مروری کوتاه بر اخبار استان اردبیل

 

🔹اکبر بهنام جو، استاندار اردبیل از آغاز عملیات فاز اول بیمارستان هزار تختخوابی اردبیل از سوی قرارگاه خاتم‌الانبیا در آینده نزدیک خبر داد.

🔹بزرگترین پایگاه امداد و نجات جاده‌ای بین‌شهری جمعیت هلال احمر کشور عصر پنجشنبه در آیینی در جاده خلخال – اسالم مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

🔹 رضا عبداللهی، مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان اردبیل گفت: در استان اردبیل ۱۲۳ هزار نفر فاقد بیمه شناسایی شده که در صدد ترغیب جامعه هدف برای بهره مندی از این مزیت هستیم.

🔹رامین جمشیدی، معاون نظارت و پایش اداره کل حفاظت محیط استان اردبیل گفت: با هرگونه بی توجهی به آلودگی زیست محیطی از سوی اشخاص حقیقی و حقوقی در مناطق مختلف این استان از طریق طرح موضوع در محاکم قضایی برخورد می‌شود.

🔹سید موسی کریم پور، رئیس شرکت گاز خلخال از انفجار گاز در یک واحد مسکونی و تخریب آن به‌دلیل انشعاب غیرمجاز گاز شهری خبر داد.

🔹یحیی آذرمی، مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل از سیب‌زمینی ‌کاران این استان خواست در کیسه‌گیری محصول عاری از بیماری و آفت دقت کنند.

🔹اکبر بهنام جو، استاندار اردبیل از جهش کرونا در سطح کشور به ویژه استان اردبیل در یک ماه اخیر خبر داد و افزود: در روزهای گذشته شهرستان‌های اردبیل، مشگین‌شهر و خلخال مجددا در وضعیت قرمز کرونایی قرار گرفتند و سایر شهرستان‌ها نیز تقریبا وضعیت ثابت دارند.

🔹دکتر بابک نخستین، رییس شبکه بهداشت اردبیل گفت: در راستای بررسی روند رعایت پروتکل‌های بهداشتی، از ۲۰ درصد مدارس استان بازدید به عمل آمد.

🔹مسعود امامی یگانه، فرماندار اردبیل از آغاز شانزدهمین مانور فاصله گذاری اجتماعی در سطح شهر اردبیل خبرداد.

🔹عملیات احداث ۵۰۵ واحد محرومان روز شنبه در شهرستان مشگین‌شهر آغاز شد.

🔹سردار حسینی، فرمانده انتظامی استان اردبیل از دستگیری ۲ فرد مخل امنیت و نظم اقتصادی که به صورت کاغذی و خارج از عرف بیش از ۶ تریلیون ریال طلای آب شده را در بازار زرگران اردبیل معامله کرده بودند، خبر داد.

🔹سرهنگ حسین بهمنی، فرمانده انتظامی شهرستان پارس‌آباد گفت: در اجرای طرح پیشگیری از سرقت در شهرستان پارس‌آباد، ۱۶ سارق بازداشت شدند.

🔹مراسم تکریم و معارفه مدیر سابق و جدید شعب بانک کشاورزی استان اردبیل برگزار و «داود رجبی» به عنوان مدیر جدید این بانک معرفی شد.

شماره خبر : 210689 - یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۴۷:۴۹
1396 copyright.