مدیون زحمات مرحوم حاج اقا مروج بود . الان ایجاد منطقه ازاد اردبیل . راه اردبیل – سرچم و راه اهن اردبیل نیز مدیون حاج اقا عاملی و نیکزاد می باشد .