تبلیغات

* چرا در ساوالان خبر آگهی دهیم


پایگاه خبری”ساوالان خبر” جزو یکی از سایت های جامع، کامل و موفق در ارائه آخرین اخبار استان، ایران و جهان می باشد همین امر باعث شده تا این پایگاه خبری “ساوالان خبر” در یکسال گذشته یکی از پربازدید ترین سایت های خبری شناخته شود.

طبق بررسی ها بیشترین بازدیدکنندگان “ساوالان خبر” افراد بومی و ساکن در استان اردبیل هستند. بر همین اساس این مجموعه با راه اندازی بخشهای متفاوت از قبیل اخبار اردبیل، پارس آباد، بیله سوار،خلخال، گرمی، سرعین مشگین شهر، نیر، نمین، و بخشهای استان سعی بر این دارد تا تمام نیازهای مخاطبان خود را در حوزه اخبار و اطلاع رسانی برآورده سازد.چنین جامعه ای می تواند مخاطب مناسبی برای بسیاری از شرکتها، تاجران و صاحبان مشاغل جهت معرفی و تبلیغ محصولات یا خدمات باشد.

“ساوالان خبر” با توجه به این موضوع و با مطالعه بازار استان و همچنین درک نیازهای سفارش دهندگان آگهی اقدام به ارائه شیوه خاص و مناسبی جهت تبلیغ و نمایش آگهی محصولات، خدمات نموده است. مزیت استفاده از خدمات تبلیغاتی درسایت “ساوالان خبر” قیمت منصفانه آن و با توجه به تعداد نمایش، مدت بالای نمایش و استفاده از مخاطبان واقعی بالا می باشد.

این ویژگی از یک سو و نیاز مالی برای ادامه فعالیت های سایت از سوی دیگر، مدیران پایگاه خبری”ساوالان خبر” را برآن داشت تا همچون سایر خبرگزاری ها بخش تبلیغات را برای معرفی محصولات و خدمات شرکتها راه اندازی کنند.

امید است شما نیز همچون سایر مدیران موفق که به امر تبلیغات موثر اهمیت به سزائی می دهند، با حضور در این رسانه، شاهد توسعه و شکوفائی هرچه بیشتر شغل و مجموعه خود باشید.

شماره تماس: ۰۹۱۴۵۳۷۸۸۶۸

آدرس الکترونیکی: savalankhabar@yahoo.com

تماس از طریق تلگرام: savalankhabar@

اردبیل- مابین چهارراه حافظ و ایستگاه سرعین- اول خیابان آذربایجان- کدپستی ۵۶۱۵۷۶۶۲۱۰