شماره : 213801
۱ / ۹ / ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۸

اجازه نخواهیم داد حق مردم ضایع شود 

نماینده مردم شهرستان های گرمی و انگوت در مجلس شورای اسلامی گفت: اقدامات و برنامه‌ریزی‌های لازم برای اختصاص و تامین اعتبارات و منابع مالی به پروژه‌ها و طرح‌های مختلف عمرانی در سطح منطقه به صورت جدی پیگیری می‌شود.

ولی اسماعیلی اظهار داشت: با جدیت و تلاش کامل مجمع نمایندگان استان اردبیل پیگیر اتمام پروژه بزرگ راه آهن اردبیل هستیم و تاکنون اعتبارات خوبی برای این پروژه جذب شده است.

وی با تاکید بر توجه جدی به مطالبات اساسی مردم گرمی مغان افزود: کمتر از یک سال دیگر سوت قطار را در استان اردبیل می‌شنویم و پس از آن قطعا برای ادامه راه آهن به سمت مغان نیز پیگیری خواهیم کرد و این یکی از اساسی ترین و مهم‌ترین مطالبات و دغدغه‌های مردم گرمی مغان است.

اسماعیلی با بیان اینکه پیگیر حقابه استان از ارس تا قزل اوزن هستیم، تصریح کرد: پیگیر حقابه استان اردبیل از رود ارس تا قزل اوزن هستیم و از حق مردم منطقه مغان در حوزه آب کوتاه نمی آییم و با برنامه‌ریزی اساسی برای حل مشکلات و مسائل منطقه تلاش خواهیم کرد.

کشت و صنعت مغان

نماینده مردم شهرستان های گرمی و انگوت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ابطال واگذاری کشت و صنعت مغان بیان کرد: ابطال قرارداد ننگین کشت و صنعت یک افتخار برای نمایندگان انقلابی است و اجازه نخواهیم داد حق مردم و بیت المال بعد از ابطال این شرکت ضایع شود.

وی در خصوص پروژه‌های بیمارستان سبلان نیز اظهار کرد: باید روند اجرای تکمیل پروژه‌های بیمارستان سبلان که هم‌اکنون در حال احداث است باید تسریع شود و باید خرید برخی تجهیزات پزشکی که برای سهولت دسترسی بیمه شدگان تامین اجتماعی و سایر مراجعه کنندگان نیاز است باید اقدام اساسی انجام شود.

 اسماعیلی گفت: حرکات و اقداماتی که در موسسه خیریه ائمه اطهار(ع) شهرستان گرمی مغان انجام می‌شود و از روی اخلاص بوده و قطعا اجر اخروی و دنیوی همراه خواهد داشت.

وی افزود: افرادی که در این موسسه کار می‌کنند به معنای کلمه انسانیت را به نمایش گذاشته اند و با همواره با تمام توان برای تامین مایحتاج و اقلام ضروری نیازمندان در سطح شهرهای منطقه و روستاها و به ویژه مناطق محروم و عشایری تلاش می‌کنند.

اسماعیلی تصریح کرد: هر کمکی در رابطه با جایگاهی که دارم با توجه به اینکه بهزیستی و کمیته امداد در حوزه کمیسیون اجتماعی مجلس است برای توسعه و پیشرفت این مجموعه خیریه انجام خواهم داد.

به گزارش تسنیم، نماینده مردم شهرستان های گرمی و انگوت در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: حفظ شان، منزلت و آبروی افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی ازجمله بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی(ره) یک ضرورت برای کارکنان این مجموعه است تا خدای نکرده شاهد تبعات اجتماعی در این زمینه نباشیم.

ثبت شده در سایت ساوالان‌خبر طی شماره 213801 توسط aghayarisavalan و در روز شنبه ۱ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۸:۴۲
© Copyright 2021 https://www.savalankhabar.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر