شماره : 210350
۲۴ / ۶ / ۱۳۹۹ - ۲:۳۹

مروری کوتاه بر اخبار استان اردبیل

 چند خبر از استان اردبیل

 

🔹اکبر بهنام جو، اکبر بهنام‌جو در جریان بازدید از پروژه چهاربانده اردبیل- مشگین‌شهر اظهار داشت:  با تلاش و پیگیری راه و شهرسازی استان پیمانکارهای خوبی در مسیرهای مختلف انتخاب شده اند و با تجهیزات کامل در مسیرهای گرمی- بیله سوار، اردبیل- سرچم، نیر- سراب، کلور- درام، تونل اردبیل- آستارا و گرمی- پارس اباد فعالیت‌های خوبی شروع شده و با ردیف اعتباری تا ۱۴۰۴ بیشتر راه های اصلی استان چهار بانده می‌‌شود.

🔹محبوب حیدری، مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: عملیات اجرایی آسفالت پروژه راه در حال احداث خلخال به شهر توریستی ماسوله در استان گیلان در حال تکمیل است و این پروژه پاییز امسال مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

🔹مسعود امامی یگانه، فرماندار اردبیل از جمع آوری کشتارهای غیرمجاز در شهرستان اردبیل خبرداد و گفت : باید کشتار دام به سمت کشتارگاه صنعتی اردبیل هدایت شود تا گوشت سالم و باکیفیت به دست مردم برسد.

🔹ناصر عتباتی، رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: رسیدگی به اتهام ۵ نفر از متهمین اصلی در دادسرا و دادگاه کیفری ۲ به صورت فوق‌العاده انجام گرفت و متهمان به مجازات قانونی اعمال خود محکوم شدند.

🔹جعفر بذری، رئیس جامعه هتلداران استان اردبیل از تعطیلی قریب الوقوع هتل لاله سرعین و آبدرمانی سبلان به دنبال تصمیمات شتابزده شرکت توسعه گردشگری ایران خبر داد.

🔹محمد مجرد، سرپرست اداره حفاظت محیط زیست پارس‌آباد گفت: ۲ صیاد متخلف که اقدام به صید غیرمجاز ماهی در این شهرستان کرده بودند، دستگیر شدند.

ثبت شده در سایت ساوالان‌خبر طی شماره 210350 توسط parsa و در روز دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۰۲:۳۹:۵۸
© Copyright 2021 https://www.savalankhabar.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر