کد خبر : 37928
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۴:۴۳

نیروی انسانی کارآمد منبع توسعه است

نگاه و تاکیدات شهردار اردبیل در مورد اهمیت تقویت این تعاونی قابل تقدیر بوده و آغاز رسمی فعالیت تعاونی کارکنان شهرداری اردبیل با توجه به دامنه گسترده خدمات آن بر رفاه کارکنان شهرداری اردبیل تاثیرگذار خواهد بود.

استانداری اردبیلساوالان خبر: مدیرکل دفتر فنی استانداری اردبیل گفت: نیروی انسانی کارآمد در همه عرصه‌ها و صحنه‌ها عنصر اصلی توسعه همه جانبه است.

حمید لطف‌اللهیان در نشست اعضای هیئت مدیره کارکنان شهرداری اردبیل اظهار داشت: نگاه و تاکیدات شهردار اردبیل در مورد اهمیت تقویت این تعاونی قابل تقدیر بوده و آغاز رسمی فعالیت تعاونی کارکنان شهرداری اردبیل با توجه به دامنه گسترده خدمات آن بر رفاه کارکنان شهرداری اردبیل تاثیرگذار خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: افزایش تنوع در کمیت و کیفیت خدمات رفاهی کارکنان شهرداری اردبیل در چند سال اخیر ایجاد تعاونی کارکنان شهرداری را بیش از پیش ضروری می‌کرد و از آنجایی که نیروی انسانی به عنوان اولین عامل توسعه شناخته می‌شود بنابراین تامین رفاه و آسایش لازم برای نیروهای شهرداری اردبیل می‌تواند با تاثیرگذاری مطلوب و ایجاد انگیزه در بین کارکنان در پیشبرد اهداف توسعه شهر نیز موثر باشد.

مدیر سابق منطقه یک شهرداری اردبیل معین شدن ترکیب هیئت مدیره تعاونی چند منظوره توزیعی – مصرفی کارکنان شهرداری اردبیل را اولین گام در راستای پیشبرد اهداف این تعاونی خواند و یادآور شد: هدف و برنامه اصلی ما ایجاد هماهنگی بیشتر در اقدامات هیئت مدیره است چرا که همکاری و هماهنگی بیشتر هیئت مدیره می‌تواند منافع کلیه اعضای تعاونی را در بر داشته باشد.

در ادامه این جلسه اعضای هیئت مدیره کاندیدا به نوبت به معرفی و بیان برنامه‌های خود پرداختند و سپس با توزیع برگه‌های آرا از بین کاندیداها برای انتخاب ترکیب اعضای هیئت مدیره شرکت تعاونی چند منظوره توزیعی – مصرفی کارکنان شهرداری اردبیل رای‌گیری شد.

بر اساس نتایج شمارش این آرا بابک پورپناهی به عنوان رئیس هیئت مدیره، اکبر سعادتی به عنوان نایب رئیس هیئت مدیره، شهریار رضوان به عنوان دبیر اجرایی و علی جوانمرد نیز به عنوان منشی هیئت مدیره انتخاب شدند و غلامرضا نیازمند نیز از سوی هیئت مدیره به عنوان مدیرعامل تعاونی چند منظوره توزیعی – مصرفی کارکنان شهرداری اردبیل منصوب شد.

 

انتهای خبر/فارس

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.