عملیاتی سازی و کاربردی کردن برنامه‌های فرهنگی

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل به لزوم برخورداری از رویکردهای باز و جامع در عملیاتی سازی و کاربردی کردن برنامه‌های فرهنگی تأکید کرد و افزود: در سازمان تبلیغات اسلامی در تلاش خواهیم بود تا از ظرفیت تمامی جریان‌هایی که در ذیل پرچم ولایت و انقلاب اسلامی قرار گرفتند برای جریان سازی فکری و فرهنگی بهره ببریم.

حجت‌الاسلام قاسم جعفرزاده در نشست هم اندیشی با استاندار اردبیل عنوان کرد: در برنامه‌های پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی نباید از رویکرد منفعلانه برخوردار بود تا با اجرای صحیح و جامع برنامه‌های پیش بینی شده به خروجی مطلوب دست یافت.

به گفته وی هر گونه فعالیت فرهنگی باید از آینده پژوهی مناسبی نیز برخوردار باشد تا در صورت هر گونه ضعف و آسیب بهترین نوع تصمیم اتخاذ شود.

جعفرزاده ادامه داد: سازمان تبلیغات اسلامی همواره به عنوان یکی از مهمترین نهادهای فرهنگی و جریان ساز دینی مطرح بوده و تبلیغ درست و هدفگذاری شده متناسب با ذائقه مخاطبان از جمله وظایف مهمی است که بر عهده برنامه ریزی فرهنگی در این سازمان و مبلغان دینی نهاده شده است.

وی از تشکیل اتاق فکر عملیاتی متشکل از نخبگان کشوری و استانی برای انجام فعالیت‌های فرهنگی و مذهبی در استان خبر داد و یادآور شد: چنانچه لازم باشد در این بخش از حضور نخبگان علمی ملی نیز استفاده خواهد شد.

اعتیاد معتاد

رویکرد منفعلانه در مدیریت آسیب‌های اجتماعی پاسخگو نیست

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: در برنامه‌های فرهنگی و پیشگیرانه مرتبط با حوزه آسیب‌های اجتماعی نباید منفعلانه عمل کرد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل ادامه داد: سیاست انسجام بخشی فعالیت‌ها در سازمان تبلیغات اسلامی با جدیت هدفگذاری شده تا در تمامی سطوح و لایه‌های فرهنگی مورد نیاز برنامه‌های کاربردی اجرایی و پیاده سازی شود.

جعفرزاده بر لزوم برخورداری از وحدت رویه مسئولان استانی در تمامی بخش‌ها به خصوص در حوزه فرهنگ تأکید کرد و یادآور شد: با برخورداری از انسجام مناسب در فعالیت‌ها برنامه‌های مورد انتظار طبق پیش بینی‌های به عمل آمده پیش خواهند رفت.

شماره خبر : 195756 - پنجشنبه ۷ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۸:۴۷
1396 copyright.